resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ22 Kasım 2017 Çarşamba

Mevlid Kandili Mesajları 2020

Sayfamızda alemlere rahmet olarak gönderilen on sekiz bin alemin Mustafa'sı Efendimiz Hz. Muhammed sav in doğum günü olan Hicri Rebiul-evvel ayının 11. ve 12. günü gecesi. . Size Mevlid kandilidir. Sizde Mevlid Kandili Kutlamak için facebook, whatsapp vb sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmak için birbirinden güzel yeni Resimli, Anlamlı Mevlid Kandili Mesajları 2020 Kısa ve uzun  Mevlid mesajları 2020, mevlid kandili mesajları, mevlid kandili mesajı 2020, mevlid kandili 2020 sözleri, mevlid kandili 2020 mesajları, mevlid kandili 2020 mesajları resimli Mevlid Kandili Mesajları 2020 sms mesajları yer almaktadır.

Mevlid Kandili Mesajları 2020, Mevlid Kandili 2020 Mesajları (Mevlid Kandili Sözleri 2020) Anlamlı, kısa, uzun

Ey yüce peygamber senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Bizleri şefaatinden mahrum etme. Amin! Mevlid Kandiliniz Mübarek, dualarınız kabul olsun.

Nuruyla alemimizi Şereflendiren Peygamber Efendimizin (s.a.s) Şefaatine nail olmanız dileğiyle. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.Umutlarımız gerçek mutluluklarımız daim kandiliniz mübarek olsun.

Avuçlarda saklı aminlerimiz, dudaklarımızdan dökülen sessiz dualarımız var bizim. Bu mübarek Gece hürmetine dualarımızı kabul eyle Allah'ım.


* * * * *


Bu mübarek gecede, ibadetleriniz makbul, dualarınız kabul olsun, Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.* * * * *


Allah'ım, sevabını umarak Yalnız Sana ibadet ediyor, Yalnız Sen'den istiyoruz. Bu Mübarek Mevlid Gecesi hürmetine gizli ve açık dualarımızı kabul eyle... Amin. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.mevlid gecesi mesajı 2016Mevlid Kandili Mesajları 2019, Resimli, Anlamlı, Kısa Mevlid Kandili 2019 Mesajları Sözleri


“Andolsun, size kendi içinizden öyle bir peygamber gelmiştir ki, sizin sıkıntıya düşmeniz ona çok ağır gelir. O size çok düşkün, mü’minlere karşı da çok şefkatli ve merhametlidir.”


* * * * *


Bazı geceler vardır  daha kıymetli ve uhuvvetli,
Bazı dostlar vardır daha samimi ve değerli,
İşte böyle gecelerde, böyle dostlar akla gelir.
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.


* * * * *


Allah'ım, bilerek ya da bilmeyerek yaptığımız, geçmiş ve gelecek günahlarımızı affeyle.Bizleri kabir azabından, cehennem ateşinden koru. Cennette cemalini görmeyi nasip eyle, Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav) komşu eyle. Bu mübarek Mevlid Gecesi hürmetine dualarımızı kabul eyle. Amin. Mevlid Kandiliniz Kutlu Olsun.* * * * *Hiç bir günah Sen'in rahmetinden daha büyük değildir. Mübarek Mevlid Kandiliniz hürmetine günahlarımızı affeyle Ya Rabbi!


Mevlid Kandili Mesajları 2020Allah'ım, sevabını umarak Yalnız Sana ibadet ediyor, Yalnız Sen'den istiyoruz. Bu Mübarek Mevlid Kandilini hürmetine gizli ve açık dualarımızı kabul eyle... Amin. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.


* * * * *


Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neşe eksik olmasın ! Amin Hayırlı kandiller.


* * * * *


Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kötülükler senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Gecen öyle güzel olsun ki, duaların kabul, Kandilin Mübarek Olsun.


* * * * *


Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, Mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için...Hayırlı kandiller.


Mevlid Kandili Mesajları 2020Kardeşliğin daimi olduğu,
dostlukların hiç bitmediği,
mutlu, sevgi dolu nice kandillere.
Mevlid Kandiliniz Kutlu Olsun


* * * * *


Allah'ın aşkıyla yan bu gece,
Mevlana gibi dön bu gece,
secdeye varıp huzura erince,
şu fakiride an bu gece.
Güzel insan Hayırlı kandiller!


* * * * *


Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı,
ilahi esintilerin kalpleri okşadığı
her anın bir asra bedel olduğu bu kandil gecesinde
dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.* * * * *


Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde size ve ailenizin Mevlid Kandili ve  Geceniz Kutlu Olsun.


* * * * *


Mevlid Kandili Mesajları 2020


* * * * *


Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.


* * * * *


Ellerin duaya uzandığı,
sinelerin dostlara açıldığı,
gözlerin masumiyet aradığı
bu mübarek günde
tüm dualarınız kabul olması
dileğiyle iyi kandiller.

Mevlid Kandili Mesajları 2020, En Güzel Mevlid Kandili Mesajları 2020, Resimli Mevlid Kandili 2020 Mesajları yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder