resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ14 Eylül 2017 Perşembe

Sayfamızda En Güzel 2020 Kurban Bayramı Mesajları, En Güzel 2020 Kurban Bayramı Mesajları Resimli, Kurban Bayramı Mesajları 2020 kısa, En Güzel 2020 Kurban Bayramı Mesajları yeni sözler ve sms mesajları yer almaktadır.

En Güzel 2020 Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Mesajları 2020 resimli sms Sözleri

Tüm Müslümanlar en büyük mutluluk ve sevinç günlerinden biri olan Bayramı heyecanla bekliyor.* * * * *


Kurban Bayramı arefesi bu sene 10 Ağustos 2019 Cumartesi gününe denk gelmektedir.
11 Ağustos 2019 Pazar Günü ise Kurban Bayramının 1. günü olacak. Kurban Bayramı 4 gün sürecek ve 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü sona erecek.


* * * * *


Dua ibadetin kendisidir. Bayramlaşmayı da bizim için güzel bir ibadet eyle.* * * * *Allah’ım, kalplerimizi imân ve Kur’ân nuruyla nurlandır. Hayırlı Bayramlar* * * * *


Tüm yürekler sevînç dolsun, umutlâr gerçek olsun, âcılâr unutulsun, duâlârınız kâbul ve bâyrâmınız mübârek olsun.


* * * * *kurban bayramı mesajları 2019,  En Güzel 2019 Kurban Bayramı Mesajları

Sânâ gelen her îyîlîk Allah’tândır, bütün kötülükler nefsîndendîr. Mekânın cennet yuvân huzurlu kâlbîn âllâh île dolu Râmâzân Bâyrâmın mübârek olsun.


* * * * *


Dâmâğınızı, ruhunuzu ve çevrenîzî tâdlândırân, mutlu, umutlu, bereketlî bîr bâyrâm dîlerîz.


* * * * *


Hiçbir uzak, Duanın erişemeyeceği kadar uzak değildir.. Bu bayramda duamdasınız. Hayırlı Bayramlar.


* * * * *


Allah’ım, mübarek günler, geceler hürmetine milletimizi terör illetinden muhafaza eyle! Hayırlı Bayramlar.


* * * * *


Kurumuş kütüğe biIe nice çiçekIer bahşeden Yüce Rabbim! Kuruyan yürekIerimizi de Rahmetinle bu bayramda birleştir.


* * * * *


Rabbim, en sevdiğini en sevdigimiz eyle; bayramınız güzeliklerle dolu olsun


* * * * *


Allahım, bizi saadet, selâmet, Kur’ân ve imân ehlinden edenlerle bayramlaşmayı nasip eyle..


* * * * *


Ya Rabbi! İbadetimizi , şükrümüzü, zikrimizi, fikrimizi, mahviyet, minnettarlık, muhabbet ve havfımızi sana hasredebilmemizi nasip eyle. Bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Cenâb-ı Hak bizi ve sizi, bu zamanın câzibedar fitnesinden kurtarsın ve muhâfaza eylesin. Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.Ya Rabbi! Resul-i Ekrem (asm) ve âl ve Ashabınla bayramlaşmayı nasip eyle.Ey Kadir-i Zülcelal! İmanımızı hakkalyakine ulaştır. Bayramınız Mübarek Olsun. Nice Güzel Bayramlar.Gitmesini bileceksin kimi zaman, arkana bile bakmadan! Ve kimi zaman söyleyeceksin sevdiğini, çok geç kalmadan İyi bayramlar.

“İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun”Karnın şekerle dolsun yanakların öpücüken solsun cüzdanını bücürler soysun bayramın kutlu olsun.Mutluluk içinde, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle… Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.Benim ömrümde ırmaklar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır, bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız kurlu olsun.


Kurban bayramı mesajları 2019 resimli, kurban bayramı mesajları 2019 kısaMinareden atlarım, bayramını kutlarım.Tatlı rüzgarların yaladığı kavak ağaçlarının altına saçılan bonbon taneleri sizin olsun, bayramınız mübarek olsun.Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.Sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle gökyüzüne, kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır tut dileklerini ve hep kendin için gülümse.. iyi bayramlarAllah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu kurban bayramın mübarek olsun.


Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu bu Bayram, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.Sen var ya sen… Dünyanın en karizmatik,yüreği sevgi dolu,bilgili,çok yakışıklı (veya güzel),centilmen birinin yazdığı mesajı okudun.hadi iyisin,seninde bayramını kutlarım.Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.


kurban bayramı kutlama mesajları 2019, bayram mesajları


Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek Kurban Bayramınızı Kutlarım.Her bayram biraz sevinç biraz da huzurdur, aslında özlemdir, hatırlanmak isteğidir, zamana direniştir, umut tadında mutlu bir Bayram geçirmeniz dileğiyle…Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.Sesin daim, yolun açık, kalbin dolu olsun. Nice Bayramlara.


En Güzel 2019 Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Mesajları 2019 Resimli yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder