resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ14 Mayıs 2017 Pazar

Sayfamızda en güzel en anlamlı yeni anneler günü mesajları indir, anneler günü mesajları indir kısa, anneler günü mesajları indir uzun, anneler günü mesajları indir resimli, anneler günü mesajları indir anlamlı, anneler günü mesajları indir duygusal, anneler günü mesajları indir 2018, anneler günü mesajları indir 2018, anneler günü mesajları indir facecook, resimli anneler günü mesajları indir, en güzel anneler günü mesajları indir

Anneler Günü Mesajları İndir

Her anımda olan, dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın Anneler günün kutlu olsun


* * * * *


Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, yanında olamasam da hep kalbimdesin. Canım ANNEM Ellerinden öpüyor, Anneler Gününü kutluyorum.


* * * * *


Ellerinden saygı ve sevgiyle öpüyorum. O tombiş yanaklarını özledim canım benim anneler gününü kutluyorum.anneler günü mesajları indirSenin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun..

* * * * *


Anneler günün kutlu olsun biricik güzeller güzeli annem.


* * * * *


Hakkını ödeyemeyeceğim tek insan. Anneler gününü tebrik eder. Çok güzel bir uzun ömür dilerim.
Biricik annem Anneler günün kutlu olsun! Ben senin her zaman küçük bebeğinim.


Cennetin ayaklarının altında olduğu annelerimiz için
Sırtımızda Hacca götürsek annelerin hakkını ödeyemeyiz. Dualarını almadan işlerimiz yolunda gitmez. Bizleri doğuran büyüten canımız kadar kıymetli anneleri her an hatırlamak ve unutmamak dileği ile... Anneler günü için özenle hazırlanmış en güzel anneler günü mesajları işte bu sayfamızda sizler için hazırladık.

* * * * *


Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni seviyorum.


* * * * *


Bana sevginin, umudun, yaşamın ve güzelliğin anlamını öğreten kadın; beni en saf ve gerçek sevgiyle büyüten, sonsuz sabrına hayran olduğum kadın... Anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin şefkatli kolların. Benim annem olman benim için bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum.


* * * * *


Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik nedir? Deseler; annem derdim. Canım Annem. Günün kutlu olsun.


* * * * *


Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır icin çok teşekkürler canım anneciğim... Anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Senin canındanbir  parça olduğum için çok şanslıyım. Dünyaya tekrar gelsem yine senin evladın olmak için her şeyimi verirdim. İyi ki varsın anneciğim.


* * * * *


Bir çoz sıkıntıda ne bir söze ne de başka bir şeye ihtiyacım olmadığını biliyorum, çünkü senin bir şefkatli bakışın beni kendime getirmeye yetiyor.. Canım Annem; Anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Özel bir güne uyandık bu sabah sana en güzel ve en özel duaları ettim bu gün annem ve anneler gününü kutlarım. Senin gülümsemeni görmek bile bana yeter annem. Seni çok seviyorum  baldan tatlı biricik annem.


* * * * *


Yüzü her zaman gülen güleç, yüreği sevgi dolu benim canım annem. Anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Benim balda tatlı annem. en karanlık gecelerde bile bana ışık olup yolumu gösteren annem anneler gününü en temiz ve saf duygularımla kutluyorum. Sen çok seviyorum.


* * * * *


Hayatımın anlamı canım annem! Dünyada hiç birşeyi seni sevidim kadar sevmedim. Anneler günün kutlu olsun!


* * * * *


Acılar, sıkıntılar üstüme üstüme geldiğinde, sen beni korumak için açılan bir şemsiye oldun. Annem Seni çok seviyorum.


* * * * *


Biliyorum ki Dünyanın bütün anneleri özel, ama benim annem Dünyanın en iyi annesi, canişkom, hayatımın neşesi, sevgi bülbülüm, anneler günün kutlu olsun.


* * * * *


Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim.

Anneler Günü Mesajları İndir, yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder