resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ11 Mart 2016 Cuma

Sayfamızda Cuma Gününe Özel En Güzel Resimli Cuma Mesajları - Resimli Cuma Mesajları 2018, Resimli Cuma mesajları ve (görsel) Resimli Cuma mesajları bulunmaktadır. Resimli Cuma Mesajlarını Eşe, Arkadaşa, Dosta, Anneye, Babaya, Kardeşe sms ve resim olarak indirip, paylaşabilirsiniz.

Resimli Cuma Mesajları, Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni Resimli Cuma Mesajları 2018

Ey kapıları açan yüce Mevlam!
Bize hayır kapılarını aç!
Rahman isminin hürmetine,
Habibim dediğin Efendimiz(s.a.v) hürmetine,
Bize bol ve helal rızık ver.
Dosta düşmana karşı utandırıp,
Açlıkla imtahan etme......
Yücelerin yücesi ALLAHIM.
Cuma Günümüzü Mübarek Eyle...


* * * * * *


Bu mübarek Cuma gününün tüm inananlar için hayırlara vesile olmasını diliyorum... HAYIRLI CUMALAR...


* * * * *


Allah'ım bizi affet, kendine kul kabul et. Şefaatini bizden mahrum etme, sen her şeye Kadirsin... Hayırlı Cumalar.Ya ilahi! bizlerden rahmetini, şefkatini, hidayetini, bağışlayıcılığını esirgeme.. Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Ey Rabbimiz! Bizi Sana boyun eğenlerden kıl, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet eyle, tövbemizi kabul et. Zîrâ, tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen"sin. Alemlerin efendisine selatu selam (a.s.m) ile… Hayırlı Cumalar Dualarda buluşmak dileği ile…


* * * * *


Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.


cuma mesajları resimli


Resimli Cuma Mesajları, İndir, paylaş


Tadımlık dünyadan, 
Doyumluluk tat bekliyoruz Ya Rab!
Nefsimizi ıslah eyle,
Bizi kendine kul kabul eyle.
Göz kapanıncaya kadar,
Bizi nefsimizle baş başa bırakma,
Amin... 
Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *


Rabbim, yarar getirmeyen bilgiden, korkmayan kalpten, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, açlıktan ki o kötü bir arkadaştır hıyanetten ki o ne kötü sırdaştır tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kocamaktan, ezel-i ömre döndürülmekten, deccal fitnesinden kötülüğünden, kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden Sana sığınırım.Cumanız Mübarek Olsun.


* * * *


Ya Rab! Bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.Resimli cuma mesajları

   Resimli cuma mesajları


Rabb’im seni bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eylesin. Ya Rabbi, cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar…


* * * * *Ömrüne ömür katılsın, gönlüne meltem saçılsın ve bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın. Derdine derman, gönlüne iman dolsun! Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Önce yollar uzanır Hakk’a yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sen de dua et Allah için. Cumanız Mübarek Olsun.resimli cuma mesajları yeniYüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip et. Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.


* * * * *


Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın cumanız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar…cuma mesajları yeniResimli Cuma Mesajları

Ya Rabbi! Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin. Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *


Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.* * * * *


Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam. Cumamız mübarek olsun.


* * * * *


Allahım! Bilerek veya bilmeyerek işledigimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere Merhamet et. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *


Rabbim, bizi şükredenlerden eyle. Amin Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Allah'ım unutur ve hataya düşersek onunla bizi hesaba çekme... Cumanız Mübarek Olsun.


* * * * * *


ALLAH'ım bizi şikayet eden değil, Şükredenlerden eyle. (Amin) Hayırlı Cumalar.


* * * * *
Resimli cuma mesajları


Cuma günü günah işlemeden selâmetle geçerse, diğer günler de selâmetle geçer. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah!


* * * * *


Ey Rabb’im! Bizlere seni hatırlatan haller, seni anlatan diller, sevginle dolup taşan aydınlık kalpler nasip eyle. Cumanız mübarek olsun.


* * * * *


Ya Rab! Rahmetini üzerimizden esirgeme, ömrümüzü bereketli, dualarımızı kabul eyle Amin. Gününüz Mübarek Olsun.


* * * * *


Rabb’im elimizi Kuran’sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhidsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın. Cumanız mübarek olsun.


* * * * *


Rabbim! Gece gündüz yalvarıyorum sana iyi huylar, güzellikler ver bana, Hayırlı Cumalar...


* * * * *

Kişi, birinin yaptığı işten hoşlanırsa, o da onun gibidir. Hadis-i Şerif (Taberani)


* * * * *


Allah'ım bu mesajı okuyan kulunu; Ezanla uyanan, abdestle kendine gelen, namazla huzura varıp secde ile sana yaklaşan ve de dua ile kulluğunu anlayan hakiki mu'min olmayı nasip eyle. Amin. Cumanız mübarek olsun.


resimli cuma mesajları


Öyle güzel dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünü görüp ağlasın. Şeytandan Allah’a öyle bir sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır. Eller Allah'a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir. Güzel insan aklımda, yüreğimde ve duamdasın. Hayırlı cumalar.


* * * * *


Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur"an-ı Kerim"i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar


* * * * *

Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran Allah'ım
Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç… Amin. Hayırlı Cumalar.


* * * * *

Günlerin en değerlisi cuma dır.
Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir.
Cuma günü dünyada ve Ahirette müminlerin bayramıdır.
Cumanız Mübarek Olsun.


* * * * *


Kalbimiz imana, gönlümüz İslama, dilimiz Kuran'a,
Kulağımız ezana, gözümüz nura doysun,
Evimiz huzurlu ve gönlümüz mutlu olsun. Amin. Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Allah için işleyiniz, Allah için görüşünüz, Allah için çalışınız. O vakit sizin ömrünüzün dakikaları, seneler hükmüne geçer.Hayırlı cumalar


* * * * **


Ezelden ebede her şeyi bilen Rabbimiz, bizi nefsimizle baş başa bırakma... Cumanız Mübarek Olsun.


* * * * *


Allah seni özgür yaratmışken başkasına kul olma. Hayırlı Cumalar.


Resimli Cuma MesajlarıSayısız nimetlerle bizi doyuran Rabbimiz, bizi cehennem ateşinden koru...


* * * * *


Senden başka ilah yoktur, eman diliyoruz senden, koru bizi cehennemden...Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Allah'ım geçmiş gelecek günahlarımızı affet, bizi dosdoğru bir yola ilet...Cumanız hayırlı olsun.


* * * * *


Dünya sıkıntılarına bakıp benim büyük bir derdim var deme. Benim her şeye gücü yeten RABBİM var de.. HAYIRLI CUMALAR.


* * * * *


ALLAH'ım başlayacağımız yeni günde,
Senden hayır diliyoruz
Ve bugünün içinde
Şerlerden sana sığınırız
Bizleri doğru yolundan ayırma.
Hayırlı Cumalar.
Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla güzelleşiyor. Umudumuz dostların sevgisi, Cumanız mübarek olsun.


* * * * *

 "Bunu bizim hizmetimize veren Allah'ın şanı ne yücedir. O'nun ihsanı olmasaydı biz buna güç yetiremezdik. Muhakkak ki biz Rabbimize döneceğiz."  (Zuhruf Suresi 13-14)Hayırlı Cumalar


* * * * *


Yâ Rabbi! Bizleri nimetlerine şükreden, takdirine rıza gösteren, belâ ve musibetlere sabreden, korktuklarından emin, umduklarına nâil olan bahtiyar kullarından eyle Allah’ım! Amin. Hayırlı Cumalar.

Resimli Cuma Mesajları , Resimli Cuma Mesajları yeni 2017 yayınımıza sizlerde yorumlarını ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder