resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ14 Mayıs 2017 Pazar

Sayfamızda en güzel en anlamlı duygusal resimli anneler günü mesajları, indir, resimli anneler günü mesajları facebook, resimli anneler günü mesajları 2018, duygusal, resimli anneler günü mesajları 2018, resimli anneler günü mesajları kısa

Resimli Anneler Günü Mesajları


Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.


* * * * *


Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.resimli anneler günü mesajları


Resimli Anneler Günü Mesajları

"Cennet anaların ayağı altındadır." Sözünün muhatabı olan tüm annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun.


* * * * *


Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni seviyorum.


* * * * *


Bana sevginin, umudun, yaşamın ve güzelliğin anlamını öğreten kadın; beni en saf ve gerçek sevgiyle büyüten, sonsuz sabrına hayran olduğum kadın... Anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin şefkatli kolların. Benim annem olman benim için bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum.


* * * * *


Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik nedir? Deseler; annem derdim. Canım Annem. Günün kutlu olsun.


* * * * *


Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır icin çok teşekkürler canım anneciğim... Anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Senin canındanbir  parça olduğum için çok şanslıyım. Dünyaya tekrar gelsem yine senin evladın olmak için her şeyimi verirdim. İyi ki varsın anneciğim.


* * * * *


Bir çoz sıkıntıda ne bir söze ne de başka bir şeye ihtiyacım olmadığını biliyorum, çünkü senin bir şefkatli bakışın beni kendime getirmeye yetiyor.. Canım Annem; Anneler günün kutlu olsun.


Resimli Anneler Günü Mesajları


Özel bir güne uyandık bu sabah sana en güzel ve en özel duaları ettim bu gün annem ve anneler gününü kutlarım. Senin gülümsemeni görmek bile bana yeter annem. Seni çok seviyorum  baldan tatlı biricik annem.


* * * * *


Yüzü her zaman gülen güleç, yüreği sevgi dolu benim canım annem. Anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Benim balda tatlı annem. en karanlık gecelerde bile bana ışık olup yolumu gösteren annem anneler gününü en temiz ve saf duygularımla kutluyorum. Sen çok seviyorum.
Hayatımın anlamı canım annem! Dünyada hiç birşeyi seni sevidim kadar sevmedim. Anneler günün kutlu olsun!


* * * * *


Acılar, sıkıntılar üstüme üstüme geldiğinde, sen beni korumak için açılan bir şemsiye oldun. Annem Seni çok seviyorum.


* * * * *


Biliyorum ki Dünyanın bütün anneleri özel, ama benim annem Dünyanın en iyi annesi, canişkom, hayatımın neşesi, sevgi bülbülüm, anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..


Resimli Anneler Günü Mesajları yayınımıza sizlerde yorumlar ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder