resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ3 Aralık 2017 Pazar

Sayfamızda yılbaşı kutlama mesajları, yılbaşı kutlamaları mesajları, en güzel yılbaşı kutlama resimli mesajları, yılbaşı mesajları, yılbaşı kutlama tebriği mesajları, yılbaşı kutlama mesajları 2020 sözleri whatsapp, facebook, twitterda paylaşmak için sms sözleri yer almaktadır. Sizlerde Yılbaşı Kutlama Mesajları 2020 yılını kutlama mesajlarını sevgilinizle, arkadaşlarınızla, paylaşabilirsiniz.

Yılbaşı Kutlama Mesajları

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileği ile... İyi seneler sevgilim!


* * * * *


İsteklerimiz,umutlarımız,Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize ,Yeni yılımız kutlu olsun.


* * * * *


Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileği ile... İyi seneler sevgilim!yılbaşı kutlama mesajları


yılbaşı kutlama mesajları, yılbaşı kutlamaları mesajları, 


Bu yeni yılda hayalini kurduğumuz birçok şey var yine.İsteklerimiz,umutlarımız,Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize ,Yeni yılımız kutlu olsun.


* * * * *


Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara...


* * * * *


Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin.. Yeni yılın kutlu olsun!


* * * * *


Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!


* * * * *


Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!


* * * * *
en güzel yılbaşı kutlama resimli mesajları, yılbaşı mesajları,  Yılbaşı Kutlama MesajlarıHer Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2020 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara.


* * * * *


Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni


* * * * *


Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.


* * * * *


Yeni yılın cümle insanlık alemine barış, huzur ve refah getirmesini Allah’tan dilerim. Yeni Yılınız Kutlu Olsun.


* * * * *


Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2020 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...


* * * * *


Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.


* * * * *


Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.


* * * * *

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.Yılbaşı Kutlama Mesajları, yılbaşı kutlama tebriği mesajları, yılbaşı kutlama mesajları 2020 sözleri whatsapp, facebook için yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder