resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ3 Aralık 2017 Pazar

Sayfamızda yılbaşı mesajları 2020, yılbaşı mesajları 2020 resimli, yılbaşı mesajları 2020 sevgiliye, yılbaşı mesajları 2020 aşk, yılbaşı resimli  mesajları, yılbaşı 2020 mesajları sevgiliye mesajları yer almaktadır. 2020 yılına gireceğimiz zamanda sizlerde sevgilinizle ve arkadaşlarınızla facebook, whatsapp ta paylaşmak için 2020 yılbaşı mesajlarını indirip paylaşabilirsiniz.

Yılbaşı Mesajları 2020

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!


* * * * *


Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..* * * * *


Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, Yeni yılın kutlu olsun.yılbaşı mesajları 2019Yılbaşı Mesajları 2020 Sevgiliye, Resimli, Anlamlı Yılbaşı mesajları ve Kısa

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileği ile... İyi seneler sevgilim!


* * * * *


İsteklerimiz,umutlarımız,Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize ,Yeni yılımız kutlu olsun.


* * * * *
yılbaşı mesajları , yılbaşı mesajları 2020 resimli


Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileği ile... İyi seneler sevgilim!


* * * * *


Bu yeni yılda hayalini kurduğumuz birçok şey var yine.İsteklerimiz,umutlarımız,Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize ,Yeni yılımız kutlu olsun.


* * * * *


Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara...


* * * * *


Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin.. Yeni yılın kutlu olsun!


* * * * *
yılbaşı mesajları 2020 sevgiliye, yılbaşı mesajları aşk


2020 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!


* * * * *


Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.


* * * * *


Her şeye rağmen umudumuz olmalı... Acıların olmadığı, sevgi, huzur ve birlikteliğin olduğu bir yıl diliyorum...* * * * *


Huzurun gönlünüzden eksik olmadığı, mutlulukların yüzünüzde tebessüme dönüştüğü bir yıl geçirmeniz dileğiyle...


* * * * *Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

* * * * *
Yılbaşı Mesajları 2020, yılbaşı resimli  mesajları, yılbaşı 2020 mesajları sevgiliye yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder