resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ14 Şubat 2017 Salı

Sayfamızda Resimli Sevgililer Günü Mesajları, Resimli Sevgililer Günü Mesajları Facebook, Resimli Sevgililer Günü Mesajları 2018 sözler ve mesajları yer almaktadır.

Resimli Sevgililer Günü Mesajları

Benim için her şeysin. Sevgililer Günün Kutlu Olsun...


* * * * *

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!


* * * * *


Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.


* * * * *


Deniz gözlüm, can parçam sevgililer günün kutlu olsun.


Resimli sevgililer günü mesajlarıResimli Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü MesajlarıGüneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek..


* * * * *


Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.


* * * * *


Sevgililer günümüz kutlu olsun helalim!


Resimli sevgililer günü mesajları


Resimli Sevgililer Günü Mesajları


Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.


* *  * * *


Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!


* * * * *


Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.


* * * * *

Kocama Sevgililer Günü Mesajları, eşime Sevgililer Günü Mesajları Resimli Sevgililer Günü, Karıma Sevgililer Günü Mesajları

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!


* * * * *


Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.


* * * * *
Sevgililer Günü Mesajları Resimli


Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!


* * * * *


Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.


* * * * *


Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam aşkım.

* * * * *
Kocama Sevgililer Günü Mesajları, eşime Sevgililer Günü Mesajları Resimli Sevgililer Günü, Karıma Sevgililer Günü Mesajları,

0 yorum:

Yorum Gönder