resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ19 Temmuz 2017 Çarşamba

Sayfamızda Duygusal Sevgi Sözleri, En Güzel Duygusal Sevgi Sözleri, Etkileyici Duygusal Sevgi Sözleri Resimli, En güzel Duygusal Sevgi Sözleri Aşk Sözleri, Sevgiliye Duygusal Sevgi Sözleri bulunmaktadır.

Sevgiliye Duygusal Sevgi Sözleri, Duygusal Sevgi Sözleri Resimli

Sevgi hayatı dolu dolu yaşamanın tek yoludur. Sevmişken derin ve ihtiraslı sev. Evet, evet kalbin kırılabilir ama yine de sevmekten vazgeçme. Çünkü sevgi İnsanın özüdür.


❤ ❤ ❤ ❤ 


Evrenin özü dünya
Dünyanın özü insan
İnsanın özü Sevgidir.
Sevgi ile....


❤ ❤ ❤ ❤ 


SeNi SeViYoRuM
Nasıl mı?
Tipi: "Aşk”
Yılı: Müebbet
Yeri: Kalbim!
SeNi SeViYoRuMdugusal sevgi sözleri


Duygusal Sevgi Sözleri, Mesajları facebook için Duygusal Sevgi Sözleri

Biz ikimiz gül gibiyiz.
Gül dikensiz olmadığı gibi
Dikende gülsüz sevilmez.


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Yer yüzünde insan çok sen bir tane...


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Sevgi insanın sevdiğine vereceği en güzel hediyedir.


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Yalnızım diye sakın üzülme senin bir gülüşün için yaşayan biri olduğunu  unutma!


Duygusal Sevgi sözleri Resimli


Aşk sessiz, sevgi dilsizdir... Peki o zaman her seni seviyorum diyene kanma!


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın kalbimde ve ruhum bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim. Çünkü sen Sen Benim Canımın İçisin.


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Ne seni unutmak için bir çabam var içimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne de seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de seni görmeye dayanacak bir kalbim var.Sevgiliye Sevgi sözleriÖzelim! Ummanlar kadar uzaklıkta olsan da sana olan sevgim aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece kalbimin en derin yerinde Unutma...


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Ateş Kül, Aşk Gül, Sevgi Mutluluk Getirir.


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Sevgi Dolu Sözler, Sevgiliye Aşkımıza, Hayatımızın Anlamı olana Sevgi Dolu Sözler Size özel.


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Açık çayı da demli içerdi hep, demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş.


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin.


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
Sevgiliye Duygusal Sevgi Sözleri 2018


Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)


❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤


Büyük insanlarda, liyakat sahibi olanların kendilerini budalaca aşka kaptırdıkları görülmez. Büyük ruhlar ve büyük işler aşkla uzlaşmaz.


* * * * *


Sevgi ruhun güzelliğidir. Ruhu güzelim seni çok seviyorum.


* * * * *


Özgürlük aşk değildir, yalnız aşkın kapısıdır.


* * * * *


Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.


* * * * *


Aşk hazzı, dostlukla duyu hazlarından yoğrulmuştur.


* * * * *


Aşk yaşamında kadın, ancak hünerli bir çalgıcının elinde dile gelen bir lir gibidir.


* * * * *


Kadınlar bizleri sevdikleri zaman her suçumuzu bağışlarlar.


* * * * *


İstek, hareket/genişleme, yön veren tezlere bilgelik eklendiğinde aşk olur.

Aşk aşıkı şir eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder. ( Yunus Emre )Aşıklara haber vermek isterim: Kalbin tüm meseleleri yalnız kalpte halledilir,
çünkü bir hissin hakkından ancak başka bir his gelir.
Ümitsiz bir aşkın panzehiri ise nefrettir. ( Peyami Safa )Aşkta sadık olanlar yalnızca aşkın uçarı yanlarını bilirler aşkın trajedisini bilenlerse vefasızdır. ( Oscar Wilde )“İnsanların taş yüreklerinde öylesine bir ateş vardır ki perdeyi kökünden yakar.
Perde yandı mı, insan aşk hikâyelerini de tamamen anlar.
O eski aşktan gönlün içinde yeniden şekiller meydana gelir.” ( Mevlana )Aşk nerede olursa olsun, mesafe tanımaz. ( Mata Amritanandamayi )Aşk yolunda akılla mı yürüyorsun? Güneşi mumla mı arıyorsun? ( Muhammed İkbal )Aşk; iki insanın bilinçlerini birleştirme çabasıdır.
Boşuna bir çaba, çünkü insan kendi bilincine mahkumdur. ( Jean Paul Sartre )Allah’a giden tek yol aşktır. ( Peyami Safa )


Duygusal Sevgi Sözleri Etkileyici Sevgi Sözleri Yeni


Aşk köprü kurmaktır. İnsanlar köprü kuracakları yerde,
duvar ördükleri için yalnız kalırlar. ( Isaac Newton )Aşk, öyle engin bir denizdir ki, ne başlangıcı ne de sonu vardır. ( Mevlana )Şirazi der ki;
” AŞK’A uçarsan kanatların yanar.”
Bu söze cevaben Mevlana der ki;
“AŞK’A uçmazsan kanat neye yarar.”
Yunus der ki; Aşk’a vardıktan sonra kanadı kim arar...?İçin yanarken üşümek, Yüreğin kan ağlarken gülmek,
Özleyip de sevdiğini görememek İşte aşk bu olsa gerek ! ( Can Yücel )


Aşkı tanıdığında, Yaratıcı’yı da tanırsın.  ( Kızıl derili sözü )Rüyalarda ve aşkta imkansız olan bir şey yoktur. ( Janos Arany )Aşk ebedidir, sürdüğü sürece. ( Henri de Régnier )İnsan iki şeyi saklayamaz: Sarhoş olduğunu ve aşık olduğunu. ( Antiphanes )Bütün tutkular bize suç işletir ama,
bizi en gülünç hatalara düşüren aşktır. ( François de La Rochefoucauld )Dünya kuruldu kurulalı bilinir: Aşk, derinliğinin farkına,
ancak ayrılık saati gelip çattığında varır. ( Halil Cibran )Aşk, öyle engin bir denizdir ki, ne başlangıcı ne de sonu vardır.( Mevlana )Aşk imkânsız olan birçok şeyi mümkün kılar.( Goethe )Aşk bakmakla güzelleşir, konuşmakla zenginleşir, dokunmakla bozulur.( İskender Pala )İki insan birbirini seviyorsa, buna mutlu bir son yoktur.( Ernest Hemingway )Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun. Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez.( Albert Camus )İnsan aşık olduğu kişinin aşık olmayı seçtiği kişiye de aşık olur.( Lawrence Durrell )Ve aşk; o omzuna yattığında, rahatsız olmasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır.( Bukowski )Cehennem nedir? Bence o, sevmeyi başaramamaktan acı çekmektir.( Dostoyevski )Yaşamak için; hayallere, gösterişe, baskıya yer yok; sadece özgürlüğe ve sevgiye ihtiyaç var.( Jewel )Aşk bir kum saati gibidir; kalp dolarken beyin boşalır.Aşk; kelime değil bir cümledir. Kurmak içinse, özneyle yüklem değil, iki yürek gerekir.( Can Yücel )Sevmek, sahiplenmenin en güzel yoludur herhalde; sahiplenmek ise sevmenin en çirkin yolu.


Aşk; iki insanın bilinçlerini birleştirme çabasıdır. Boşuna bir çaba, çünkü insan kendi bilincine mahkumdur.( Jean Paul Sartre )


* * * * *


Aşk dediğimiz şey, arzulanan bir varlıkta bulacağımız tada susamaktan başka bir şey değildir.


* * * * *


Bir kadın, sevdiği adamın başka bir kadın tarafından mutlu edildiğini görmektense, onu can çekişirken görmeyi tercih eder.


* * * * *

Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum. Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.

Senin gelişin hayatımı değiştiren en güzel şey.


* * * * *

Sevgiliye Duygusal Sevgi Sözleri, Duygusal Sevgi Sözleri yeni, Resimli Duygusal Sevgi Sözleri yayınımıza sizlerde yorumlar kısmından ekleme yapabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder