resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ29 Ekim 2017 Pazar

Sayfamızda Resimli sözlü cuma mesajları, sözlü cuma mesajları, cuma mesajı sözlü, sözlü cuma mesajları indir, cuma sözlü mesaj, cuma mesajları sözlü, resimli ve sözlü cuma mesajları, cuma mesajları sözlü 2020 yer almakta olup, Günlerin Efendisi olan Cuma Gününde Anlamlı, kısa, uzun, resimli Sözlü Cuma Mesajlarını paylaşabilirsiniz.

Resimli Sözlü Cuma Mesajları

Resimli sözlü cuma mesajları, sözlü cuma mesajları, 


Allah'ım Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediklerimin (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımıda ikrar ederim. Beni Affet. Zira günahları bağışlayan ancak Sensin. Cumamız kutlu olsun. Hayırlı Nurlu Cumalar.


Yâ Rabbî!.. Kendi sevgini, sevdiklerinin sevgisini, bütün enbiyânın, Ehl-i beytin, Eshâb-ı kirâmın ve bütün evliyâ-i kirâmın sevgisini ve sevgine kavuşturacak amel ve işleri nasip eyle!

resimli sözlü cuma mesajları


Kabrin arkası için çalışınız, hakikî saadet ve lezzet ondadır.cumanız mübarek olsun


Ey Allah'ım! Rüzgârların getirdiği âfetin şerrinden sana sığınırım! Ey Allah'ım, gözümde bir nûr, kulağımda bir nûr, kalbimde bir nûr yarat! Ey Allah'ım, göğsüme genişlik ver, işimi kolaylaştır!


cuma mesajı sözlü, sözlü cuma mesajları indir, Ey Allah'ım, sağlığın hastalığa çevrilmesinden, birden bire gelip çatacak azâbından ve bütün gazâbından sana sığınırım!


Yâ Rabbî!.. Bu vatanı bizlere bırakan ecdadımızın ruhunu şad eyle! Memleketimize hizmetleri geçmiş ve Allah için harp etmiş dedelerimize rahmet eyle! Yurdumuzu her çeşit düşmandan koru! Çünkü sen her şeye kâdirsin!.. Dualarımızı kabul eyle!? (Âmin!)


Yüce Rabbimiz Kur’an-ı Kerim’de, “Ey iman edenler! Cuma günü ezan okunduğunda namaz için koşun ve alışverişle meşguliyeti bırakın. Bilesiniz ki bu, sizin için daha hayırlıdır.” Cum’a, 62/9

Resimli Sözlü Cuma Mesajları

sözlü mesaj, cuma mesajları sözlü, resimliFatır Suresi, 10. ayet: Kim izzeti istiyorsa, artık bütün izzet Allah'ındır. Güzel söz O'na yükselir, salih amel de onu yükseltir. Kötülükleri tasarlayıp düzenleyenler ise; onlar için şiddetli bir azap vardır. Onların tasarladıkları 'boşa çıkıp bozulur'.* * * * *


Yâ Rabbî!.. Dinine severek hizmet etmeyi, kul borçlarını ödemeyi ve şehit olarak ölmeyi nasip eyle!Hiçbiriniz kendisi için istediğini, mü’min kardeşi için istemedikçe gerçek iman etmiş olamaz.Hayırlı Cumalar


* * * * *


Cuma günü veya gecesi Duhan suresini okuyana Cennette bir köşk ihsan edilir. [Taberani]
Cuma gecesi Yasin suresini okuyanın, günahları affedilir. [İsfehani]
Cuma günü gusledenin günahları affolur. [Taberani]


* * * * *


Cuma, haftalık dirilişimize, hayata yeniden tutunmamıza vesile olsun inşallah.


* *  * * *


Resimli Sözlü Cuma Mesajları, resimli ve sözlü cuma mesajları, cuma mesajları sözlü 2020 yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder