resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ5 Şubat 2017 Pazar

Sayfamızda siz değerli dostlarımız için birbirinden güzel Resimli Pazartesi mesajları, Pazartesi mesajı, Pazartesi mesajlar, Pazartesi mesajı Resimli, Pazartesi msj, Pazartesi Mesajı dini,  Pazartesi Pazartesi Güzel Sözleri resimli dini 2017'i bulabilir ve bu mesajları dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Tatillerin katili pazartesi Allah senin geçmişini versin...


* * * * *


Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Haftaya en güzel bir şekilde başlaman dileği ile...


* * * * *


Allahü Teâlâ’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar.


Resimli Pazartesi mesajları, Pazartesi mesajı dini* * * * *


Aşk, uyumadan önceki son şey, uyandığı zamanki ilk şeydir derler...Uyandım Gül yüzlüm Günaydın...Pazartesi mesajıHayatı aşka bölünce hayat çoğalır; bütün hayatları toplasan geriye aşk kalır. Aşkım  Mutlu Haftalar


* * * * *
Pazartesi günü mesajı, Pazartesi Güzel Sözleri,


Dünyanın en tatlı, en güzel insanına GÜNAYDIN. Seni seviyorum aşkımmm


* * * * *


En tatlı sabahlar seninle başlar, gönlümün güneşi, günaydın aşkımm


* * * * *


Elimin yettiği, yetmediği, gözümün gördüğü, görmediği herkese günaydın ama Sevgimin kıymetini bilen özlime ayrıca Günaydın. Aşk ile...


* * * * *


Gerçekten seviyorsansa insan, mesafeler anlamını yitirir! görmesende hissedersin... GÜNAYDIN.


* * * * *


En güzelim, gönlümün incisi, bir rüya gibisin seninle güne merhaba diyebilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Mutlululuk güneşim. Günaydın.


* * * * *


Her gün hayalinle uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Bir tanem, günaydın tatlı şekerim, gönül güneşim.


* * * * *
iyi haftalar mesajı resimli dini


* * * * *


Pazartesi;
eş anlamlısı=sendrom
zıt anlamlısı=cuma
eşseslisi=tatilertesi


* * * * *


Bugün günlerden pazartesi, pazarın sessizliği bugünün habercisi, Önce hafif bir rüzgar, ardından fırtına böyle başladı bu sendromun hikayesi...


* * * * *Sende hiç utanma arlanma yok mu ya, herkes senden nefret ediyor, ama sen aynı tas aynı hamam. Allah senin dününü versin. Daha ne diyeyim.


* * * * *


Bu gün yeni bir gün. Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın. Uykucular. Mutlu bir Pazartesi diliyorum..


* * * * *


Ben pazartesilerden nefret ediyorum ama itiraf etmeliyim ki bir iki defa tatile denk gelmişti yinede hakkını yemeyeyim.


* * * * *


Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin, yüzünden tebessüm hiç eksilmesin. Hayırlı sabahlar.


* * * * *


Selam ve dua ile başlayalım yeni güne, hep birlikte kavuşalım Allah'ın rahmetine, günaydınlar hepimize.


* * * * *


Umut dolsun yüreğine, mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun. Hayırlı günler, iyi sabahlar.

Dua ibadetin özüdür bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bereketli olsun, yüzünden gülümseme cebinden para eksik olmasın. Hasleten hayırlı sabahlar...


* * * * *


Güzel bir gün hayır duaları ile başlar... Sabahınız hayırlı, gününüz bereketli olsun inşallah...


* * * * *


Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günler dilerim.

0 yorum:

Yorum Gönder