resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ12 Haziran 2018 Salı

Sayfamızda bulunan birbirinden güzel Mübarek Arefe Günü Sözleri, Arefe günü ile ilgili Mesajları, Arefe Günü Sözleri, Arefe Günü Sözleri İle İlgili Kutlama ve Arefe Tebrik Sözleri 2020 resimli mesajları indirip facebook, whatsapp, tumblr ve twitterda paylaşabilirsiniz.

Arefe Günü Sözleri

Bayramı müjdeleyen, Allah katında mübarek bir gün olan Arefe Gününüzü kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim.


* * * * *


Arefe gününüzün en güzel bayramları sizlere ulaştırması duasıyla. Gününüz mübarek olsun.arefe sözleriBugün kulların bayram sabahına günahsız ve temiz olarak çıkacaklarını müjdeledikleri bir gündür. Hayırlı olsun.


* * * * *


Dostlukların ve kardeşliğin pekiştiği bayramı müjdeleyen, Arefe gününüz mübarek olsun.
Her gününüzün bayramı muştulayan Arefe Günü gibi olması Duası ile...


* * * * *


Bizi yaradan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün Müslümanların bu Güzel Günü Hayırlı Olsun.
arefe mesajları resimli


Arefe Günü Sözleri Mesajları


Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramı dileğiyle.* * * * *


Bizlere en güzel ve coşkulu olan bayramları müjdeleyen bugünde en güzel bayramlara erişebilmeniz duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun.
resimli arefe sözleri


Arefe Günü Sözleri Mesajları 2020


“Arefe gününe hürmet edin! Arefe, Alla hu Te âlânın kıymet verdiği bir gündür.” Deylemi Rabbim bizleri Arefe gününün kıymetini bilenlerden etsin.


* * * * *


Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Arefe gününüz mübarek olsun.


* * * * *


Heyecanla bayramı gözlediğimiz bugünde son orucunuz kabul, bekleyişleriniz hayırlara vesile olsun, arefe gününüz kutlu olsun.arefe mesajlarıBu mübarek günde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Arefe gününüz mübarek olsun.


* * * * *
Arefe Günü Sözleri (mesajları) ve Arefe Günü Mesajları (sözleri) sms Yeni


Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Arefe Gününüz Kutlu Olsun.arefe günü kutlama mesajlarıKim ki Arefe gününde bin kere İhlas Süresi'ni okursa, Allah'u teala ona istediğini verecektir. Münavi, Feyzül Kadir.
Arefeniz Kutlu Olsun.


En güzel arefe günü mesajları 2020, arefe gunu mesajlari, arife günü resimleri yeni


“Şeytan, Arefe gününden başka bir günde daha zelil, rezil, hakir ve kinli görülmez.” İ. Malik


* * * * *


Rabbim Arefe gününü ihya eden halis kullarından olabilmemiz dileği ile...Arefe Gününüz Kutlu Olsun!resimli arefe günü mesajlarıHeyecanla bayramı gözlediğimiz arefe gününde tuttuğumuz oruçlar kabul, bayramımız hayırlara vesile olsun, Arefe Gününüz Kutlu Olsun.


* * * * *


Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir bayram yaşamanız dileklerimle. Arefe gününüzü kutlar, Bayramın hayırlara vesile olmasını temenni ederim.
2020 arefe günü resimli mesaj


* * * * *


Dostlukların birleştiği, kardeşliğin hiç bitmediği, nice güzel bayramları muştulayan Arefe gününüz mübarek olsun.


* * * * *
Arefe Günü Sözleri 2020 mesajları

“Arefe günü, kulağına, gözüne ve diline sahip olan mağfiret olur.” Taberani
Arefe gününü ihya edenlerden olabilmek  dileği ile ...


* * * * *


Bu hayırlı günde yüreğiniz sevgi ile dolsun, dualarınız kabul olsun.


* * * * *


AREFE GÜNÜ DUA VE ZİKİRLERİ

Arefe günü bu duaları ve zikirleri çokça okumalıyız.

Bismillahirrahmanirrahim.
Kul hüvellâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad  La ilahe illellahü vahdehü la şerike leh, Lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve ala külli şey`in kadir. Allahümme salli ala Muhammedin ve enzilhül muk`adel mükarrebe ındeke yevmel kıyameh. La ilahe illellahü vahdehü la şerike leh, Lehül mülkü ve lehül hamdü biyedihil hâyrû vehüve alâ külli şey’in kadîr. Ayrıca Tevriye, arefe gününden bir önceki güne denir.
Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla, Arefe gününüz kutlu olsun.


* * * * *


“Duanın faziletlisi, Arefe günü yapılanıdır.” Beyheki
Arefe Gününüz Kutlu olsun.

Arefe gecesi ibadet eden, Cehennemden azat olur.” S. Ebediyye. Rabbim bizi ihlas ile ibadet edenlerden etsin. Arefe Gününüz Kutlu Olsun.


* * * * *


Arefe gününüzü tebrik eder, hep birlikte en güzel bayramlar dilerim.

* * * * *
* * * * *Arefe Günü Sözleri resimlisözleri, arefe günü mesajları,kutlama mesajları, arefe mesajları sözleri, arefe günü kutlama sözü, arefe günü tebrik mesajları, resimli arefe günü mesajları, arefe günü ile ilgili güzel sözler ve mesajlar, 2020

0 yorum:

Yorum Gönder