resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ30 Nisan 2017 Pazar

Sayfamızda Pazar günü günaydın mesajları, günaydın pazar mesajları resimli, güzel pazar günü sözleri, güzel pazar günaydın mesajları, pazar günaydın mesajları görselleri, pazar günü günaydın Mesajları sözleri, sevgiliye pazar günaydın mesajları bulunmaktadır.

Pazar Günaydın Mesajları

Bu sabah tutamasam da elini, Sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel tatlı bakışlı gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu Kelimelerimi, MUTLU PAZARLAR  Sevgilim.GÜNAYDIN.


* * * * *


Sen Yanımda Olamasan da Bugünde Rüyamda yanımdaydın, Bugün Ellerini Tutamasam da Yarın Ellerinle Buluşacağım, MUTLU PAZARLAR  Bir tanem...!!


* * * * *


Seninle Hayat Rüya Gibi, Seninle Her şey Güzel Seninle Siyahın Anlamı var Seninle Beyazın Saflığı Var Seninle Bugünün Güneşi Var MUTLU PAZARLAR  her şeyim..


Her Güzel Şey Mutlu Biter Ama Sen Bende Hiç Bitmeyeceksin Bir tanem MUTLU PAZARLAR...


* * * * *


Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun Hayırlı Pazarlar.


* * * * *


Geçip Giden Günlere Değil Seninle Gelecek Yeni Güzel Günlere Özlemim Sevgilim, Günaydın Gönül dünyamın Güneşi.


* * * * *


Mekanlarımız farklı olsa da, Ellerin avucumda olmasa da, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğim de, günaydın biriciğim benim... Güneşim.


Pazar Günaydın Mesajları


Günaydın Sevgilim Gün Aydınlık Seninle Günler Seninle Parlak Bugün ki Gibi Gün Seninle Güzel Sevgilim Günaydın.


* * * * *


Hadi tut ellerimi! benimle yan' benimle meydan oku her çaresizliğe! benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar Aşkım


* * * * *


Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim , günümüz aydın olur birlikte.


* * * * *


günaydın hayatımın aşkı:)


* * * * *


Sabah yüzünü yıkadığında yüzüne değen her damlacık sana günaydın öpücüğüm olsun. Seni seviyorum aşkım...


* * * * *
pazar günaydın mesajları


Güneş herkes için doğar, Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki tüm boşlukları dolduran aşk dolu sevgi çemberim.


* * * * *


Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünkü sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim GÜNAYDIN her şeyim benim...


* * * * *


Evinizden sağlık, mutluluk, huzur, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik eksik olmasın inşallah günaydın…


* * * * *

Yüreğimdeki arzu, hayalimdeki tek tutkusun, Beni yaşatan en güzel  duygusun Benim tatlı bebeğim...


resimli pazar günaydın mesajlarıGünaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek Hayırlı Pazarlar.


* * * * *


Günaydın Bir tanem, Güneş bile bir gün dünyaya küsecek, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle öleceğim.

* * * * *


Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.


* * * * *


Günaydın demenin zamanı geldi galiba, yoksa sen daha o tatlı uykundan uyanmadın mı Tatlım benim? Uyan uyan! Uyan da ikinci güneşin güzelliğini görsün herkes. Güne umutsuz başlayanlara tebessüm et, tebessüm et ki onlarda anlasın uğruna yaşanacak güzelliklerin olduğunu, tıpkı senin gibi. GÜNAYDIN BİR TANECİK AŞKIM


* * * * *


Gönlüme bakışınla kaçakça sızdın, Gönlüme sesinle resimler çizdim, Gönlüme adını kanımla yazdım, Ben seni işte böyle sevdim...Günaydın.


* * * * *
En Güzel Pazar Günaydın Mesajları, Sözleri 


Bu sabah uyandığımda sıcak yatağımda oturup düşündüm ve hayatta tanıdığım insanlar içinde benim için en değerli, en özel, en güzel, en şeker insana bir günaydın mesajı yazmaya karar verdim işte o mesaj bu mesaj GÜNAYDIN GÜZELLERİ GÜZELİ* * * * *


Karanlık gecelerden sıyrılıp sana kavuşmak için  sabahları iple çekiyorum... Bu gün pazar sana iyi dinlenmeler...  Tatlı dillim, güler yüzlü şekerim Günaydın sevdiğim.* * * * *


Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin.


* * * * *


İlk’im! Son’um! her şeyim’sin sen benim. Arkadaşım, sırdaşım, yoldaşım.. Seni sevmek için o kadar çok nedenim var ki.. İyi ki benimsin. Seni çok seviyorum bebeğim! Kara gözlüm, gözlerine hasta olduğum.


Pazar Günaydın Mesajları, Pazar Günü Günaydın MesajlarıGünün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.


* * * * *


Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın. Mutlu Pazarlar.

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece ve sadece Sana... GÜNAYDIN


* * * * *


Sen benim yıkık gönlümün güneşi, hayallerimin süsüsün. Günaydın. Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı hali Sevgilim Günaydın.

*  * * * *

Pazar Günaydın Mesajları, En güzel Pazar Günaydın Mesajları resimli yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder