resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ14 Mart 2016 Pazartesi

Sayfamızda Cuma Mesajları - En Güzel Cuma Mesajları (Sözleri) Resimli Cuma Mesajları (sözleri) İndir-paylaş Cuma Mesajları bedava-resimsiz- en güzel resimli cuma mesajları 2018  Yeni Cuma mesajları 2018 sözleri yer almaktadır.

Cuma Mesajları

Allah'ım, beni yaratan ve bana doğru yolu gösterensin. Beni yediren ve içirensin. Hastalandığımda da bana şifayı verensin. Ve yine benim canımı alacak ve sonra diriltecek olansın. Hesap gününde, hatalarımı bağışlayacağını umduğum sensin. Rabbim! Bana hikmet ver ve beni Sâlihlerin arasına kat Amin.


* * * * *


Bu Cuma gününün feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. HAYIRLI CUMALAR...


* * * * *


Allah'ım senden faydalı bir ilim, helal kazanç, kabul olan amel amel diliyorum. 

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. HAYIRLI CUMALAR DİLERİM .


* * * * *Dünya yalandır, önemli olan tek gerçek şey imandır. Hayatı anlamı ile yaşamak dileği ile..Cumanız Mübarek Olsun.

Cuma mesajı resimliRabbimiz! Bize dünyada da güzellik ver, ahirette de güzellik ver. Bizi ateş azabından koru. Bakara Suresi Ayet 201 CUMANIZ MÜBAREK OLSUN 


* * * * *


Bütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran 'Rabbim' Hakkımızda hayırlı olan kilitli kapıları aç. Bizi senden başkasına muhtaç etme. Amin. CUMANIZ MÜBAREK OLSUN.


* * * * *


Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde Rabbim dualarımızı kabul etsin... Yüce Mevlam bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın... Ain Hayırlı Cumalar.cuma mesajları yeni


Cuma Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018


Allah'ım se yüceler yücesisin. Senden başka ilah yoktur. Hamd sanadır. Hayat veren de , alanda sensin. Bizi dos doğru yola ilet. Cuma günümüzü hakkımızda hayırlı eyle. amin.


* * * * *


Ey Yüceler yücesi Rabbimiz. Bize sana teslim olmuş hayırlı nesiller nasip et. Bizi sana gerçek kul olan salihler zümresinden eyle. Amin. Hayırlı Cumalar. Dualar....


* * * * *


Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, Efendimiz girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, Cumanız Mübarek Olsun.resimli cuma mesajlarıRabbim!
Maddi ve manevi bütün hayır kapılarını açsın...
Bizleri faslından ve kereminden
İstifade eden kullarından eylesin...
Hiç bir kuluna rızık endişesi vermesin
Herkesin bahtı, yolu ve nasibi açık olsun İnşallah...
Cumanız Mübarek Olsun...


* * * * *


Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman o saatte namazda Allah"tan bir hayır isterse, Allah ona istediğini verir. (Buhârî, De'avât, 61) anlamındaki hadis bunu ifade etmektedir. HAYIRLI CUMALAR.


* * * * *


Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz... Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz... Hayırlı Cumalar...


* * * * *


Ya Rabbi! Kıldığımız namazları kabul eyle! Sonumuzu hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasip eyle. Ölmüşlerimizi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul eyle. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakma amin. Hayırlı cumalar.Cuma mesajları


Cuma Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018 Cuma Mesajları


Ya Rab! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu, huzurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.


* * * * *


Yüce yaratan, hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa, rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar Dilerim.


* * * * *


Aklınızdan geçen güzellikler duanız olsun. Dualarınız kabul olsun. Hayırlı cumalar dilerim.


resili cuma mesajları


Cuma Mesajları yazılı Cuma Günü Sözleri


Allah'ım Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.


* * * * *


Allah'tan bir dua gibi Peygamber'den bir armağan gibi sevabınız bol olsun! Hayırlı Cumalar...


* * * * *


Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.
resimli cuma mesajları


Allah'ım!
Dil verdin, zikrinden ayırma;
Gönül verdin nefsimize uydurma,
İman verdin, daim eyle;
İhsan verdin, kaim eyle.
Bu Güzel Günümüzü Bereketli eyle. Amin

* * * * *


Rabbim, faydasız bilgiden, senden korkmayan kalpten, senin işitmediğim duadan, doymak bilmeyen nefisten, açlıktan, kötü arkadaştan, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, borç altında ezilmekten, kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden Sana sığınırım. Amin.


* * * * *


Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Sevgi mutluluk dolu yaşam bizlerin olsun. cumanız mübarek olsun.resimli cuma mesajlarıCuma mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018 


Bu mübarek güzel günde, 
Aklından geçen güzellikler duanız olsun.
Dualarınız kabul olsun.
Dualarda buluşmak dileği ile. 
Cuma Gününüz Mübarek olsun.

* * * * *


Günlerinizin en faziletlisi cuma günüdür. Bu sebeple o gün bana çoksa Salavat u Selam getiriniz. Zira sizin Salat u Selamlarınız bana sunulur diyor Efendimiz. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar! Allah'ın selamı rahmeti, bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın cumamız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Allah'ım taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınav etme. Darda koyup senden başkasına muhtaç ettirme. Ömrümüzü bereketli, sonumuzu hayır eyle. Amin.


cuma mesajları kısa


Kabrin arkası için çalışınız. Hakiki saadet ve lezzet ondadır. 
Geleceğiniz umutlu, cumanız kutlu olsun.

* * * * *


Rabbim bizleri dua edenlerden, her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden eyle. Amin Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste diyor Mevlana. Aklından geçen güzellikler duan olsun, bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın... Gönlüne huzur kalbine iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.


cuma mesajı


Ya Rab! Bizleri iki cihanın güneşi, Sevgili Peygamberimize layık bir ümmet et. Cuma günümüz güzel ve ömrümüz bereketli olsun. Selamlar...


* * * * *


İmkanların bittiği yerde dua vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun, dertlere derman Allah vardır. Hayırlı Cumalar...


* * * * *


Bizler uzun bir seferdeyiz. Buradan kabre, kabirden haşire, haşirden ebed memleketine gitmek üzereyiz. Hayatı anlamı ile yaşamak dileği ile, Hayırlı Cumalar. Dua ile...


Cuma mesajları

Cuma Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018 sms


Ya Rab! Bizi İslam’dan ve Kur’andan ayırma. Bizi daima en doğru bir yola ilet. İslâm nurunu söndürmek isteyenlere fırsat verme. Bizim yüzümüzden insanları helak etme. Hayırlı cumalar, huzur dolu yarınlar.

* * * * *


Yüce Rabbimiz, bizleri her daim sorumluluk bilinciyle, hesap şuuruyla yaşayan ve merhametine nail olan kullarından eylesin. Yüce Rabbimiz, bizleri bir an olsun sırât-ı müstakiminden ayırmasın, mahrum bırakmasın. Yüce Rabbimiz, dini değerlerimizi, imanımızı, İslam’ımızı tahrif ve istismar etmek isteyenlere fırsat vermesin.


resimli cuma mesajları


Yüzünüzden tebessüm ve yüreğinizden mutluluk eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Kalpler, ancak ALLAH'I zikretmekle huzur bulur. Her daim Allah'ı hatırlayan kullardan olmak dileği ile, HAYIRLI CUMALAR.
Allah’ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.cuma mesajları


Resimli Cuma Mesajları 2018


Güzel Mevlam, duaların geri çevrilmeyeceği bugünde dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın . Hayırlı Cumalar Huzur dolu nice yarınlar dilerim.


