resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ4 Şubat 2017 Cumartesi

Sayfamızda bulunan Pazartesi günü sözleri, pazartesi günü sözleri kısa, uzun, pazartesi günü sözleri resimli, pazartesi günü sözleri whatsapp, Sevgiliye, arkadaşa, pazartesi günü sözleri aşk, güzel pazartesi günü sözleri 2020'i indir, sevgilinizle, eşinizle, arkadaşlarınızla resimli ve sms olarak Pazartesi Günü Sözlerini paylaşabilirsiniz.

Pazartesi Günü Sözleri

Sarıların içinde kalan şehir günaydın, ekmek kokusu işine giden sarışın günaydın, minibüs şoförü, şapşal kedi sana da günaydın. En güzel pazartesi sizin olsun...


* * * * *


Allah gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi pazartesi günümüzü de hayırlı kılsın. Günaydın Mutlu Günler...


* * * * *


İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar. Günaydın Mutlu Pazartesiler..pazartesi günü sözleriPazartesi Günü Sözleri, Pazartesi Günü Mesajları Resimli, Anlamlı, kısa, facebook için Pazartesi Günü Sözleri

Seni tanımadan önce uykusuzluk nedir bilmezdim. Gözlerimi bir noktaya dikip, dalıp dalıp gitmezdim. Buğulu camlara kalp çizmez, adını adımın yanına yazmazdım. Şimdi bunların hepsini yapıyorum, çünkü SENİ SEVİYORUM. Günaydın.


* * * * *


Allah sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları. Allah’ın rahmeti, bereketi üzerinize olsun inşallah.. Pazartesi gününüz hayr olsun. Bu mesajı okuyan güzel insan, Allah seni gecenin  her türlü şerrinden ve kötülüklerden korusun. Amin. Günaydın


* * * * *


Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun Hayırlı Hatalar...


* * * * *

Narin kelebeğim, hayatımda tanıştığım en harika insan hayatımı seninle geçirdiğim için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Her zaman senin için Rabbime dualar ediyorum. Hayatımın anlamı hep birlikte nice güzel günler diliyorum. Aşkım Günaydın.


* * * * *


Seven sevdiğini hiç aklından çıkarmaz. Sabah kalkınca aklımda sen, Gece yatarken aklımda sen. Rüyalarımı süsleyen yine sen. Gönlümün prensesi Günaydın.


* * * * *


İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar… Günaydın Mutlu Pazartesiler..


* * * * *


Bazen sadece seversin. Sevdiğim insan, Canımın içi Günaydın.


* * * * *


Can parem miniğim. Sevdiğim. Seni milyonlarca kez öpüyorum... aşk ile...Günaydın


* * * * *


En güzel ve ebedi sevgilerimle, aşkın ve sana olan hasretimle, sevgi dolu hislerimle aşkıma Günaydın.


* * * * *
Pazartesi Günü Sözleri, Pazartesi Günü Mesajları Resimli

İfade edilmeyen sevgi, sulanmayan çiçek gibidir. Çiçek nasıl susuz yaşayamazsa, sevgi de ifade edilmezse biter. Sevgimiz hiç bitmesin, gönül çiçeğimiz solmasın sevgilim. Seni seviyorum bir tanem. Günaydın


* * * * *


Gözümün bebeği,benim senin gibi bir yarim var. İnsan senin yanında ne akşamı, ne de sabahı arar. Sen benimle ol da, bana, ne gündüz ne de gece fark eder. Güneşim, ayım... Günaydın.


* * * * *


Sabah seninle uyanmaktan daha güzel bir şey varsa, O da; gece sana sarılarak uyumaktır aşkım. Seninle uyuyup, seninle uyanmak istiyorum. Seni seviyorum, canım benim Günaydın.


* * * * *


Senin yanındayken bulduğum huzuru dünyalara değişmem. Dünya bir yana, sen bir yana. Huzurum iyi Günaydın. Seni Seviyorum.


* * * * *


Candan öte bir can varsa, sensin. Sen yanımda ol da gerisi sonradan gelsin. Sen yeter ki aşkıma karşılık ver. Başkaları ister sevsin, ister sevmesin. Büyük Aşkım, Günaydın.


* * * * *


Sevmek kendinden vazgeçmekmiş meğer, Onsuz acıkmamak, onsuz doymamakmış meğer, Sevdiğin yanında yoksa uykuya düşman olmak, Bütün gece gözünü kırpmadan onu düşünmekmiş meğer. Seni seviyorum, aşkım Günaydın sevgilim.


* * * * *


Masal bu ya; Sevince gökteki yıldızlar daha bir parlak görünür, Dolunaylı geceler daha romantik olurmuş. Midede kelebekler uçar, kalp farklı atarmış. Sevenler kavuşunca, gökten üç elma düşermiş. Biri sana, biri bana, diğeri tüm aşıklara... Günaydın masallarımın kahramanı, Peri kızı & Beyaz atlı prens.* * * * *Eğer sevmeyeceksen, bana hiç öyle bakma, Gözlerini gözlerime dikip kalbime akma. Eğer gönül çiçeğimi solduracaksan, Güneş olup açma, yağmur olup yağma. Bırak her şey dağınık kalsın. Ben alamadım, muradını başkaları alsın. Günaydın Hasretim.* * * * *


Kendime kızıp köpürüyorum, sonra iyi ki zayıfım diye şükürler ediyorum. Vaz geçilmezim, güzelim, kalbimin gülüsün. Tatlım Günaydın

Pazartesi Günü Sözleri (Mesajları)

Sol yanım sen yanımda olmadığında sanki ben tam olarak kendimde değilmişim gibi geliyor bana, güzel insan kalbimin sahibi, seni seviyorum.


* * * * *


Gül yüzlü biriciğim sabah kahvaltısı gönderiyorum; Sıcacık umut, tatlı bir öpücük, yürekten sevgi ve koyu bir hasret çayı. Seni Seviyorum. Günaydın...Said Eren kök


* * * * *


Mutluluk kaynağım, canımın içi sevgilim, bana sonsuz bir mutluluk yaşattığın için teşekkürler, günaydın.


* * * * *


Günün en güzel saati olan sabahın bütün güzel renkleri yüreğine dolsun, neşen yerinde, günün aydın olsun sevgilim...


* * * * *


Günün ilk ışıkları benim yerime seni yerime usulca okşasın, gözlerini açtığında ben olayım kalbinde ve gülen güzel gözlerinde. Günaydın sevgilim.


* * * * *


Ben güneş olup sadece o güzel gözlerin içine doğmak ve seninle mutluluğu yaşamak istiyorum. Günaydın yüreğimin gülü güzel sevgilim.


* * * * *


Hepinize, güzel yüreğinize, tüm sevdiklerimize, sevdiklerinize ve sevenlerimize günaydın. Sendromsuz bir Pazartesi dileğiyle..


* * * * *


Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Mutlu bi hafta başlangıcı olsun.. Günaydınlar. İyi Haftalar...


* * * * *


Günaydın rüzgâr, günaydın içimizdeki dinmez sızılar. Günaydın uzaklar, günaydın yakınlar.. Mutlu Pazartesiler..


* * * * *


Bu yeni haftada dilediğiniz ve gönlünüzden geçirdiğiniz her şey gerçek olsun. Hayır günler.


* * * * *


Hayallere dalıp gitmem ben, Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin benim.


* * * * *


Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.

Pazartesi Günü Sözleri Mesajları

Hayırlı ve mutlu sabahlar. Gününüz ve gönlünüz hep açık olsun.


* * * * *


Yemyeşil filizlenen çim toprağı yarınca dalda cıvıldayan kuş, yerde gezen karınca ve kırda rahvan koşan doru taya günaydın! Yar elinden sunulan demli çaya günaydın!


* * * * *


Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar.


* * * * *


Kuş sesiyle uyanmak güzel ama senin sesin kadar değildir. Hayaloğlu’nun dediği gibi “sensiz gelen sabaha günaydın!”


* * * * *


Ayrılık da olsa mevsim umuttu yüreğimde yeşerttiğim günaydın umudum günaydın günaydın.


* * * * *
Pazartesi Günü Sözleri Whatsapp


Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; canımın cananı.


Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.


Neşeli, cap canlı, güp güzel ve mus mutlu sevgi dolu bir gün olsun. Günaydınlar hepinize… Mutlu bir pazartesi olsun inşallah..


Yeni doğan güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama günaydın. Güzel bir hafta olması dileğiyle..


* * * * *


Bu gün yeni bir gün. Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın. Uykucular. Mutlu bir Pazartesi diliyorum..


* * * * *


İnsan her uyandığında aslında ömründen bir gün gidiyor ama seninle geçen her an benim ömrümü güzelleşiyor.


* * * * *


Allah’ın, rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizde huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar.

* * * * *


Allahü Teâlâ’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir haftaya başlamanız dilekleriyle.

Pazartesi Günü Sözleri, Resimli Pazartesi Günü Sözleri Yeni yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder