resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ2 Temmuz 2016 Cumartesi

Sayfamızda En Güzel Resimli Bayram Mesajları, Resimli Güzel Bayram Mesajları, facebook, indir, en yeni bayram mesajları, güzel bayram sözleri 2018 sözleri yer almaktadır.


En Güzel Bayram Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018

Dostlukların pekiştiği, sevinçlerin çoğaldığı, hayallerin gerçek olduğu, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu sevgi dolu nice bayramlara...


* * * * *


Ramazan bayramınızı en içten sevgilerle kutlar nice hayırlı bayramlara dilerim. Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar dilerim.bayram mesajları


En Güzel Bayram Mesajları


Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Bayramlar dilerim.


* * * * *


Çocukken bayramlık bir elbise, küçük bir harçlık ve renkli bir şeker yeterdi mutluluğumuza. Büyüdük çok şey değişmedi aslında; anne ve babamızın hayır duası, sevdiklerimizle içtiğimiz bir yudum kahve,verdiğimiz bir bayram harçlığının küçük bir çocukta yarattığı mutluluk; yetiyor şimdi mutluluğumuza. Mutlu Bayramlar...
en güzel bayram mesajlarıBu mübarek bayramda kalplerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım.


* * * * *


Kardeşliğin daimi olduğu, dostlukların hiç bitmediği, mutlu, sevgi dolu nice bayramlara. Bayramınız Kutlu Olsun.bayram mesajı


En Güzel Bayram Mesajları

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa, güzel dualar olur, dua ise Yüce ALLAH’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım.


* * * * *


Tatlı Sözlerin, gülmelerin,  havada uçuştuğu, birlik ve beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyorum...


* * * * *


Gözün şekere, miden şerbete, cebin paraya doysun değerli dostum bayramın kutlu olsun...


* * * * *


Hep birlikte, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!bayram mesajı indir


Kalbinize damla damla umut, yaşadığın günlere binlerce tatlı mutluluk dolup taşsın. Ailen hep yanında olsun, yüzün hiç solmasın. Daha nice güzel günler, Bayramınız Kutlu Olsun.


* * * * *


Alemlerin yaratıcısı yüce Allah, dualarınızı kabul etsin. Dünyada ve ahirette yüzünüzü güldürsün İnşAllah. Bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Güzel bakanlar, güzel görürler,
Güzel düşünenler, güzellikler yaşarlar.
Hayatı güzel görüp, güzel yaşamanız dileğiyle,
Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle...Bayramınız Kutlu Olsun.en güzel bayram sözleriMübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun.


* * * * *


Dualarınızı eksik etmeyin… Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramınız mübarek olsun.


en yeni bayram mesajları


En Güzel Bayram Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018


 * * * *


Rabbim tüm inananlara nice mutlu, huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun!


* * * * *


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Bayramlara


* * * * *


Güzel düşünceler nefeslere dolarsa, güzel dualar olur, dua ise Yüce ALLAH’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım.


* * * * *


Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, tum islam alemine barış ve huzur getirmesine Cenabi Allah’tan niyaz ederim.


* * * * *


Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz güzel bir bayram dilerim. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.


* * * * *


Ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz huzurlu ve güzel bir bayram temennisiyle... Hayırlı Bayramlar 


* * * * *


Bayramlar özel günlerdir. Bu özel günlerde ilk akla gelen ise bizim için değerli ve özel insanlardır. Bayramınız Kutlu Olsun.


* * * * *


Günleriniz umutlu, Haneniz mutlu, Bayramınız kutlu olsun.


En Güzel Bayram Mesajları


Hayat dostlarla güzeldir, Bayramlar dostlarla kıymetlenir, Değerli dostum, bayramın kutlu olsun.


* * * * *


Bazı günler vardır diğer günlerden farklı ve güzeldir. Bazı kişiler vardır diğer insanlardan daha değerli ve özeldir. Bu güzel bayram gününde. bu mesajı okuyan değerli ve benim için özel insan bayramın kutlu olsun.


