resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ19 Aralık 2017 Salı

Sayfamızda En Güzel sms ve Resimli hayırlı geceler mesajları sözleri, hayırlı geceler mesajı resimli, hayırlı geceler mesajı arkadaşa, hayırlı geceler mesajı sevgiliye, hayırlı geceler resimli mesajlar, huzurlu geceler sözleri sevgiliye resimli gece duası yer almaktadır. Sizlerde değer verdiğiniz kişilere hayırlı geceler dileğinde bulunabilirsiniz.

HAYIRLI GECELER

Allah'a emanet olun hayırlı geceler. Kalbiniz duayla dolsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.


hayırlı gecelerTüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.* * * * *


Cennetin en güzel köşesine mazhar olabilmeniz duasıyla... Hayırlı geceler.


hayırlı gecelerBir günü daha sağlıklı bir şekilde bitirdiğimiz için Allah'a şükür, yarınımızın iyi ve güzel olası için dua edelim. Dualarda buluşmak dileğiyle hayırlı geceler.* * * * *


Bu mesajı okuyan güzel insan, Allah, seni ve sevdiklerini gecenin ve gündüzün her türlü şerrinden ve kötülüklerden korusun. İyi geceler.


* * * * *


En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. iyi geceler.hayırlı geceler resimli mesajlar


Allah'ım! Bu güzel günde benim uyanmamı sağladığın için sana hamd olsun. Vücudumu sağlıklı kıldığın için sana şükür olsun. Bu günümü güzellik ve iyiliklerle doldur.


* * * * *


Evet, her yeni gün yeni bir umuttur. Umudun gerçeğe dönüştüğü güzel bir güne, en güzel bir şekilde uyanmak dileği ile... Allah rahatlık versin.

* * * * *


Hayırlı geceler mesajları, hayırlı geceler mesajı resimli, arkadaşa, hayırlı geceler mesajı sevgiliye, hayırlı geceler resimli mesajları yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder