resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ5 Temmuz 2016 Salı

Sayfamızda Resimli Bayram Mesajları, En Güzel Resimli Bayram Mesajları İndir, Paylaş, Resimli, Facebook, Görselli, Güzel Bayram Sözleri İndir, Resimli Bayram Mesajları 2017 indir bulunmaktadır.

Resimli Bayram Mesajları

Gözün şekere, miden şerbete, cebin paraya doysun değerli dostum bayramın kutlu olsun...resimli bayram mesajlarıYüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun


* * * * *


Hep birlikte, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! 

Rabbim tüm inananlara nice mutlu, huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!


* * * * *


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Bayramlara. Bayramınız Kutlu Olsun.resimli bayram mesajları


Resimli Bayram Mesajları

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa, güzel dualar olur, dua ise Yüce ALLAH’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım.


* * * * *


Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, tum islam alemine barış ve huzur getirmesine Cenabi Allah’tan niyaz ederim.


* * * * *


Alemlerin yaratıcısı yüce Allah, dualarınızı kabul etsin. Dünyada ve ahirette yüzünüzü güldürsün İnşAllah. Bayramınız mübarek olsun.


bayram sözleri resimli


Resimli Bayram Mesajları

Güzel bakanlar, güzel görürler,
Güzel düşünenler, güzellikler yaşarlar.
Hayatı güzel görüp, güzel yaşamanız dileğiyle,
Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle...Bayramınız Kutlu Olsun.


* * * * *


Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz güzel bir bayram dilerim. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.


resimli bayram mesajları paylaş


Ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz huzurlu ve güzel bir bayram temennisiyle... Hayırlı Bayramlar 


* * * * *


Bayramlar özel günlerdir. Bu özel günlerde ilk akla gelen ise bizim için değerli ve özel insanlardır. Bayramınız Kutlu Olsun.


* * * * *


Günleriniz umutlu, Haneniz mutlu, Bayramınız kutlu olsun.


ramazan bayramı kutlama mesajıHayat dostlarla güzeldir, Bayramlar dostlarla kıymetlenir, Değerli dostum, bayramın kutlu olsun.


* * * * *


Bazı günler vardır diğer günlerden farklı ve güzeldir. Bazı kişiler vardır diğer insanlardan daha değerli ve özeldir. Bu güzel bayram gününde. bu mesajı okuyan değerli ve benim için özel insan bayramın kutlu olsun.


* * * * *


Bu mübarek bayram gününde; Evinizden huzur, cebinizden para, yüzünüzden gülücük eksik olmasın, şans peşinizi bırakmasın. Hayırlı bayramlar...* * * * *


Millet olarak birlik ve beraberlik içinde, huzur ve barış ortamında geçireceğimiz bir bayram dilerim. Bayramımız kutlu olsun.


Resimli Bayram MesajlarıVursun davullar, çalsın zurnalar. Bugün bayramımız var. Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Sıcak dost sohbetleri ve şen kahkaların hiç bitmediği şeker tadında bir bayram dilerim. Bayramınız Mübarek Olsun.


* * * * *


Çocukken bayramlık bir elbise, küçük bir harçlık ve renkli bir şeker yeterdi mutluluğumuza. Büyüdük çok şey değişmedi aslında; anne ve babamızın hayır duası, sevdiklerimizle içtiğimiz bir yudum kahve,verdiğimiz bir bayram harçlığının küçük bir çocukta yarattığı mutluluk; yetiyor şimdi mutluluğumuza. Mutlu Bayramlar...


* * * * *


Bayram gelir evime, yurduma,
Ailem, sevdiklerim yanımda,
İşte o zaman bayram, bayram  olur,
Sevinirim, ererim huzura.
Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *

Resimli Bayram MesajlarıMutlu, huzurlu ve şeker tadında bir bayram geçirmeniz temennisiyle, bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Ramazan Bayramının tüm İslam alemine ve sizlere, huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ederim. Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Ramazan ayının getirmiş olduğu manevi iklimin devamında, bayramla birlikte kardeşlik ve sevinç iklimini yakalayıp, her zaman bu iklimin etkisinin sürmesi temennisi ve duasıyla, bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Büyükler sayılıp elleri öpülürse, Küçükler sevilip,  sevindirilirse,Küskünler barışıp, aynı sofrayı paylaşırsa, Mutluluklar paylaşılıp çoğalır, Üzüntüler paylaşılıp azalır. Bayramlar, bayram olur. Bayramınız, "bayram" ola.


* * * * *


Dünyada ki onca dert, gam, keder arasında, kısa bir soluk almak gibidir bayram. Dertleriniz yaz yağmuru gibi kısa, sevinçleriniz ömürlük olsun. Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Yüzünüzden tebessüm, evinizden huzur eksik olmasın, Yarınlarınız, bugünlerinizden daha güzel olsun. Sevdikleriniz yanınızda, mutluluk yuvanızda olsun. Bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Acılar dinsin, beklenenler gelsin, Rabbim yuvanıza bereket ve huzur versin. Bayram neşe ve mutluluk getirsin. Hayırlı Bayramlar.


* * * * *


Bu mübarek günde, Ramazan Bayramında, evinizde huzur, kalbinizde umut olsun, sevdikleriniz yanınızda, dertler uzakta olsun. Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Bir manevi huzurla bitti ramazan, bin tatlı sevinçle gelsin bayram. Bir daha ki Ramazana kadar hayatınızda huzur, umut, sevinç olsun her an. Mutlu Bayramlar.


* * * * *


Yüce Rabbimiz den Ramazan-ı Şerif Bayramımızı bizlere, ailemize, ilimize, ülkemize, İslam âlemine ve insanlık âlemine hayırlı eylemesini dilerim. Bayramınız kutlu olsun.

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim. Yüce Allah, dualarınızı kabul etsin, evinize huzur ve mutluluk versin.


* * * * *


Tatlı bir esinti olur bayramlar, Sevinç, barış, kardeşlik getirir hayatımıza. Bulduğunuz huzur ortamı bir ömür sürsün, Günleriniz mutlu, bayramınız kutlu olsun.
* * * * *
* * * * *
anlamlı bayram msj, bayram mesajı dualı, bayram mesajı sms, bayram mesajları 2016, en güzel bayram mesajları, görselli bayram mesajı, hayırlı bayramlar, mesaj, resimli bayram mesajları paylaş, 2016indir.r,bayram sözleri resimli, resimli bayram mesajları indir, güzelgörselli bayram mesajı, bayram mesajı sms, resimli bayram mesajları paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder