resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ20 Mart 2016 Pazar

Sayfamızda bulunan En Güzel Doğum Günü Mesajları, En Güzel Doğum Günü Mesajları Resimli Doğum Günü Mesajları Kardeşe, Ablaya, Abiye, Arkadaşa, Eşe, dosta doğum günü sözleri 2018 mesajları, En Güzel Doğum Günü Mesajlarını resimli ve yazı olarak indirip, paylaşabilirsiniz.

En Güzel Doğum Günü Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018

Kıskanmaya gücün varsa, tek rakibin sana olan hayalim. Küçücük bir kuş gibiyim. Nefesim sen. Minicik bir balık gibiyim. her şeyim sen. Kısaca benim Göz bebeğim SeN, Nice mutlu yıllara...


* * * * *


Her gün seni unutacağım diye yeminler ediyorum, sonra seni düşünürken kalbime yakalanıyorum. Canımın içi iyi ki varsın. Sevgi ile... Nice güzel günlere... Mutlu Yarınlar...


Hüzünlerimizin silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ömür geçirmeniz dileğiyle... Doğum Günün Kutlu Olsun...


* * * * *


İnsanı asıl korkutan ölüm değil, belki de yaşayamadığını düşündüğü hayattıdır. Aklından Geçen güzelliklerin gerçeğe dönüştüğü güzel bir ömür geçirmen dileği ile...Doğum Günün Kutlu Olsun...anlamlı doğum günü mesajları


En Güzel Doğum Günü Mesajları

Ölmekten korkma, yeterince yaşamamış olmaktan kork. Güzel bir ömür geçirmen dileği ile... Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey hayat boyu seninle olsun ! Mus mutlu, pırıl pırıl bir yaşam diliyorum.


* * * * *


Sana binlerce öpücük ve sevgimi yolluyorum... Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!Arkadaşa doğum günü mesajları


Doğum Günü Mesajları Sözleri Arkadaşa, kardeşe, ablaya, abiye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Sensiz her şey benim için anlamsız. Hayatımın anlamı, her şeyim, iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Gül yüzlü meleğim, canımın içi. Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Sol yanım sen yanımda olmadığında sanki ben tam olarak kendimde değilmişim gibi geliyor bana Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel ömürler diliyorum.


* * * * *


Çok sevgili, sevgililerin sevgilisi minik karım. Doğum günün kutlu olsun. Seni milyonlarca kez öpüyorum... aşk ile...


* * * * *


En güzel ve ebedi sevgilerimle, aşkın ve sana olan hasretimle, sevgi dolu hislerimle doğum günün kutlu olsun.


En Güzel Doğum Günü Mesajları, Resimli En Güzel Doğum Günü Mesajları


Canımın içi, Hayatımın anlamı, vazgeçilmezim doğum günün kutlu olsun. Nice Mutlu yaşlara...


* * * * *


Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..


* * * * *


Farkındasındır ama bana düşen sana hatırlatmak. Biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım еn tatlı ihtiyarsın : ) İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR. iyi ki doğdun. Sen çok yaşa.


* * * * *


Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken gеlеcеğin sana kаlbinde ki tüm dilеklеri getirmesini diliyorum. Sağlık, başarı, mutluluk, aşk senin yaşantında daim olsun. Doğum Günün Kutlu Olsun .


* * * * *


Yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşa, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırman, yüzün hep gülsün, neşen hiç bitmesin. Sevgi dolu kalman ve ömür boyu mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!


* * * * *


Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün Kutlu olsun. Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve dileğim yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Ömür boyu mutlu ve neşeli olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

* * * * *
En Güzel Doğum Günü Mesajları


Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA...


* * * * *


Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!


* * * * *


Ben iyi ki yaşıyorum ve Sen iyi ki doğdun,  mutluluk ne güzel şey, Seni çok ama çok seviyorum.


* * * * *


Hayatımda tanıştığım en harika insan hayatımı seninle geçirdiğim için ne kadar şanslı olduğumu biliyoruum. Her zaman senin için rabbime dualar ediyorum. Hayatımın anlamı hep birlikte nice güzel yıllara Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Doğum günün kutlu olsun Prenses'im, yaşam kaynağım, sevgi çiçeğim, nice mutlu yıllara Aşk ile...


* * * * *


Geleceğinin sana kalbindeki tüm dileklerini ve aklından geçen tüm güzellikleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.


Canımın içi, her şeyim. Her şeyden daha çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Gül yüzlüm Ömür boyu mutluluklar. Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


İyi ki doğdun tatlım, hiç büyüme hatta büyümeyelim.


* * * * *
En Güzel Doğum Günü Mesajları. Arkadaşa, kardeşe En Güzel Doğum Günü Mesajları indir, paylaş.
en güzel resimli, doğum günü mesajları arkadaşa, , arkadaşa doğum günü mesajları, kardeşe, sevgiliye, doğum günü mesajları ablaya, abiye, kardeşe, ablaya, resimli doğum günü sözleri

0 yorum:

Yorum Gönder