resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ1 Temmuz 2016 Cuma

Sayfamızda Resimli Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları, anlamlı, kısa, güzel facebook için ramazan bayramı mesajları yeni, En güzel Ramazan Bayramı mesajları Resimli, İndir, Değişik, 2018 Ramazan Bayrami Mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları-Ramazan Bayramı Sözleri 2018

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli güzel bir bayram geçirmek dileği ile...


* * * * *


Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.ramazan bayramı sözleri 2016Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.


* * * * *


Gönlü güzel insan, kalbin nur, evin huzurla dolsun, Mübarek Ramazan Bayramın Kutlu olsun.

Yüreğin sevinçle dolsun, umutların gerçek olsun, acıların unutulsun, duaların kabul ve bayramın mübarek olsun.


* * * * *


Sıcak dost sohbetleri ve şen kahkaların hiç bitmediği şeker tadında bir bayram dilerim. Bayramınız Mübarek Olsun.ramazan bayramı mesajları


Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.


* * * * * 


Bu Mübarek Ramazan Bayramı'nda, Yüce yaratıcı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve esirgeyen yüce Allah tüm dualarınızı kabul et. Tez zamanda varsa sıkıntılarımızı gider.Amin* * * * *


Ya Rab! bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırma! Kalbimizi karartma Yüreğimizi Daraltma. Daha Nice Hayırlı ve bereketli güzel Bayramlar görmeyi nasip et.* * * * *


Bizi yaradan ALLAH'ımıza şükürler Olsun, Bütün Müslümanlara bu güzel bayram hayırlı Olsun, sevgi ve kardeşliğin ön planda olduğu Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.


* * * * *


Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi diler. Mübarek Ramazan Bayramının tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını niyaz ederim. Sevgi ile...


* * * * *


Ramazan Bayramı insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını diler, sevgi ve selamlarımı sunarım.


ramazan bayramı mesajları  indir


Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız  gerçek, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.


* * * * *


İslam kardeşliğinin kuvvet kazanmasına, Müslümanların birbirini hatırlamasına, yardımlaşmasına, aralarındaki sevginin, saygının, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan Mübarek ramazan bayramın; tüm insanlığın barışına,kardeşliğine, refah ve saadetine vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ederim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Gerçek Bayramlar, Müslümanlar olarak hep birlikte mutlu olduğumuz anlardır. Rabbim Ramazan Bayramımızı Mübarek eylesin.


resimli ramazan bayramı mesajları


Mübarek Ramazan Bayramı size ve ailenize bol huzur, sağlık, mutluluk getirsin. Rabbim kalbine ve diline iman versin, nefesine güç gelsin. Ramazan Bayramınız kutlu ve mutlu olsun.


* * * * *


Gönül ister ki her gün böylesine mübarek bir bayram olsun. Bir sene özlemle beklenen mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Özleminiz sizi bayram sevincine boğsun, sevdikleriniz ve ailenizle nice güzel bayramlara.


* * * * *


Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim. Yüce Rabbim size ve sevdiklerinize bu bayram olduğu gibi her bayram bir arada huzur içinde olmayı nasip etsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Dostluğu, sevgiyi ve geleceği,Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.ramazan bayramı sözleri 2016


Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!* * * * *


İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.


* * * * *


Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak duası ile Ramzan Bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun…* * * * *

Ramazan Bayramı Mesajları-Ramazan Bayramı Sözleri 2018Bin bir Sevinç Ve Huzurla, umutla Geldi Ramazan Bayramı, Bu Güzel Ayın Mübarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Güzellikler Nasip Etsin, Bütün Müslümanların Ramazan Bayramlarını Kutluyorum.


* * * * *


Mutluluk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel yarınlar Diliyorum Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum.


* * * * *


Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek olsun.


* * * * *


Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!


* * * * *


Ramazan Bayramı"nın milletimizin biriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzuruna, barışa ve hidayetine vesile olmasını dileriz.


* * * * *


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah"a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu Olsun.* * * * *


Mululuk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugünden Daha Güzel yarınlar Diliyorum Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum.


* * * * *


Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu güzel bayram gününde dualarınız kabul, Bayramınız Kutlu olsun. Dualarınızı eksik etmeyin,...


* * * * *


Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah"a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun


* * * * *


Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...


Ramazan Bayramı Mesajları-Ramazan Bayramı Sözleri 2018


Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.


* * * * *


Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyorum. BayramınKutlu Olsun.


* * * * *


Allah'ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah'tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.


* * * * *


Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!


* * * * *


Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.


* * * * *


Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun


* * * * *


Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar! Bu ramazanda Birlikte Aynı Sofrada yer Almasakta Bayramda yanınızda Olacağız Mutlaka.. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.


* * * * *


Ramazan geldi Evimize Bereket Getirdi Sofralarımıza Yine, Ramazan Bitsede Bu Ay, Bayramda Yanınızdayız Her An, Ramazan Bayaramızı Kutlarız.
Dualarım Sizinle Birdahaki ramazan Bayramında Güzel Anılara imza Atmak dileği iLe Ramazan Bayramınız Hayırlı Olsun.


* * * * *


Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.


* * * * *


Huzur Kalbimizde Olduğu Sürece Gözlerimizde parlayacaktır, Tıp ki Bugün içimizdeki Huzur Gözümüzdeki Işık Gibi, Bayramınız Mübarek Olsun..


* * * * *


Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun...


* * * * *


11 Ayın Sultanı Ramazanın Soframıza Getirdiği Bolluk Gibi Bu Bayramda Bol bol içinizde Huzur Olsun, Bayramınız Mübarek Olsun.


* * * * *


Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun,acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.


* * * * *


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
* * * * *
* * * * *
güzel ramazan bayramı mesajları,  resimli anlamlı, değişik ramazan bayramı mesajları güzel, resimlikısa, resimli, ramazan bayram mesajı facebook, ramazan bayramı mesajları risalei nurdan, ramazan bayramı ile ilgili sözler, güzel, facebook, anlamlı, değişik, yeni, 2018 kutlama, komik, sözleri, ile ilgili sözler, bayram mesajları,resimli, indir,paylaş en güzel, risale i nurdan, 

0 yorum:

Yorum Gönder