resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ9 Kasım 2016 Çarşamba

Sayfamızda Doğum Günü Mesajı-Doğum günü Mesajları Resimli, Doğum Günü Mesajı uzun, Doğum Günü Mesajı kısa, sevgiliye doğum günü mesajı, Doğum Günü Mesajı sözlerini sms olarak bulabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajı

Hayatımda tanıştığım en harika insan, hayatımı seninle geçirdiğim için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Her zaman senin için Rabbime dualar ediyorum. Hayatımın anlamı hep birlikte nice güzel yıllara Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Hayat faturayı sana bir kez çıkartır, sen bin kez ödersin. Alacaklı olduğunu düşünür hep borçlu kalırsın. Her şeye rağmen doğum günün kutlu olsun.Doğum günün kutlu olsun Prenses'im, yaşam kaynağım, sevgi çiçeğim, nice mutlu yıllara Aşk ile...


* * * * *


Kıskanmaya gücün varsa, tek rakibin sana olan hayalim. Küçücük bir kuş gibiyim. Nefesim sen. Minicik bir balık gibiyim. her şeyim sen. Göz bebeğim, Nice mutlu yıllara... Aşk ile.Doğum günü mesajı


Doğum Günü Mesajı, Resimli Doğum Günü Mesajı 

Her gün seni unutacağım diye yeminler ediyorum, sonra seni düşünürken kalbime yakalanıyorum. Canımın içi iyi ki varsın. Sevgi ile... Nice güzel günlere...


* * * * *


Sensiz her şey benim için anlamsız. Hayatımın anlamı, her şeyim, iyiki varsın, doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Kendime kızıp köpürüyorum, sonra iyi ki zayıfım diye şükürler ediyorum. Vaz geçilmezim Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Sol yanım sen yanımda olmadığında sanki ben tam olarak kendimde değilmişim gibi geliyor bana Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel ömürler diliyorum.


* * * * *
Doğum Günü Mesajı uzun-kısa- sevgiliye Doğum Günü Mesajı


Çok sevgili, sevgililerin sevgilisi minik karım. Doğum günün kutlu olsun. Seni milyonlarca kez öpüyorum... aşk ile...


* * * *


En güzel ve ebedi sevgilerimle, aşkın ve sana olan hasretimle, sevgi dolu hislerimle doğum günün kutlu olsun.Doğum günü mesajı sevgiliye


Doğum Günü Mesajı, Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajı

Sana binlerce öpücük ve sevgimi yolluyorum... Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!Sana binlerce öpücük ve sevgimi yolluyorum... Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!


* * * * *


Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.


* * * * *


Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakârlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde


* * * * *


Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim,
Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım...
Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler.
Seni çok seven aşkın.


* * * * *


İnsanı hatyatta tutan, hayalleridir.
Hayallerinin gerçekleşeceği güzel bir ömür geçirmen dileği ile...
Doğum günün kutlu olsun...


* * * * *


İnsanın güzelliği kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!


* * * * *


Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, hayallerine uygun ve seni daha da mutlu etmesi dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun.


* * * * *
Doğum Günü Mesajı uzun kısa sevgiliye 


Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA...


* * * * *


Hayat boyu
güzel yıllar,
mutlu yarınlar,
gerçek  dostluklar hep senin olsun.


* * * * *


Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi hayat boyu tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle... Nice mutlu yıllara! doğum günün kutlu olsun...


* * * * *


Sevgi yüreğinizde hissedeceğin,
ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği,
gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği,
sevgi, huzur ve barış dolu bir ömür geçirmen dileğiyle.
Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak olsun,
Mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun,
Umutların gerçek, mutlulukların sonsuz olsun.
Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *
Doğum Günü Mesajı resimli

Güzel insan,
Hep sevgiyle yaşa!
Umutla kanatlan hayata,
Hep Bİrlikte Nice Mutlu Yıllara.


* * * * *


Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..


* * * * *


Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara.


* * * * *


İnsanı hayatta tutan, hayalleridir. Hayallerinin gerçeğe dönüştüğü güzel bir ömür geçirmen dileği ile... Doğum günün kutlu olsun...Bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel olsun. Nice güzel ömürler dilerim....Mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Ömründe istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel ve hayallerin gibi olsun! Nice Mutlu Mutlu Yıllara. 

* * * * *
* * * * * doğum günü mesajı, doğum günü mesajları, dogum gunun mesaji, doğum günü mesajı kısa, doğ um günü mesajı uzun, sevgiliye, doğum günü mesajı resimli sevgiliye, uzun, kısa, resimli

0 yorum:

Yorum Gönder