resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ30 Ekim 2017 Pazartesi

Sayfamızda Cuma mesajları sms, cuma mesajları sms kısa, cuma mesajları sms resimli, cuma mesajları sms 2020, cuma sms kısa, cuma sms mesajları indir, cuma sms mesajı, cuma sms mesajları 2020 sms Sözleri yer almaktadır. Siz değerli okurlar bu Sms mesajlarını resimli uzun, kısa, anlamlı olarak indirip palaşabilirsiniz.

Cuma Mesajları Sms

Yâ Rabbî!.. Kendi sevgini, sevdiklerinin sevgisini, bütün enbiyânın, Ehl-i beytin, Eshâb-ı kirâmın ve bütün evliyâ-i kirâmın sevgisini ve sevgine kavuşturacak amel ve işleri nasip eyle!


* * * * *


Kabrin arkası için çalışınız, hakikî saadet ve lezzet ondadır.cumanız mübarek olsun


* * * * *


Ey Allah'ım! Rüzgârların getirdiği âfetin şerrinden sana sığınırım! Ey Allah'ım, gözümde bir nûr, kulağımda bir nûr, kalbimde bir nûr yarat! Ey Allah'ım, göğsüme genişlik ver, işimi kolaylaştır!* * * * *


 Cuma mesajları sms, cuma mesajları sms kısa, cuma mesajları sms resimli,mesajları sms 2020, cuma sms kısa,Ey Allah'ım, sağlığın hastalığa çevrilmesinden, birden bire gelip çatacak azâbından ve bütün gazâbından sana sığınırım!


Yâ Rabbî!.. Bu vatanı bizlere bırakan ecdadımızın ruhunu şad eyle! Memleketimize hizmetleri geçmiş ve Allah için harp etmiş dedelerimize rahmet eyle! Yurdumuzu her çeşit düşmandan koru! Çünkü sen her şeye kâdirsin!.. Dualarımızı kabul eyle!? (Âmin!)


* * * * *


Allah'ım Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediklerimin (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımıda ikrar ederim. Beni Affet. Zira günahları bağışlayan ancak Sensin. Cumamız kutlu olsun. Hayırlı Nurlu Cumalar.


Cuma sms mesajları indir,  Cuma mesajları sms kısa ve anlamlıFatır Suresi, 10. ayet: Kim izzeti istiyorsa, artık bütün izzet Allah'ındır. Güzel söz O'na yükselir, salih amel de onu yükseltir. Kötülükleri tasarlayıp düzenleyenler ise; onlar için şiddetli bir azap vardır. Onların tasarladıkları 'boşa çıkıp bozulur'.


* * * * *


Yâ Rabbî!.. Dinine severek hizmet etmeyi, kul borçlarını ödemeyi ve şehit olarak ölmeyi nasip eyle!


* * * * *


Hiçbiriniz kendisi için istediğini, mü’min kardeşi için istemedikçe gerçek iman etmiş olamaz.Hayırlı Cumalar


cuma sms mesajı, cuma sms mesajları 2020


Cuma günü veya gecesi Duhan suresini okuyana Cennette bir köşk ihsan edilir. [Taberani]
Cuma gecesi Yasin suresini okuyanın, günahları affedilir. [İsfehani]
Cuma günü gusledenin günahları affolur. [Taberani]


* * * * *


Ey Rabb’im! Bizlere seni hatırlatan haller, seni anlatan diller, sevginle dolup taşan aydınlık kalpler nasip eyle. Cumamız mübarek olsun.


* * * * *


Yüce Rabbimiz Kur’an-ı Kerim’de, “Ey iman edenler! Cuma günü ezan okunduğunda namaz için koşun ve alışverişle meşguliyeti bırakın. Bilesiniz ki bu, sizin için daha hayırlıdır.” Cum’a, 62/9


Sizlerde Cuma mesajları sms kısa, cuma mesajları sms resimli, cuma mesajları sms 2020, cuma sms kısa, cuma sms mesajları indir, cuma sms mesajı yayınımıza yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder