resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ29 Nisan 2017 Cumartesi

Cennetin ayaklarının altında olduğu canımıza can katan kıymetli annelerimiz için tüm dünyada kutlanan 'Anneler Günü' için geri sayım başladı.
Anneler Günü 2018

Anneler Günü 2018

Anneler günü 2018 ne zaman? Anneler günü 2018 hangi güne geliyor?
Dünya'da farklı günlerde kutlanıyor.
Peki 2018 Anneler günü ne zaman?
Mayıs ayının 2.(ikinci) Pazarına denk gelen gün 'Anneler günü olarak kutlanır'

Peki Anneler gününde neler yapılabilir?
Bazıları annesinin kalbini küçük hediyelerle neşelendirebiliriz. Yada mesaj atarak mutlu olmasını sağlana bilir. 2018 Anneler günü ne zaman? Hediye almak ve ya küçük sürpriz hazırlamak isteyen çok sayıda kişinin merak ettiği sorunun cevabı 13 Mayıs Pazar günü, Türkiye'de 'Anneler Günü' dür.

Anneler Günü Resimleri için TIKLAYINIZ


Üzerime sabır tohumları ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni Çok Seviyorum. .


* * * * *

Varlığıyla mutlu olduğum huzur bulduğum değerimi kıymetimi hissettiren Canım Annem Allah seni başımızdan eksik etmesin. Anneler günün kutlu olsun.
Aslında Anneler Günü, annelerimize hediye almak için değil, anne sevgimizi ve annemize verdiğimiz değeri ön plana çıkarmamız için var olan bir gün. Yani Anneler Günü'nde hediye alamamak anneyi üzmek anlamına gelmiyor. Bu nedenle annelere hediye alma imkanı olmayan çocuklar, annelerine gerekli sevgiyi gösterdiklerinde de annelerini mutlu etmiş oluyor.

Anneler Günü 2018 13 Mayıs Pazar Günü tüm Annelerimize Kutlu olsun.

0 yorum:

Yorum Gönder