* * * * *


Allah'ım senden bildiğim ve bilmediğim tüm iyilikleri istiyorum. Bildiğim ve bilmediğim tüm kötülüklerden de sana sığınıyorum. Bizi bağışla, bize merhamet et, sen kerimsin, her şeyin en iyisini bilensin... Amin. Hayırlı Cumalar...


* * * * *


Cuma gününün bereketi ile bütün dualarınız kabul olsun. Hayırlı cumalar.cuma mesajlarıRabbimiz! Bize dünyada da güzellik ver, ahirette de güzellik ver. Bizi ateş azabından koru. (Bakara Suresi Ayet 201) Amin. Gününüz bereketli olsun.


* * * * *


Duasız üşürmüş insanlar. Sana bir dua eden olsun, senin de bir dua ettiğin...


* * * * *


Rabbim! Yuvalarımıza saadet ver, ömrümüze bereket ver, kazancımızı helalinden eyle! Rızana uygun şekilde yaşamayı nasip eyle. Amin.


* * * * *


Allah'ım Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.


resimli cuma mesajları


ALLAH'ım bizi şikayet eden değil, Şükredenlerden eyle. (Amin) Hayırlı Cumalar.


* * * * *

Allah'ım! Tüm güzel isimlerinin tecellilerini ve Kur’an-ı Kerim’i; kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar...


* * * * *


Cuma günü iyiliklerin hazinesidir ve güzel şeylerin kaynağıdır.


cuma mesajları anlamlı


Ya Rab! Bize Cennetin kokusunu duyur ve cennetin nimetlerinden nasiplendir. Bizi ateşten koru. Amin, hayırlı, bereketli cumalar dilerim.


* * * * *


Cuma namazı kılmayanın kalbi mühürlenir, gafil olur.


* * * * *


Cuma namazı yolunda ayakları tozlanana Cehennem ateşi haramdır.


anlamlı cuma mesajları


Kabrin arkası için çalışınız. Hakiki saadet ve lezzet ondadır. Hayırlı Gül kokulu cumalar...


* * * * *


Ya Rab, kusurlarımızı af et, bizi kendine kul kabul et, Bizi nefsimizle baş başa bırakma, bize merhamet et. Hayırlı cumalar.


* * * * *


Ya Rab! Bizleri İşinin ehli olan, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle. Hayırlı Cumalar dilerim.


cuma mesajlarıYa Rab! Bizleri iki cihanın güneşi, Sevgili Peygamberimize layık bir ümmet et. Cumanız Güzel ve Bereketli Olsun. Selamlar..


* * *  * *


Rabbim, bizlerin sonsuza kadar cennetle şereflendir inşallah. 
Cumanız mübarek olsun.


En Güzel cuma mesajları indir resimli cuma mesajı paylaş.

Evinizden bereket, gönlünüzden huzur, dilinizden dua, kalbinizden Allah ve Resulullah aşkı eksik olmasın..Hayırlı cumalar..Geleceğiniz umutlu, Cumanız kutlu olsun.


* * * * *


Rabbim! Göğsümü açıp genişlet. İşimi kolaylaştır. Dilimdeki düğümü çöz. Ki söyleyeceklerimi kavrasınlar. Taha Suresi Ayet 25-28 CUMANIZ MÜBAREK OLSUN 


* * * * *


Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisi ile  HAYIRLI CUMALAR 


* * * * * *


Ya Rabbi! Bizleri, dünyanın neresinde olursa olsun açların, yoksulların, mahrumların, mağdurların, zayıf bırakılmışların, zulme uğramışların haklarına dikkat kesilenlerden, onların dertleriyle dertlenenlerden, acılarına ortak olanlardan, yaralarını saranlardan eyle Allah’ım.* * * * *


Allah'ım, 'kin, kibir ve kim ne der' 
hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel 
cuma gününü senin rızan için sevgi ve 
muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. 
Amin. CUMANIZ MÜBAREK OLSUN.


