resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ14 Eylül 2017 Perşembe

Sayfamızda ramazan bayramı mesajları, ramazan bayramı mesajları 2020, en güzel ramazan bayramı mesajları resimli, ramazan bayramı mesajları kısa, 2020 ramazan bayramı mesajları facbook, bayram mesajları 2020 resimli yer almaktadır.

En Güzel 2020 Ramazan Bayramı Mesajları Yeni Resimli, kısa ve uzun Ramazan Bayramı Mesajları 2020

Müslüman aleminin merakla beklediği bayramı müjdeleyen Ramazan ayı sonrasında İçerisinde pek çok güzellikleri ve hikmetleri barındıran Ramazan Bayramına bir kez daha ulaşmanın huzurunu, sevincini ve bereketini hep birlikte yaşıyoruz. Ramazan bayramı bu yıl Şevvâl ayının birinci günüdür. Yani  24 Mayıs 2020  günü Allah’ın izniyle Ramazan bayramının birinci gününü kutlayacağız. Bu sebeple bizde bu yıl birbirinden değişik ve farklı yeni Anlamlı Bayram Mesajlarını ve En Güzel Ramazan Bayramı Mesajlarını (sözlerini) sizler için derledik. Bayram Mesajını sevdiklerinizle bir arada olmasanız bile paylaşabileceğiniz Ramazan Bayramı sözleri ile cep telefonunuz’dan sms göndererek kutlayabilirsiniz.


Bu bayram, her türlü farklılığı bir kenara bırakarak eşitlenmenin, kendini bilmenin, tefekkürün, tezekkürün, yenilenmenin bayramıdır Alemi İslama Huzur Getirmesi dileği ile Hepimize Kutlu Olsun.


* * * * *


Tüm yürekler sevînç dolsun, umutlâr gerçek olsun, âcılâr unutulsun, duâlârınız kâbul ve bâyrâmınız mübârek olsun.ramazan bayramı mesajları 2018En Güzel 2020 Ramazan Bayramı Mesajları Resimli, Anlamlı, Yeni


Dâmâğınızı, ruhunuzu ve çevrenîzî tâdlândırân, mutlu, umutlu, bereketlî bîr bâyrâm dîlerîz.


Ramazan bayramı mesajları 2020 İndir,Paylaş.


Allah’ım, kalplerimizi imân ve Kur’ân nuruyla nurlandır. Hayırlı Bayramlar.


* * * * *


Dua ibadetin kendisidir. Bayramlaşmayıda bizim için güzel bir ibadet eyle.


* * * * *


Rabbim, en sevdiğini en sevdigimiz eyle; bayramınız güzeliklerle dolu olsun


* * * * *


Ya Rabbi! İbadetimizi , şükrümüzü, zikrimizi, fikrimizi, mahviyet, minnettarlık, muhabbet ve havfımızi sana hasredebilmemizi nasip eyle. Bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Ey Kadir-i Zülcelal! İmanımızı hakkalyakine ulaştır. Bayramınız Mübarek Olsun. Nice Güzel Bayramlar.


En Güzel 2020 Ramazan Bayramı Mesajları facebook resimli


Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu kurban bayramın mübarek olsun.


* * * * *


Her bayram biraz sevinç biraz da huzurdur, aslında özlemdir, hatırlanmak isteğidir, zamana direniştir, umut tadında mutlu bir Bayram geçirmeniz dileğiyle…


* * * * *


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.


* * * * *

Gönüller bir olsun bu mübarek ayda düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara Kurban Bayramı’nız mübarek olsun canım dostlarıma.


* * * * *


Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için… Bayramınız kutlu olsun.


2020 Ramazan Bayramı Mesajları, En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları 2020 resimli


* * * * *


Hayat dostlarla güzeldir, Bayramlar dostlarla kıymetlenir, Değerli dostum, bayramın kutlu olsun.


* * * * *


Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu OlsunŞeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…Taptaze bir güneş doğdu bugün. O güneş hep senin ve sevdiklerin için parlasın. Işıl ışıl günler bizimle olsun. Bayramımız mübarek olsun.Gülerek bitti Mübarek Ramazan Ayı, Şimdi Ellerim Havada Dua Ediyorum Yaradanıma Bu Mübarek Ramazan Bayramında herkez Mutlu Olur inşAllah(c.c) Dualarım Allah(c.c) ıma..Evinize gül kokusu essin, kalplerinize ALLAH iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Bayramınız Mübarek Olsun.


* * * * *


Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allahı hatırlatandır. Bayramınız Mübarek olsun…


* * * * *


Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Zor gelir uzakta olmak sevdiklerimizden ve sevenlerden, bir yerde mutluluktur hatırlamak ve hatırlanmak bu günde. Unutmadık sizi kalbimizdedir yeriniz, unutmayın bizi biz sizi sevenlerdeniz. Bayramınız mübarek olsun.


En Güzel 2020 Ramazan Bayramı Mesajları resimli


Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!


* * * * *


Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Hayırlı Bayramlar…


* * * * *


Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.


Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlarTürk- islam Dünyası’nın Kurban Bayramı kutlu olsun. Yüce Allah bizi nicelerine ulaştırsın.


En Güzel 2020 Ramazan Bayramı Mesajları


11 Ayın Sultanı Ramazanın Soframıza Getirdiği Bolluk Gibi Bu Bayramda Bol bol içinizde Huzur Olsun, Bayramınız Mübarek Olsun.Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Bayramlar dileğiyle.


Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.


Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allahtan diliyoruz. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

En Güzel 2020 Ramazan Bayramı Mesajları, Ramazan Bayramı Mesajı 2020 Mesajları Resimli kısa uzun Mesajlar facebook için yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder