resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ13 Kasım 2017 Pazartesi

Sabah uyandığınızda aklınıza gelen ilk kişiye gönül rahatlığı ile göndere bileceğiniz resimli günaydın mesajları 2018, günaydın mesajları resimli 2018, resimli günaydın mesajları 2018 (sözleri) , resimli günaydın mesajları 2018 sevgiliye resimli 2018 günaydın mesajlarını indirip, paylaşabilirsiniz.

Resimli Günaydın Mesajları 2018

Hadi tut ellerimi! benimle yan' benimle meydan oku her çaresizliğe! benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar Aşkım.


* * * * *


Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle. Sen’li Ben’li sabahlara sevgilim, günaydın seni seviyorum.resimli günaydın mesajlarıResimli Günaydın Mesajları 2018 Sevgiliye, Anlamlı Resimli Günaydın Mesajları 2018


Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim , günümüz aydın olur birlikte.


* * * * *


Karanlık gecelerden sıyrılıp sana kavuşmak için  sabahları iple çekiyorum... Tatlı dillim, güler yüzlü şekerim Günaydın sevdiğim.


* * * * *


Hayatta bazen mutlu olduğun için değil; Gıcıklık olsun diye güleceksin :) :) :) GÜNAYDINgünaydın mesajları 2018Günaydın Mesajları 2018 Yeni Resimli Kısa ve Anlamlı

Güneş herkes için doğar, Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki tüm boşlukları dolduran aşk dolu sevgi çemberim.


* * * * *


Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünkü sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim GÜNAYDIN herşeyim benim...
Yüreğimdeki arzu, hayalimdeki tek tutkusun, Beni yaşatan en güzel  duygusun Benim tatlı bebeğim...


resimli günaydın mesajları 2018 yeni


Günaydın demenin zamanı geldi galiba, yoksa sen daha o tatlı uykundan uyanmadın mı Tatlım benim? Uyan uyan! Uyan da ikinci güneşin güzelliğini görsün herkes. Güne umutsuz başlayanlara tebessüm et, tebessüm et ki onlarda anlasın uğruna yaşanacak güzelliklerin olduğunu, tıpkı senin gibi. GÜNAYDIN BİR TANECİK AŞKIM


* * * * *


Gönlüme bakışınla kaçakça sızdın, Gönlüme sesinle resimler çizdim, Gönlüme adını kanımla yazdım, Ben seni işte böyle sevdim...Günaydın.


* * * * *


Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle…


* * * * *


Bu sabah uyandığımda sıcak yatağımda oturup düşündüm ve hayatta tanıdığım insanlar içinde benim için en değerli, en özel, en güzel, en şeker insana bir günaydın mesajı yazmaya karar verdim işte o mesaj bu mesaj GÜNAYDIN GÜZELLERİ GÜZELİ.
resimli günaydin mesajlari 2018


Resimli Günaydın Mesajları 2018 facebook, Whatsapp için İndir, Paylaş

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.


* * * * *


Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim.  Günaydın benim her şeyim.


* * * * * *


Gözlerin geçer aklımdan, Yola bakarım sevgili.
Ben her gece yatağımdan Böyle kalkarım sevgili,


* * * * *


Sabah yüzünü yıkadığında yüzüne değen her damlacık sana günaydın öpücüğüm olsun. Seni seviyorum aşkım...


SENİ ÇOK SEVİYORUM BİR TANEM günaydın...


Günaydın hayatımı aydınlatan güneşim... uyan artık ve aydınlat benim dünyamı... :))) seni çok seviyorum en kıymetlim...


* * * * *


Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın.


* * * * *


Sen benim için bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.


* * * * *


Günaydın deyişimde sevgilimin yüzündeki tebessümü hayal etmek bile mutlu eder beni. Seni seviyorum. gül yüzlü tatlı aşkım günaydın.

En Güzel Resimli Günaydın Mesajları 2018Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler  zarar veremesin. Hayırlı Sabahların olsun.


* * * * *


Aşkım Sana, Hasretim Sana, Ömrüm Sana, Yüreğimden Gelen En Sıcak GÜNAYDIN Sadece ve Sadece SANA


* * * * *


Çok mutluyum. Bu sabah da varlığının verdiği huzurla uyandım. Aşkım. Mutlu Sabahlar.


* * * * *


Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.* * * * *Uzaklarda Olup ta Göremediğim Ay Yüzlüm Bahçemin En Güzel En Nadide çiçeği Günaydın..


* * * * *


Gözlerinden mutluluk, yüreğinden aşk, Yüzünden tebessüm eksik olmasın. Sevgilim hep mutlu kal. İyi Günler...


* * * * *


Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü hayat sadece seninle daha güzel... Günaydın hayatımın anlamı, canımın içi, göz bebeğim Günaydın...


* * * * *


Seni çok seviyorum bir tanem günaydın...


* * * * *


Dünyanın en tatlı, en güzel insanına GÜNAYDIN. Böyle güzel bir insana sahip olduğum için çok şanslıyım, seni seviyorum gül yüzlü aşkım.


* * * * *
Resimli Günaydın Mesajları 2018, En Güzel Günaydın Mesajları 2018


Dostluk ne sadaka ne de söz ister, dostluk yürek cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.


* * * * *


Bu sabah dualarımı avucuna sevgimi, gönlüne usulca bırakıyorum...


* * * * *


Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.


* * * * *


Allah'ın Rahmeti ve Bereketi Hep Üzerinize Olsun! Sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve kazancınız bol inşallah.

Aklım yüreğim ve duam daima seninle günaydın…


* * * * *


Meleğim Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum. GÜNAYDIN AŞKIM...


* * * * *


Seni sen olduğun için değil, seni bende bulduğum için seni seviyorum.GÜNAYDIN....


* * * * *


Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı En Masum Halisin Sen Günaydın Aşkım..


* * * * *


Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki... Şimdi yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum...GÜNAYDIN....


* * * * *

Siz değerli okurlarımız Resimli Günaydın Mesajları, En Güzel Resimli Günaydın Mesajları 2018 Resimli Günaydın Mesajları 2018 yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder