resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ23 Ağustos 2017 Çarşamba

En Güzel Arefe Günü Mesajları ve Sözleri, Arefe Günü sözleri mesajlari, Arefe Günü Mesajları 2019, Resimli Arefe sözleri mesajları yeni, arefe mesajları sözleri facebook, whatsapp için arefe günü mesajları sözleri bulunmaktadır.

En Güzel Arefe Günü Mesajları ve Sözleri Resimli

Bayramı müjdeleyen, Allah katında mübarek bir gün olan Arefe Gününüzü kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim.


* * * * *


Her gününüzün bayramı muştulayan Arefe Günü gibi olması Duasıyla.


* * * * *


Kim ki Arefe gününde bin kere İhlas Süresi'ni okursa, Allah'u teala ona istediğini verecektir. Münavi, Feyzül Kadir.arefe mesajları

En Güzel Arefe Günü Mesajları ve Sözleri 2019


Allah’ım Gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle! AMİN. Hayırlı Kandiller...


* * * * *

“Şeytan, Arefe gününden başka bir günde daha zelil, rezil, hakir ve kinli görülmez.” İ. Malik
Rabbim Arefe gününü ihya eden halis kullarından olabilmemiz dileği ile...
Arefe Gününüz Kutlu Olsun!Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.


* * * * *


“Arefe günü, kulağına, gözüne ve diline sahip olan mağfiret olur.” Taberani
Arefe gününü ihya edenlerden olabilmek  dileği ile ...


* * * * *


“Duanın faziletlisi, Arefe günü yapılanıdır.” Beyhek Arefe Gününüz Kutlu olsun.


* * * * *


Arefe gecesi ibadet eden, Cehennemden azat olur.” S. Ebediyye.
Rabbim bizi ihlas ile ibadet edenlerden etsin.
Arefe Gününüz Kutlu Olsun...


* * * * *


“Arefe gününe hürmet edin! Arefe, Alla hu Te âlânın kıymet verdiği bir gündür.” Deylemi Rabbim bizleri Arefe gününün kıymetini bilenlerden etsin.

En Güzel Arefe Günü Mesajları ve Arefe Günü Sözleri yeni 2019Tüm yürekler sevinç dolsun, acılar unutulsun, umutlar gerçek olsun, dualarınız kabul olsun.


* * * * *


Sizlere en güzel ve coşkulu olan bayramları müjdeleyen bugünde en güzel bayramlara erişebilmeniz duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun.


* * * * *


Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Arefe gününüz mübarek olsun.


* * * * *


Heyecanla bayramı gözlediğimiz bugünde son orucunuz kabul, bekleyişleriniz hayırlara vesile olsun, arefe gününüz kutlu olsun.

En Güzel Arefe Günü Mesajları ve Sözleri 2019Bir avuç dua, sıcak bir mesaj, bir kucak sevgi, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun. Arefe Gününüz Kutlu Olsun.


* * * * *


En güzel bayramlara hep birlikte sağlıkla ve huzurla erişebilmek duasıyla.. Arefe gününüz mübarek olsun.


* * * * *


Heyecanla bayramı gözlediğimiz bugünde kurban bayramınız kutlu, bekleyişleriniz hayırlara vesile olsun, arefe gününüz kutlu olsun.


* * * * *


Hayatınızdaki tüm bekleyişlerin arefe günü bayramı beklediğiniz gibi olması dileklerimle.


* * * * *


Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramı dileğiyle.


* * * * *


Arefe gününüzü kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice güzel günlere erişmenizi Allah’tan niyaz ederim.


* * * * *


Bu mübarek günde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Arefe gününüz mübarek olsun.


* * * * *


Bugünün feyiz ve bereketi üzerinizden eksik olmasın. Niyetleriniz makbul, amelleriniz kabul olsun. Arefe gününüz kutlu olsun.

En Güzel Arefe Günü Mesajları ve Arefe günü Sözleri,  Resimli Güzel Arefe Günü Mesajları Sözleri yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder