resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ9 Eylül 2017 Cumartesi

Sayfamızda En Güzel Bayram mesajları 2020 Resimli ve anlamlı, en güzel bayram mesajları 2020 resimli yeni, en güzel bayram mesajları 2020, en güzel bayram mesajları anlamlı bayram Sözleri Yer almaktadır.

En Güzel Bayram Mesajları 2020

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim. Yüce Allah, dualarınızı kabul etsin, evinize huzur ve mutluluk versin.


* * * * *


Yüzünüzden tebessüm, evinizden huzur eksik olmasın, Yarınlarınız, bugünlerinizden daha güzel olsun. Sevdikleriniz yanınızda, mutluluk yuvanızda olsun. Bayramınız mübarek olsun.


güzel bayram mesajları 2018

En Güzel Bayram Mesajları 2020


Acılar dinsin, beklenenler gelsin, Rabbim! yuvanıza bereket ve huzur versin. Bayram neşe ve mutluluk getirsin. Hayırlı Bayramlar


* * * * *


Sıcak bir akşamda tatlı bir serinlik getiren deniz meltemi gibi, Mübarek Ramazan Bayramı da hayatınıza neşe ve huzur getirsin. Bayramınız Mübarek Olsun.


* * * * *


Bu mübarek günde, Ramazan Bayramında, evinizde huzur, kalbinizde umut olsun, sevdikleriniz yanınızda, dertler uzakta olsun. Bayramınız kutlu olsun.* * * * *


Bir manevi huzurla bitti ramazan, bin tatlı sevinçle gelsin bayram. Bir daha ki Ramazana kadar hayatınızda huzur, umut, sevinç olsun her an. Mutlu Bayramlar.
Güzel bayram mesajları 2020 resimsiz, 


Yüce Mevlam ahirette ve dünyada yüzünü güldürsün, makamın cennet olsun, kabrin nur dolsun, Bayramın mübarek olsun.


* * * * *


Dünyada yaşadığımız bayramların, ebedi olup ahirete yaşanması  dileğiyle, bayramımız kutlu olsun.


* * * * *


Sevgi ve huzur dolu, bir arada geçireceğimiz nice bayramlar dilerim. Sevgilerimle...En güzel 2020 bayram mesajları yeni,Acılar unutulsun, umutlar gerçek olsun, Sevdikleriniz yanınızda, bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Allah, sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz daha nice barış ve huzur dolu bayramlar nasip etsin, bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Kalbindeki dua çiçekleri Tohum tohum serpilsin avuçlarına, Açılıp, cennette bir çiçek bahçesi olsun. Huzur ve mutluluk getirsin hayatına. Her günün bayram tadında olsun. Bayramın kutlu olsun.Kardeşliğin daimi olduğu, dostlukların hiç bitmediği, mutlu, sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.


* * * * *Allah’ım Gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle! Bayramımızı mübarek, Ömrümüzü Bereketli Eyle. Amin Hayırlı Bayramlar


* * * * *


Rahmet ve mağfiret dolu bir Ramazan Bayramı geçirmenizi dilerim. Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Alemlerin yaratıcısı yüce Allah, dualarınızı kabul etsin. Dünyada ve ahirette yüzünüzü güldürsün İnşAllah. Bayramınız mübarek olsun.


bayram mesajları 2020 resimli, 2020 en güzel bayram mesajları anlamlı, güzel bayram mesajları 2020, yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder