resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ17 Kasım 2017 Cuma

Sayfamızda Sevgiliye Özel Yeni Yıl Mesajları 2020, Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020, Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı 2020 İndir, Paylaş, Gönder En Güzel Yeni yıl mesajları Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020 sözleri, Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020, En Güzel Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020 Resimli Mesajları yer almaktadır.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020

Yeni yılını tüm yüreğimle kutluyorum daha nice mutlu yıllar. Sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte mutlu bir şekilde geçirmeni diliyorum...


* * * * *


Yeni bir yıl yeni umutlarla kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! Mutlu Yarınlar...yeni yıl mesajları 2018Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020

2020 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!


* * * * *


Yine bir yıl başı geldi.Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!


* * * * *


Hoş geldin 2020, hoş geldin yeni yıl. Gülücükler dünyaya, umutlar yeryüzüne yağsın, yeni yılda evlerimiz neşe dolsun.


* * * * *


Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara...Sevgiliye yeni yıl mesajları


Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020, Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020


Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun. Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. MUTLU YILLAR.


* * * * *


Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepinizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle Nice Mutlu Yıllara...


* * * * *


Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar.


* * * * *


Yeni yıla gireceğimiz şu günlerde istediğin her şeyin gönlünce olması dileğiyle. Geleceği oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler Hayatım.


* * * * *


Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar. Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.


* * * * *
Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020 sevgiliye


Ömür boyu güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!


* * * * *


Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!


* * * * *


Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılın kutlu olsun. Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; Tatlı aşkıma keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl diliyorum... Mutlu yıllar.


* * * * *


Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!


* * * * *


Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır..


* * * * *


Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar


* * * * *


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, iyi yada kötü, mutlu, umutlu, sevgi dolu nice yıllara!


* * * * *
Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2018


Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.


* * * * *


Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimi sunuyor, sevgi, barış ve esenlikler diliyorum.


* * * * *


Başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı güzel bir yıl dileğiyle.


* * * * *


2020 yılı size ve ailenize huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle mutlu seneler diliyorum.


* * * * *


Yeni yılda her sabah güzel haberler okuyarak güne başladığımız, seninle birlikte sağlıklı, mutlu, bereketli bir yıl diliyorum.* * * * *


Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar Aşkım!* * * * *


Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle...


* * * * *


Her nefes Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun... Yeni yılın kutlu Olsun.* * * * *


2020 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı senelere...* * * * *
Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020 aşkıma Yeni Yıl Mesajları 2020


Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..


* * * * *


Bu yeni yılda hayalini kurduğumuz birçok şey var yine.İsteklerimiz,umutlarımız,Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize ,Yeni yılımız kutlu olsun.


* * * * *


Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni yılın kutlu olsun.


* * * * *


Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar...


* * * * *


En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar...

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle...


* * * * *


Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele.. MUTLU YILLAR !!!


* * * * *


İnsan hayalleri ile yaşar... Yaşamda,  hayalini kurduğumuz birçok şey var yine. İsteklerimiz, umutlarımız, Mutluluklar sağanak sağanak yağsın üzerimize, Yeni yılımız kutlu olsun, Yüreğiniz sevgi ile dolsun.
* * * * *
* * * * *

0 yorum:

Yorum Gönder