resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ21 Ağustos 2017 Pazartesi

Sayfamızda birbirinden güzel resimli cuma ve kurban mesajları, Cuma ve Kurban Bayramı Mesajları 2017 cuma kurban mesajları, cuma mesajları ve kurban bayramı mesajları, bayram ve cuma mesajı, bayram mesajları ve cuma mesajları yer almaktadır.

Cuma ve Kurban Bayramı Mesajları

Uzaklardan bir yele ser süslü bir sonbahar akşamında. Gönüller bir olsun mekanlar kimin umurunda. Kardeşlik sevgi hissetmektir arada, yollar ve zaman olsa da. Hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.


Bir avuç dua, sıcak bir mesaj, bir kucak sevgi, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun. Bayramınız Kutlu Cumanız Mübarek Olsun.cuma ve bayram mesajı


Cuma ve Kurban Bayramı Mesajları

Yarınlarınız, bugünlerinizden güzel olsun, ömrünüz uzun ameliniz güzel olsun, Sevdikleriniz yanınızda, huzur yuvanızda olsun, bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

cuma ve kurban mesajıDünyada ki onca dert, gam, keder arasında, kısa bir soluk almak gibidir bayram.Huzurlu bayramlar dilerim.


cuma günü ve kurban mesajları


Allah'ım, 'kin, kibir ve kim ne der' hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.


* * * * *


Dertleriniz yaz yağmuru gibi kısa, sevinçleriniz ömürlük olsun.
Bayramınız kutlu olsun.cuma ve kurban bayramı mesajlarıCuma ve Kurban Bayramı Mesajları

* * * * *


Yüreğine dokunana, lokmanı paylaşana, hayatına anlam katana, üzüntüne ortak olana, hayalini yıkmayana, düştüğünde yanında olana, " İYİ Kİ VARSIN, İYİ Kİ YANIMDASIN"  dediğimiz her cana Hayırlı Bayramlar. Bayramınız Mübarek Olsun.


* * * * *


Ey Ademoğlu! Nihayetinde bir topak et ve kemiktensin, Aldığın nefes belli sonunda ölümü tadacaksın, "Ne verirsen elinle, o gelecek seninle." İsyan etme Rabbine, gel şükret haline, Kırma kimseyi dilinle, mahşerde hesap var. Allah'a kul ol, nefsine sağır ol, "Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol." Nefsini yak kül ol, her canlıya iyilik yap gül ol. Kendi yanıp kül olurken, dosta gül olanların bayramı kutlu olsun. Hayırlı Bayramlar


* * * * *


Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bir bayram diliyorum, Allah mutluluğunuzu daim etsin.

Cuma ve Kurban Bayramı MesajlarıSıcak dost sohbetleri ve şen kahkahaların hiç bitmediği şeker tadında bir bayram dilerim. Bayramınız Mübarek Olsun.* * * * *


Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.


* * * * *


Makbul, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *
Cuma ve Kurban Bayramı Mesajları 2018

Sevdiğiniz için bir kere mutlu olup, bin kere pişman olacağınız bir sevgiyi yaşamamanız dileğimle! Düşleriniz gerçek olsun ama gerçeğiniz asla düş olmasın. Hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Cuma ve Kurban Bayramı Mesajları, En Güzel Cuma ve Kurban Bayramı Mesajları yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder