resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ13 Kasım 2017 Pazartesi

Sayfamızda 2018 günaydın mesajları, 2018 günaydın mesajları resimli, 2018 günaydın mesajları uzun, günaydın mesajları sevgiliye, 2018 günaydin mesajlari, günaydın mesajları 2018 sevgiliye günaydın mesajları 2018 Günaydn Sözleri yer almaktadır. Sizlerde Arkadaşlarınızla, sevgilinizle, eşinizle, dostlarınızla 2018 Günaydın Mesajları sözlerini resimli ve sms olarak kısa, uzun ve Anlamlı olarak paylaşabilir ve Kıymetlinizin gönlüne ansızın sıza bilirsiniz.

 2018 Günaydın Mesajları

Günaydın aşkım, bugün hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur, sevgi, aşk, heyecan, mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…


* * * * *


Yeni günün, yeni umutlar getirmesi dileğiyle herkese sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hafta diliyorum. Allah’a emanet olun.


* * * * *


Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce aklıma gelen tek şey. Günaydın tatlım.2018 günaydın mesajları2018 günaydın mesajları Resimli Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018 Sevgiliye 2018 Günaydın Mesajları 2018


Karanlık gecelerden sıyrılıp sana kavuşmak için  sabahları iple çekiyorum... Tatlı dillim, güler yüzlü şekerim Günaydın sevdiğim.


* * * * *


Bu güzel günde ilk duymak istediğim günaydın sözcüğü duymaktı. Galiba erken kalktım. Şimdi sana ben yazıyorum sevgili: günaydın dünyanın en güzel gerçeği.


* * * * *


Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.günaydın mesajları2018 Günaydın Mesajları Sevgiliye, Anlamlı, Kısa, Uzun, Günaydın Mesajları Sözleri


Güzelliklerle dolu bir gecede, yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun... Günaydın...


* * * * *


Tüm yollara adını koydum,
Sevgili aşkım, gülüm canım,
Sevgi çiçeğim, biriciğim,
Hayatım, aşkım cicim,
Mutluluk kelebeğim,
Gül yüzlü meleğim,
Ahu gözlüm,
Sevdiceğim,
Canım ,
Benim,
Aşkım.
aŞKıM
AşkIm


* * * * *


Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın.günaydın mesajlarıSeni seviyorum bebeğim güzelliğin gibi bugün de aydın olsun gönlümün güneşi, biriciğim, aşkım günaydın.


En Güzel 2018 günaydın mesajları resimli, Sevgiliye Günaydın Mesajları 2018 Sözleri


Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle… Günaydın...


* * * * *


Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.


* * * * *


Aç güzel gözlerini, rüyadan sonra ilk beni gör, her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır, Günaydın Sana Meleğim


* * * * *


Mutlu bir gün geçirmemiz dileğiyle günün aydın olsun, yüreğin huzurla dolsun sevgilim.


* * * * *


Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.


* * * * *


İnsan her uyandığında aslında ömründen bir gün gidiyor ama seninle geçen her an benim ömrümü güzelleşiyor. Günaydın aşkım.


* * * * *


Günaydın sevdiğim, günaydın gülüm. Uykuda olsan da, günaydın uyumuyorsan da, günaydın.


2018 Günaydın Mesajları, Sevgiliye Günaydın Sözleri 2018


Yüreğin huzurla dolsun, günün aydın olsun.


* * * * *


Sen yalan dünyaya gönderilmiş tek gerçeğimsin aşkım. Hayırlı Sabahlar...

Ben benim için en hayırlısı nedir bilemem, ama sen bana, benim için en hayırlı olanı ver Allah'ım. Hayırlı sabahlar... Güzel İnsanlar.


* * * * *


Dünyanın en tatlı, en güzel insanına GÜNAYDIN. Böyle güzel bir insana sahip olduğum için çok şanslıyım, seni seviyorum aşkımmm


* * * * *


Aşkım, her günün sabahına seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasan da yüreğimdesin günaydın bir tanem.


* * * * *


Sevgilim sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım en tatlı hayalimsin. En Tatlım Günaydın Aşkım.


* * * * *


Aşkım Sana, Hasretim Sana, Ömrüm Sana, Yüreğimden Gelen En Sıcak GÜNAYDIN Sadece ve Sadece SANA.


* * * * *


Güneş doğdu her yer aydınlık, gözlerini aç hadi sevgilim aşkımıza. Seni çok seviyorum. Günaydın Gül Yüzlü Bebeğim.


* * * * *


Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.


* * * * *


Ömrümün en güzel mevsimi, Gönlümün gonca gülü, Tatlı Aşkım Günaydın.En Güzel 2018 günaydın mesajları, 2018 günaydın mesajları resimli 2018 Günaydın Mesajları yayınımıza sizlerde yorumunuzu ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder