resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ24 Ekim 2017 Salı

 Sayfamızda resimli mesajlar, resimli sözler, resimli sözler yeni, güzel sözler resimli anlamlı, işte sizlere güzel resimli sözler indir, güzel sözler resimli aşk, resimli mesajlar aşk, resimli mesajlar sevgiliye resimli mesajlar Anlamlı, kısa, öz yeni resimli mesajlar yer almaktadır.

Resimli Mesajlar-Resimli Sözler


Gerçek aşk’ı bilen kalp bir damla suya bile hürmetle bakar.


-* * * * *


"Her elini sıkanla dost, her canını sıkanla düşman olma." - Nietzsche

resimli mesajlar sözlerGerçekle yaralanmak bir yalanla oyalanmaktan daha iyidir.Aşk, öyle engin bir denizdir ki, ne başlangıcı ne de sonu vardır.resimli mesajlar


Her şeye canını sıkma ey gönül, Ne bu dertler kalıcı, Ne de bu ömür. MevlanaSevgi bir güne değil, bir ömre sığmalı..En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.
Allah’ım bana bir yol göster, ona çıksın…resimli sözler yeni, güzel sözler resimli Mesajlar anlamlı, Sevmeye “YÜREK” sürdürmeye “EMEK” gerek..Hayat sonsuz olsaydı hatıraya gerek kalmazdı.


Ağzında bal taşıyan arının bile kuyruğunda iğnesini vardır!Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramazAşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.işte sizlere güzel resimli sözler indir, güzel sözler resimli aşk, resimli mesajlar aşk, Yapmacık olup sevilmektense, şahsım olup nefret edilmeyi tercih ederim. 


Eden kendisine eder. Yapan bulur ve çeker. Unutma! Kazanmak koca bir ömür ister! Kaybetmeye ise anlık gaflet yeter.Ömründen nasibin, kendini Sevgiliden mesut bulduğun andan ibarettir.İnsaf et, aşk güzel bir iştir! Onun bozulması, güzelliğini kaybetmesi, tabiatın kötü niyetli oluşundandır.

Resimli Mesajlar-Resimli Sözler, resimli mesajlar sevgiliye resimli mesajlar

0 yorum:

Yorum Gönder