resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ27 Temmuz 2017 Perşembe

Sayfamızda bir birinden güzel babaya günaydın mesajları, babaya günaydın mesajları resimli, günaydın babacığım, babaya günaydın mesajları uzun, babaya komik günaydın mesajları, babacığım günaydın sözleri bulunmaktadır.

Babaya Günaydın Mesajları Sözleri

Hayatın anlamını ve tüm güzelliklerini öğreten adam canım babam günaydın...


* * * * *


Canım babacığım Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın Günaydın.babaya günaydın mesajı


Babaya Günaydın Mesajları Sözleri

Varlığıyla mutlu olduğum huzur bulduğum değerimi kıymetimi hissettiğim babam Allah seni başımızdan eksik etmesin. Hayırlı Sabahlar.


* * * * *


Bende var olan her şeyde payı olan güzel insan. Günaydın Babacığım.


* * * * *


Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öpüyorum. Babacığım Günaydın.


* * * * *
Babaya Günaydın Mesajları Sözleri


Günaydın evimizin güneşi bir tanesi olan canım babam, Günün aydın olsun, Hayırlı sabahlar.


* * * *


Tek Kelime ile canımsın Günaydın Babacığım.* * * * *


İnsan her uyandığında aslında ömründen bir gün gidiyor ama seninle geçen her an benim ömrümü güzelleşiyor. Benim Canım Babam Günaydın.


* * * * *


Hayatta öğrendiğim en güzel kelime senin adın. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Canım Babacığım Günaydın.


* * * * *


Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum babacığım Hayırlı Sabahlar...


Babaya Günaydın Mesajları Sözleri, En Güzel Babaya Günaydın Mesajları Sözleri Resimli yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder