resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ9 Eylül 2017 Cumartesi

Sayfamızda Bayram mesajları 2018, Bayram mesajları 2018 resimli, En Güzel bayram mesajları 2018 uzun, bayram mesajları 2018 resimsiz, en güzel 2018 bayram mesajları yeni, kisa bayram mesajları 2018 yer almaktadır.

Bayram mesajları 2018


Kardeşliğin daimi olduğu, dostlukların hiç bitmediği, mutlu, sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.


* * * * *


Allah’ım Gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle! Bayramımızı mübarek, Ömrümüzü Bereketli Eyle. Amin Hayırlı Bayramlarbayram mesajları 2018Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Rahmet ve mağfiret dolu bir Ramazan Bayramı geçirmenizi dilerim. Bayramınız kutlu olsun.


Bayram mesajları 2018 resimliAcılar unutulsun, umutlar gerçek olsun, Sevdikleriniz yanınızda, bayramınız kutlu olsun.


* * * * *


Allah, sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz daha nice barış ve huzur dolu bayramlar nasip etsin, bayramınız mübarek olsun.


* * * * *


Kalbindeki dua çiçekleri Tohum tohum serpilsin avuçlarına, Açılıp, cennette bir çiçek bahçesi olsun. Huzur ve mutluluk getirsin hayatına. Her günün bayram tadında olsun. Bayramın kutlu olsun.


En Güzel bayram mesajları 2018 uzun


Yüce Mevlam ahirette ve dünyada yüzünü güldürsün, makamın cennet olsun, kabrin nur dolsun, Bayramın mübarek olsun.


* * * * *


Dünyada yaşadığımız bayramların, ebedi olup ahirete yaşanması  dileğiyle, bayramımız kutlu olsun.


* * * * *


Sevgi ve huzur dolu, bir arada geçireceğimiz nice bayramlar dilerim. Sevgilerimle...Bayram mesajları 2018 resimsizSıcak bir akşamda tatlı bir serinlik getiren deniz meltemi gibi, Mübarek Ramazan Bayramı da hayatınıza neşe ve huzur getirsin. Bayramınız Mübarek Olsun.


* * * * *


Bu mübarek günde, Ramazan Bayramında, evinizde huzur, kalbinizde umut olsun, sevdikleriniz yanınızda, dertler uzakta olsun. Bayramınız kutlu olsun.* * * * *


Bir manevi huzurla bitti ramazan, bin tatlı sevinçle gelsin bayram. Bir daha ki Ramazana kadar hayatınızda huzur, umut, sevinç olsun her an. Mutlu Bayramlar.

En güzel 2018 bayram mesajları yeni, kisa bayram mesajları 2018 yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder