resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ2 Haziran 2017 Cuma

Sayfamızda En Güzel Cuma Mesajları 2020, En Güzel Cuma Mesajları (sözleri), Mübarek Cuma Mesajları (Sözleri), Cuma Mesajları 2020, Cuma mesajları 2020, Cuma mesajı, Resimli, ayetli , hadisli, kısa, Anlamlı Cuma Mesajları bulunmaktadır. Sizlerde Arkadaşa, dostlara sms ve yazılı olarak facebook, whatsapp gibi sosyal paylaşım sitelerinde resimli cuma mesajlarını paylaşabilirsiniz.

Cuma Mesajları, Cuma Mesajları 2020

"Cuma günü; fakirlerin haccı, müminlerin ve gök ehlinin bayramı, cennette bayram günüdür." HADİS-İ ŞERİF


* * * * *


De ki: Rabbim! Bağışla, merhamet et. Çünkü sen merhamet edenlerin en hayırlısısın!  Müminûn, 118)

* * * * *


Allah'ım! Tüm güzel isimlerinin tecellilerini ve Kur’an-ı Kerim’i; kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar.


* * * * *


 “Ve nefsin ve ma sevvaha , feelhemeha fucureha ve takvaha”(91 ŞEMS-7,8)
“Nefse ve onu düzenleyene, sonra da ona hem kötülüğü hem de korunmayı ilham edene.”Cumanız mübarek olsun.cuma mesajları


Cuma Mesajları Resimli Cuma Mesajları

Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Dualarda buluşmak dileği ile...* * * * *


Ya Rab, Günlerin efendisi olan cuma günümüzü bereketli , dualarımızı kabul eyle. Ahirinde bizleri nefsimizle başbaşa bırakma. Cumanız Mübarek olsun.


* * * * *


Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Ey Büyük Rabbim! Dinimizden dolayı bizi yok etmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri o büyük İslam dininin yolundan ayırma. . . Hayırlı Cumalar.

Cuma Mesajları

Yüce yaratan, hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa, rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *


Güzel Mevlam, duaların geri çevrilmeyeceği bugünde dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın . Hayırlı Cuma'lar Huzur dolu nice yarınlar dilerim.


* * * * *


"Bütün işlerin neticesinin sıhhatli ve faydalı olabilmesi için iki şart vardır: Sabır ve ihlas." A. MÜRTEİŞ(ra)


* * * * *


Rabbim, bizleri sevdiği kullarından eylesin, yüzünüzden tebessüm eksilmesin. Hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Ya Rab! Bizleri İşinin ehli olan, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle. Hayırlı Cumalar dilerim.


* * * * *


Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Sonumuzu hayır eyle! Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasib eyle! Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın Cumanız Mübarek Olsun.

* * * * *
Cuma Mesajları resimli 2020, En Güzel Cuma Mesajları


Ya Rab! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Gül kokulu, nurlu hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Allah'ım! Büyük kudretin ile hayatımıza bereket ihsan eyle. Hayırlı Cumalar Dilerim.


* * * * *


Rabb’im seni bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eylesin. Ya Rabbi, cennette gezenlerden eyle!


* * * * *Güzel insan, dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar Dilerim.


* * * * *


Ya Rab! Rahmetini üzerimizden esirgeme, ömrümüzü bereketli, dualarımızı kabul eyle Amin. Cuma Gününüz Mübarek Olsun.cuma günü mesajları

Cuma Mesajları, Resimli Cuma Mesajları Sözleri 2020


Mübarek cuma gününüzü kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi, güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim. Gününüz Mübarek Olsun.


* * * * *

Ey nefsim! Şeytana yem olmak mı yoksa cennette gül olmak mı niyetin? Bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.


* * * * *

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.


* * * * *


Allah'ım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cuma günümüz mübarek olsun, amin!


* * * * *


Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.


* * * * *


Misafir Gelecekmiş Gibi Evini Ölüm Gelecekmiş Gibi Kalbini Temiz Tut.(Hz.Mevlana)


* * * * *


"Allah'ın adıyla, Allah Resulune salat ve selam olsun. Allah'ım , günahlarımı bağışla ve bana rahmet kapılarını aç."  (Müslim, müsafirin:68).Hayırlı Cumalar


* * * * *

Sizlerde Cuma Mesajları 2020 Resimli Cuma Mesajları yeni yayınımıza sizlerde yorumlar ekleyebilirsiniz... Hayırlı Cumalar....

0 yorum:

Yorum Gönder