* * * * *


Bu mübarek bayram gününde; Evinizden huzur, cebinizden para, yüzünüzden gülücük eksik olmasın, şans peşinizi bırakmasın. Hayırlı bayramlar...* * * * *


Millet olarak birlik ve beraberlik içinde, huzur ve barış ortamında geçireceğimiz bir bayram dilerim. Bayramımız kutlu olsun.


* * * * *


Vursun davullar, çalsın zurnalar. Bugün bayramımız var. Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Sıcak dost sohbetleri ve şen kahkaların hiç bitmediği şeker tadında bir bayram dilerim. Bayramınız Mübarek Olsun.


* * * * *


Bayram gelir evime, yurduma,
Ailem, sevdiklerim yanımda,
İşte o zaman bayram, bayram  olur,
Sevinirim, ererim huzura.
Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Mutlu, huzurlu ve şeker tadında bir bayram geçirmeniz temennisiyle, bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Ramazan Bayramının tüm İslam alemine ve sizlere, huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ederim. Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Ramazan ayının getirmiş olduğu manevi iklimin devamında, bayramla birlikte kardeşlik ve sevinç iklimini yakalayıp, her zaman bu iklimin etkisinin sürmesi temennisi ve duasıyla, bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Büyükler sayılıp elleri öpülürse, Küçükler sevilip,  sevindirilirse,Küskünler barışıp, aynı sofrayı paylaşırsa, Mutluluklar paylaşılıp çoğalır, Üzüntüler paylaşılıp azalır. Bayramlar, bayram olur. Bayramınız, "bayram" ola.


* * * * *


Dünyada ki onca dert, gam, keder arasında, kısa bir soluk almak gibidir bayram. Dertleriniz yaz yağmuru gibi kısa, sevinçleriniz ömürlük olsun. Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Yüzünüzden tebessüm, evinizden huzur eksik olmasın, Yarınlarınız, bugünlerinizden daha güzel olsun. Sevdikleriniz yanınızda, mutluluk yuvanızda olsun. Bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Acılar dinsin, beklenenler gelsin, Rabbim yuvanıza bereket ve huzur versin. Bayram neşe ve mutluluk getirsin. Hayırlı Bayramlar.


* * * * *


Bu mübarek günde, Ramazan Bayramında, evinizde huzur, kalbinizde umut olsun, sevdikleriniz yanınızda, dertler uzakta olsun. Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Bir manevi huzurla bitti ramazan, bin tatlı sevinçle gelsin bayram. Bir daha ki Ramazana kadar hayatınızda huzur, umut, sevinç olsun her an. Mutlu Bayramlar.


* * * * *


Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim. Yüce Allah, dualarınızı kabul etsin, evinize huzur ve mutluluk versin.


* * * * *


Tatlı bir esinti olur bayramlar, Sevinç, barış, kardeşlik getirir hayatımıza. Bulduğunuz huzur ortamı bir ömür sürsün, Günleriniz mutlu, bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Dünyada yaşadığımız bayramların, ebedi olup ahirette de yaşanması  dileğiyle, bayramımız kutlu olsun.


* * * * *


Sevgi ve huzur dolu, bir arada geçireceğimiz nice bayramlar dilerim. Sevgilerimle...


* * * * *


Kalbindeki dua çiçekleri Tohum tohum serpilsin avuçlarına, Açılıp, cennette bir çiçek bahçesi olsun. Huzur ve mutluluk getirsin hayatına. Bayramın kutlu olsun.


* * * * *


Yüce Mevlam ahirette ve dünyada yüzünü güldürsün, makamın cennet olsun, kabrin nur dolsun, Bayramın mübarek olsun.

Acılar unutulsun, umutlar gerçek olsun, Sevdikleriniz hep yanıbaşınızda, bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Allah, sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz daha nice barış ve huzur dolu bayramlar nasip etsin, bayramınız mübarek olsun.
* * * * *
* * * * *
güzel resimli bayram mesajları, bayram mesajı anlamlı, bayram mesajı facebook, bayram mesajı indir, bayram mesajları 2016, en güzel bayram mesajları, en yeni bayram mesajları, anlamlı ramazan bayramı mesajları, ramazan bayramı mesajları 2016, bayram mesajı, resimli bayram mesajı, bayram mesajı kısa, bayram mesajı uzun, en güzel bayram mesajları

0 yorum:

Yorum Gönder