resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ20 Ekim 2017 Cuma

Sayfamızda yer alan Cumartesi mesajları, cumartesi mesajları resimli, cumartesi mesajları facebook, cumartesi güzel sözler, Cumartesi günü mesajları, cumartesi mesajları indir, cumartesi mesajları paylaş sözlerini sevgilinizle, eşinizle ve tüm dostlarınıza gönderebilirsiniz.

Cumartesi Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, Cumartesi Mesajları 2018 

Bu hafta sonu, mutluluk yağmurları üzerinize yağsın. Kalbiniz mutluluk, aşk ve sevgiyle dolsun. Her şey ama her şey gönlünüzce olsun. Mutlu bir hafta sonları.


* * * * *


Yüzümüzden gülücük, kalbimizden sevgi, bedenimizden sağlık, ruhumuzdan huzur, çevremizde dostluk, soframızdan bolluk, ömrümüzden mutluluk ve neşe eksik olmasın! Günaydın hafta sonu.cumartesi mesajları


Günaydın Arkadaşlarıma. Umutlar yeşersin yüreğinizde. Dudağınızdan sevgiler dökülsün. Gözlerinizden ışıklar saçılsın. Mutlu, neşeli, şen, sağlıklı, sevgi dolu, ülkem içinde aydınlık bir hafta sonu olsun. Tüm güzellikler sizinle olsun.En Güzel cumartesi mesajları, cumartesi mesajları resimli, kısa, facebook için Cumartesi MesajlarıGünaydın hafta sonu; hayatınızdan renk, gönlünüzden umut ve yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın hepinize mutlu, huzurlu ve neşeli hafta sonları arkadaşlar.
* * * * *

Yüzümüzden gülücük, kalbimizden sevgi, bedenimizden sağlık, ruhumuzdan huzur, çevremizde dostluk, soframızdan bolluk, ömrümüzden mutluluk ve neşe eksik olmasın! Günaydın hafta sonu.


* * * * *

Mutlu huzur dolu sevdiklerinizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle.cumartesi mesajları facebook, cumartesi güzel sözler, Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar.


* * * * *


Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Mutlu hafta sonları dilerim.


* * * * *

Hafta sonları yağmur gibidir; uzaktan hoş gözükür ama yanına yaklaşmaya çalışınca kaybolur. John ShirleyCumartesi günü mesajları, cumartesi mesajları indir,Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar.


* * * * *


Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Mutlu hafta sonları dilerim.


* * * * *


Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir... Mutlu hafta sonları dilerim.* * * * *


Hafta sonları yağmur gibidir; uzaktan hoş gözükür ama yanına yaklaşmaya çalışınca kaybolur. John Shirley


* * * * *


Dünyanın en tatlı, en güzel insanına GÜNAYDIN. Böyle güzel bir insana sahip olduğum için çok şanslıyım, seni seviyorum aşkım.Sizlerde Cumartesi Mesajları,  Resimli cumartesi mesajları  İndir paylaş yayınımıza yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. Mutlu bir hafta sonu geçirmek dileği ile...

0 yorum:

Yorum Gönder