resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ9 Ağustos 2017 Çarşamba

Dünyanın en güzel aşk sözleri, en güzel sevgi sözleri, kısa sevgi sözleri, sevgi sözleri anlamlı, sevgi sözleri resimli, duygusal sevgi sözleri, sevgiliye sevgi sözleri, en güzel anlamlı aşk sözleri ve En Güzel Sevgi Sözleri resimli sözler sam mesajları yer almaktadır.

  En Güzel Sevgi Sözleri

Biliyorum gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez. Çünkü güneşin yanında yıldızın önemi olmaz.


"Attığım her adım benden uzakta; bastığım her yerde yokmuşum meğer! Çırpınırken ben denilen tuzakta; ben sana saplanan okmuşum meğer!"sevgi sözleri"Yanağına düşen kar tanesi eriyip, dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde, yüzünü rüzgara dön, ORADAYIM..."


* * * * *


"Yine sensiz bir gün başlıyor yüreğimde. Yine uykusuz girdim bugüne, isyan ederim sensiz geçen günlerime, ne olur mahkum etme beni sensizliğe..."

sevgiliye sevgi sözleri


Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir.


* * * * *


Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım en tatlı hayalimsin.


* * * * *


Bir silahım olsaydı, bir silahım. Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.


* * * * *

Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.


* * * * *


Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...


Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir.


En Güzel Sevgi Sözleri


Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!! Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi.


Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin 


Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun..

kısa sevgi sözleri


”Sen, sen ol kelimelere fazla takılma. Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir. Aşık dilsiz olur.”


Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzluğun sonunda sen olduğun sürece..


iyi ki Varsın hayatımda Sevgilim Seni Tanıdıkça Hayatın Güzelliklerini Anlıyorum Zamanla, Seni tanıdıkça Kalbime Hak veriyorum Attıkça Sevgilim Sen Benim Sol yanım Sen Benim En Büyük hayat Anlamısın Sen Sadece benim Değil geleceğimin de Adısın Bir tanem.


Sevgi sözleri resimli sevgi sözleri kısa , anlamlı sevgi sözleri yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. 

0 yorum:

Yorum Gönder