* * * * *


Ya gül ol ya da güle tutkun bir bülbül. Olmazsa gülün bağrına saplandığı bir toprak ol. Allah’ım Gül de olsak bülbül de, su da olsak toprak da ne olursak olalım ama sana kul olduğumuzu asla unutturma. Hayırlı Cumalar...Allah'ım sen bize yetersin, sen en güzel dost ve yardımcısın bizi bağışla günümüzü mübarek eyle. Cumanız Mübarek Olsun.


Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve cennetin nimetlerinden nasiplendir. Bizi cehennem ateşinden muhafaza eyle. Hayırlı Cumalar...

Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar dilerim...
Sizin, ailenizin, güzel dostlarınızın, akrabalarınızın, hemşehrilerinizin, ülkemiz insanlarının, Tüm İslam aleminin Cuma Gününü Tebrik Ederim. Hayırlı Cumalar...

Gül bahçesine giren ya gül olur, yada gül kokar.'' Yaradanın affına, Resul'ün şefaatine, Cennetin en güzel köşesine mazhar olabilmeniz dileğiyle, Cumanız Mübarek Olsun. Selam ve Dua ile.

İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun, makamınız cennet, Hz. Muhammed Cennette komşunuz olsun. Dualarınız kabul, Cumanız Mübarek Olsun.
Tadımlık dünyadan, 
Doyumluluk tat bekliyoruz.
Ya Rab! Nefsimizi ıslah eyle,
Bizi kendine kul kabul eyle.
Göz kapanıncaya kadar ,
Bizi nefsimizle baş başa bırakma,
Amin...

Cuma Mesajları resimliYa Rab ! Bizi affet, kendine kul kabul et. Şefaatini bizden mahrum etme, sen her şeye Kadirsin...Ya Rab!! bizlerden rahmetini, şefkatini, hidayetini, bağışlayıcılığını esirgeme, Bizi bu çöllerde mahvettirme....
Cuma gecesi Kehf suresi okuyan, Kıyamette, yerden göğe kadar bir nurla aydınlanır. İki Cuma arasında işlediği günahlar da af olur.


* * * * *


Kalpler, ancak Allah'ı zikretmekle huzur bulur. HAYIRLI CUMALAR


* * * * *


Kalbimiz imanla, gönlümüz islamla, dilimiz Kur’anla, kulağımız ezanla, gözümüz nurla, evimiz huzurlu dolsun. Amin. Cumamız Mübarek Olsun.


* * * * *


Misafir gelecekmiş gibi evini, ölüm  gelecekmiş gibi kalbini temiz tut. Mevlana.


* * * * *


Allah ile olduktan sonra ölüm de, ömür de hoştur. Rabbim istikametten ayırmasın, günün mübarek olsun.


* * * * *


İnsan; geçmişine hasret, geleceğine özlem duyar, yaşadığı andan da şikayet eder. Rabbim bizi şükredenlerden eylesin...Gül kokulu cumalar dilerim...


* * * * *


Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar... Ya Rabbi bu mübarek Cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç... Hayırlı Cumalar, Nurlu Sabahlar dilerim...


* * * * *


Rabbim! Bizleri her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle Amin. Cumamız Mübarek Olsun.


* * * * *
En güzel Cuma mesajı


* * * * *


Yâ Rasûlallah, Eğer sen, gelmeseydin âleme, güller açmaz, bülbül ötmez, mechûl esmâ Âdem'e Varlığın mânâsı kalmaz, gark olurda mâtemee !


Her yol Hakka yürümek için uzanır.
Ya Rab! Yolumuzu şaşırtma.
Bizi en doğru bir yola ilet.
Duamız Kabul, Cumamız Mübarek Olsun


* * * * *


Rabbim, bizleri sevdiği kullarından eylesin, yüzünüzden tebessüm eksilmesin. Hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.


* * * * *


Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Sonumuzu hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhidi söylememizi nasip eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın hayırlı cumalar

* * * * *
* * * * *cuma mesajı, cuma mesajları, cuma mesajları yeni, cuma mesajları kısa,

Cuma Gününün Önemi ve Cuma günü ile ilgili Kısa Öz Bilgiler

Cuma günü haftanın en önemli günüdür.


* * * * *


Peygamberimiz (s.a.s) şöyle buyuruyor:
''Üzerine güneşin doğduğu en hayırlı gün cuma günüdür.''


* * * * *


Hz. Adem o gün yaratılmıştır,
Hz. Adem o gün cennete girmiş
Hz. Adem o gün cennetten çıkarılmıştır.
Kıyamet de cuma günü kopacaktır.


* * * * *


Kur'an-ı Kerim'de,
''Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır.'' Cuma Suresi ayet 9.


* * * * *


Kur'an-ı Kerim'de,
''Cuma namazı kılınınca yeryüzüne dağılın ve Allah’ın lütfundan isteyin. Allah’ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz.''
Cum’a suresi (62), 10


* * * * *


Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
''Üzerine güneş doğan en hayırlı gün cuma günüdür. Hz.Adem o gün yaratıldı, o gün cennete konuldu ve yine o gün cennetten çıkarıldı.''


* * * * *


Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
''Bir kimse güzelce abdest alarak cuma namazına gelir, hutbeyi ses çıkarmadan dinlerse, iki cuma arasındaki ve fazla olarak üç günlük daha günahları bağışlanır. Kim hutbe okunurken çakıl taşlarıyla oynarsa, boş ve manasız bir iş yapmış olur.''


* * * * *


Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
''Büyük günahlardan kaçınıldığı sürece, beş vakit namaz ile iki cuma ve iki ramazan, aralarında geçen günahlara kefaret olur.''


* * * * *


Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
''Bazı kimseler cuma namazlarını terk etmekten ya vazgeçerler veya Allah Teâlâ onların kalplerini mühürler de gafillerden olurlar.''


* * * * *

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.


* * * * *


Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
''Bir kimse cuma günü cünüplükten temizleniyormuş gibi boy abdesti aldıktan sonra erkenden cuma namazına giderse bir deve kurban etmiş gibi sevap kazanır. İkinci saatte giderse bir inek, üçüncü saatte giderse boynuzlu bir koç kurban etmiş gibi sevap kazanır. Dördüncü saatte giderse bir tavuk, beşinci saatte giderse bir yumurta sadaka vermiş gibi sevap elde eder. İmam minbere çıkınca melekler hutbeyi dinlemek üzere topluluğun arasına katılır.''

* * * * *

Ebû Hüreyre radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:
''Günlerinizin en faziletlisi cuma günüdür. Bu sebeple o gün bana çokça salâtü selâm getiriniz; zira sizin salâtü selamlarınız bana sunulur.''


Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin hakkında hayırlı olan duaların kabul olsun, amin! Hayırlı Cumalar dilerim.


* * * * *

 "Bunu bizim hizmetimize veren Allah'ın şanı ne yücedir. O'nun ihsanı olmasaydı biz buna güç yetiremezdik. Muhakkak ki biz Rabbimize döneceğiz."  (Zuhruf Suresi 13-14)Hayırlı Cumalar


* * * * *


Allah'ım bizi dua edenlerden, Sana şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden ve Gül Cemalini görenlerden eyle. Amin Hayırlı cumalar.


* * * * *


Sayfamızda bulunan Resimli cuma mesajları 2017 indir, cuma mesajları indir, yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz yapabilirsiniz.

5 yorum:

 1. Resimli cuma mesajları çok güzel.
  Elinize sağlık.

  YanıtlaSil
 2. Cuma maesajları ve resimleri harika. Resimler Yeni cuma mesajları tam istediğim gibi...

  YanıtlaSil
 3. Yarab kusurlarımızı af et bizi kendine kul kabul et. Cuma günümüzü hayırlı eyle. amin. hayırlı cumalar.

  YanıtlaSil