resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ14 Ekim 2017 Cumartesi

Sayfamızda birbirinden güzel Cumartesi günü sözleri,  cumartesi günü sözleri resimli, cumartesi günü için sözler, Cumartesi Günü Sözleri, cumartesi güzel sözler, cumartesi günü mesajları, Cumartesi Günü Sözleri,cumartesi günü mesajları indir, cumartesi sözleri  yer almaktadır.

Cumartesi Günü Sözleri


Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar. Gülümse, neşeli ol, günün güzelleşsin, hayatın neşelensin. Sevgi ile Mutlu günler...


* * * * * *


Ne çok ihtiyacımız var dinlenmeye. Bu hafta sonuna ve tatile, huzura ve mutlu olmaya. Mutlu tatiller dostlar.cumartesi günü sözleri facebookYine geldi Şu Cumartesi
Güzel olan senle nefes almak,
Gölgende ısınıp, gölgende uyanmak.
Sevgi köpüğüm görüşmek dileği ile.
günaydın...


* * * * *

Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Mutlu hafta sonları dilerim.


* * * * *

Hafta sonları yağmur gibidir; uzaktan hoş gözükür ama yanına yaklaşmaya çalışınca kaybolur. John Shirley


cumartesi günü sözleri


Mutlu huzur dolu sevdiklerinizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle.


* * * * *


Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar.


cumartesi günü sözleri Resimli, Güzel, Anlamlı, Kısa, Uzun, 2018 İndir, Paylaş


Günaydın Arkadaşlarıma. Umutlar yeşersin yüreğinizde. Dudağınızdan sevgiler dökülsün. Gözlerinizden ışıklar saçılsın. Mutlu, neşeli, şen, sağlıklı, sevgi dolu, ülkem içinde aydınlık bir hafta sonu olsun. Tüm güzellikler sizinle olsun.


* * * * *

Yüzümüzden gülücük, kalbimizden sevgi, bedenimizden sağlık, ruhumuzdan huzur, çevremizde dostluk, soframızdan bolluk, ömrümüzden mutluluk ve neşe eksik olmasın! Günaydın hafta sonu.


cumartesi günü sözleri resimli mesajlar

Yüzümüzden gülücük, kalbimizden sevgi, bedenimizden sağlık, ruhumuzdan huzur, çevremizde dostluk, soframızdan bolluk, ömrümüzden mutluluk ve neşe eksik olmasın! Günaydın hafta sonu.


Erkeğe bir tabak balık verin, o günün yemeğini çıkarmıştır, ama bir de balık tutmayı öğretin, işte o zaman tüm hafta sonu ondan kurtulursunuz.


* * * * *


Ne çok ihtiyacımız var dinlenmeye. Bu hafta sonuna ve tatile, huzura ve mutlu olmaya. Mutlu tatiller dostlar.


* * * * *Bu hafta sonu, mutluluk yağmurları üzerinize yağsın. Kalbiniz mutluluk, aşk ve sevgiyle dolsun. Her şey ama her şey gönlünüzce olsun. Mutlu bir hafta sonları.


* * * * *


Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.


* * * * *


Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey senin istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın. Mutlu hafta sonu dilerim.Sayfamızda bulunan cumartesi günü sözleri için sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder