resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ13 Kasım 2017 Pazartesi

Sayfamızda özenle hazırlanmış, birbirinden güzel günaydın mesajları 2018, günaydın mesajları 2018 uzun, günaydın mesajları 2018 sevgiliye, 2018 günaydın mesajları, en güzel günaydın mesajları, günaydın mesajları kısa mesajları sizler için hazırladık. Günaydın Mesajları 2018 Sözlerini Sevgiliye, arkadaşa gönderin diye...

Günaydın Mesajları 2018, En Güzel 2018 Günaydın Mesajları (Sözleri) Resimli, kısa, uzun, sevgiliye

Günaydın aşkım, bugün hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur, sevgi, aşk, heyecan, mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…


* * * * *


Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce aklıma gelen tek şey. Günaydın tatlım.


* * * * *


Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…günaydın mesajları 2018Günaydın Mesajları 2018 Resimli, Sevgiliye Günaydın Mesajları 2018 yeni

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım en tatlı hayalimsin. En Tatlı Hayalim Mutlu Sabahlar...


* * * * *


Karanlık gecelerden sıyrılıp sana kavuşmak için  sabahları iple çekiyorum... Tatlı dillim, güler yüzlü şekerim Günaydın sevdiğim.


* * * * *


Her zaman dua ettim “Rabbim beni hayırlısına nasip eyle” dedim. Rabbim seni çıkardı karşıma. Gül Yüzlü Meleğim. Sabahın NUR, Yüreğin Huzurla dolsun.günaydın mesajları 2018Günaydın Mesajları 2018, Anlamlı, Kısa, Uzun, Sevgiliye Günaydın Mesajları 2018


Mutluluğun kısaca tarifi, başımın tacı, gönlümün gülü biriciğim. günaydın tatlı meleğim.


* * * * *


Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.


* * * * *


Bu güzel günde ilk duymak istediğim günaydın sözcüğü duymaktı. Galiba erken kalktım. Şimdi sana ben yazıyorum sevgili: günaydın dünyanın en güzel gerçeği.günaydın mesajları 2018Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.


* * * * *


Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.


* * * * *


Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim. 


Günaydın mesajları 2018 uzun,


Aşkım Sana, Hasretim Sana, Ömrüm Sana, Yüreğimden Gelen En Sıcak GÜNAYDIN Sadece ve Sadece SANA


* * * * *


Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.


* * * * *


Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın…


* * * * *


Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın Aşkım.


* * * * *


Güzel olan senle nefes almak,
Gölgende ısınıp, gölgende uyanmak.
Sevgi köpüğüm günaydın...


* * * * *


Seni seviyorum bebeğim güzelliğin gibi bugün de aydın olsun gönlümün güneşi, biriciğim, aşkım günaydın.


* * * * *
Günaydın mesajları 2018 Sevgiliye Aşkıma Hayırlı Sabahlar...


Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem.


* * * * *


Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.


* * * * *


Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.


* * * * *


Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım en tatlı hayalimsin. Canımın içi Günaydın.


* * * * *


Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.


* * * * *


Aç güzel gözlerini, rüyadan sonra ilk beni gör, her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır, Günaydın Sana Meleğim


* * * * *


Güzel sözleri değil, seninle güzel olabilecek sözleri yazıyorum sana bir tanem, sen kelimelere anlam veren güzelliksin! Gül yüzlüm. GÜNAYDIN.


* * * * **


Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.


* * * * * *

Günaydın Mesajları 2018, En Güzel Günaydın mesajları 2018 uzun, kısa, Resimli Günaydın Mesajları 2018 yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder