resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ8 Mart 2017 Çarşamba

Sayfamızda bulunan Korku Duasını indirip paylaşabilirsiniz.
KORKU DUASI

Tavsiye edilen dua  zikir  şekli “Yâ Selam Yâ Allah” şeklindedir.
Günde 131 kez bu zikrin veya duanın tekrar edilmesi korkulan her şeyden emin olmayı sağlar. Bu ismi yazarak üzerinde taşıyan kişi fenalıktan ve kötülükten emin olur.Korku duasıBununla birlikte 121 kere okunduğunda Allah’ın izniyle hastalara şifa veren dua olur.

Yine Ya Selam zikrini günde 360 kere okuyan kişinin ise her duası kabul olunur.**************Ya Selam ismini çokça zikreden kişi cinlerin şeytanların ve kötü insanların   niyetlerinden ve vesveselerinden uzak olur. Korku ve vesvese den kurtulmak içinEs Selam kelime anlamı: 
Eksiklik, acizlik, hastalık, ölüm ve benzeri şeylerden sâlim olan kullarına güven ve selamet veren, cennetteki kullarına selam eden ve her türlü tehlikelerden selamete çıkaran manalarına gelmektedir.
Selâm esenlik, barış ve mutluluğun kaynağı anlamındadır. Eksiklik, acizlik, hastalık, ölüm ve benzeri her türlü şeylerden sâlim olduğu gibi, kullarını da her türlü tehlikeden koruyandır.
Her selametin kaynağı, kendisi ayıpdan, kusurdan, eksiklikten, yokluktan kısacası her tehlikeden sâlim olduğu gibi, selamet umulan, selamet arayanları selamete erdirecek olan O’dur.
Cenab-ı Hak (c.c) her türlü eksiklikten arınmış olduğu için bu isimle isimlendirilmiştir. Selam ismi Kur’an-ı Kerim’de 33 defa geçer.


* * * * *
Korku Duası oku, Korkuya karşı okunacak dua, korkmamak için dua, korku için okunacak esma es-Selam

0 yorum:

Yorum Gönder