resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ18 Mart 2017 Cumartesi

Bu yazımızda Bereket Duası, Rızık Duası, Bereket kazanç duası, bol rızık duası, talih açan dualar, şans duası, sıhhat duası, sağlık duası, şükür duası, sağlık ve sıhhat için dua, müşteri çekmek için dua ile ilgilidir.

Bereket Duası-Rızık Duası

Tavsiye edilen zikir şekli “Yâ Şekûr Yâ Allah” şeklindedir.
EŞ-ŞEKUR ismi şerifini bol rızık ve talih açıklığı için günde 526 kere zikretmek faydalı olacaktır.

Ya Şekur ismini zikre devam eden kişiler sıhhat ve şükür içerisinde yaşar. Kazandığını kaybetmez ve nimetlerinin eksildiğine rastlanmaz. Zalimin zulmünden ve düşmanın şerrinden emin olur.

EŞ-ŞEKUR;
İbadet eden kullarının mükafatlarını bolca veren, az çok her itaati ödüllendiren kendi rızası gözetilerek yapılan işlere fazlasıyla muamelede bulunan manalarına gelmektedir.
Az itaat karşılığında çok büyük dereceler veren, sayılı günlerde yapılan amel karşılığında ahret âleminde sonsuz nimetler lütfeder demektir. Bu manaya Allah’tan başka hakiki sahip yoktur.*****Eğer Allah’a güzel bir borç verirseniz, Allah onu sizin için kat be kat yapar ve sizi bağışlar. Allah Şek’ur(çok mükafat verendir), Halim’dir. Teğâbun/17

Her kim de gönlünden koparak bir hayır işlerse, şüphesiz Allah Şâkirdir(iyiliğin karşılığını kat kat verendir), O Alîm’dir. Bakara/158Bereket Duası Rızık Duası, En Güzel Bereket Duası Rızık Duası, Resimli Bereket Duası, Resimli Rızık Duası.

0 yorum:

Yorum Gönder