resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ3 Mayıs 2017 Çarşamba

Sayfamızda Kandil Mesajları Resimli, kandil sözleri resimli, resimli güzel kandil sözleri, kandil mesajları resimli indir, kandil mesajları resimli paylaş, kandil mesaji resimli, kandil mesajları facebook resimli sözler yer almaktadır.

Kandil Mesajları Resimli

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Mübarek Kandil Gecenizi kutlar, her şeyin aklınızdan geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz Mübarek Olsun.Kandil mesajları resimli


Kandil Mesajları Resimli

Affımıza vesile olması dileklerimle kandilinizi tebrik ederim.


* * * * *


Ellerin semaya açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin güzelliklerle dolduğu bu güzel gecede, bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesi dileği ile...


* * * * *
Kandil Mesajları Resimli indir


Hüzün dolu günleri yaşıyoruz. İslam ümmetinin onuru ve izzeti ile yaşadığı saadet asırlarını yeniden yaşayabilme ve yaşatabilme temennisi ile...


* * * * *


Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.


* * * * *


Ey Bizleri varlığa erdiren, var olmadaki sonsuz zevki gönüllerimize duyuran, güzeller Güzeli Rabbimiz! Mübarek Berat kandili hürmetine Günahlarımızı af et! Bizi kendine kul kabul et. 


* * * * *


Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.


* * * * *


Ey Yüceler Yücesi Allah'ım! Kalblerimizi gösterişten ve iki yüzlülükten muhafaza buyur. Her hal ve tavrımızı rızan istikametinde eyle.. Niyetlerimizi ihlaslı kıl ve bize lütfettiğin bütün şeylerde de bereket ihsan eyle.


* * * * *


Berat Kandili, sınırsız af ve merhamet sahibi olan Yüce Allah’a sığınarak günahlardan arındığımız, ilahi lütuf ve bereketlere eriştiğimiz müstesna zaman dilimlerinden birisidir”. On bir ayın sultanı Ramazan ayının müjdecisi olan Berat kandilinde, gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyorum. Mübarek Berat kandilinin kutluyorum.


Kandil Mesajları Resimli paylaş 2018

Rabbim bizleri dünyada ve ahirette Rezil rüsva olmaktan korusun. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.


* * * * *


Yüce Mevla’mız, günah yüklerinden arınmış; suçlarından berat etmiş; hayra anahtar, şerre kilit olmaya azmetmiş; yüreğini imana açmış, ömrünü salih amellere adamış kullar olarak Ramazan’a ulaşmamızı nasip eylesin. Amin. Dualarda buluşmak dileği ile... Hayırlı Kandiller.


* * * * *


Berat gecemizin gerçek beratlarımıza vesile olmasını, hepimizin mübarek Ramazan ayına arınmış gönüllerle, günah yüklerimizden berat etmiş olarak girmesi temennisi ile Hayırlı Kandiller...


* * * * *


Allah'ım! Sana sonsuz hamd ü senalar olsun. Kainatın İftihar Tablosu peygamber efendimize Sonsuz salât ü selam olsun. Güzel insanların duaları kabul olsun. Kahırlı Kandiller.


* * * * *


Berat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.


Mübarek Beraat kandilinizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Berat Kandiliniz mübarek olsun!


* * * * *
Kandil Mesajları Resimli güzel kandil sözleri


Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek Berat kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

0 yorum:

Yorum Gönder