resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ30 Aralık 2017 Cumartesi

Sayfamızda yeni yıl 2020 mesajları sözleri, 2020 yeni yıl mesajları, en güzel yeni yıl kutlama ve tebrik mesajları 2020, sevgiliye yeni yıl mesajları 2020, 2020 yılbaşı tebrik mesajı, yeni yıl kutlama 2020 mesajları ve sözleri yer almaktadır.

YENİ YIL MESAJLARI 2020 YILBAŞI SÖZLERİ Sevgiliye


Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..


* * * * *


Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, Yeni yılın kutlu olsun.


Yeni yıl 2020Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileği ile... İyi seneler sevgilim!yeni yıl mesajları 2019YENİ YIL MESAJLARI 2019 YILBAŞI SÖZLERİ

İsteklerimiz,umutlarımız,Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize ,Yeni yılımız kutlu olsun.


* * * * *


Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileği ile... İyi seneler sevgilim!


* * * * *


Bu yeni yılda hayalini kurduğumuz birçok şey var yine.İsteklerimiz,umutlarımız,Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize ,Yeni yılımız kutlu olsun.


* * * * *


Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara...


* * * * *


Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin.. Yeni yılın kutlu olsun!

yeni yıl 2020 mesajları sözleri, 2020 yeni yıl mesajları, en güzel yeni yıl kutlama ve tebrik mesajları 2020 sözleri yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder