resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ9 Kasım 2016 Çarşamba

Sayfamızda yer alan birbirinden güzel Abiye Doğum Günü Mesajı tumblr, Abiye Doğum Günü Mesajları resimli, Abiye Doğum Günü mektubu, Abiye Doğum Günü Mesajı Resimli Abiye özel Doğum Günü Mesajı resimli Abiye Doğum Günü Mesajı tumblr-kısa ve uzun olarak bulabilirsiniz. 

Abiye Doğum Günü Mesajı Uzun, kısa ve Anlamlı

Canım Abiciğim; kaç yaşın olursan ol, her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara... Seni çok seviyorum.


* * * * *


Abilerin en iyisi, Aklından Geçen güzelliklerin gerçeğe dönüştüğü güzel bir ömür geçirmen dileği ile... Doğum Günün Kutlu Olsun...Hayalini kurduğun her şey gerçek olsun. Güzel bir ömür geçirmen dileği ile... Doğum günün kutlu olsun. Kıymetlim.


* * * * *


Ben iyi ki yaşıyorum ve seni iyiki benim abimsin. Mutluluk ne güzel şey, Seni çok ama çok seviyorum. Seninle birlikte güzel bir ömür diliyorum.


* * * * *


Hayatımda tanıştığım en harika insan hayatımı seninle geçirdiğim için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Her zaman senin için Rabbime dualar ediyorum. Hayatımın anlamı hep birlikte nice güzel yıllara Doğum günün kutlu olsun.Abilerin en iyisi Sana binlerce öpücük ve sevgimi yolluyorum... Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!Abiye doğum günü mesajı


Abiye Doğum Günü Mesajı Resimli

Prensim, yaşam kaynağım, sevgi çiçeğim, nice mutlu yıllara Aşk ile...


* * * * *


Kıskanmaya gücün varsa, tek rakibin sana olan hayalim. Küçücük bir kuş gibiyim. Nefesim sen. Minicik bir balik gibiyim. her şeyim sen. Göz bebeğim, Kıymetli abim Nice mutlu yıllara...Hep huzurlu kal


* * * * *


Sensiz her şey benim için anlamsız. Hayatımın anlamı, her şeyim tatlım, kıymetlim iyiki varsın, doğum günün kutlu olsun.Abi doğum günüSen yanımda olmadığında sanki ben tam olarak kendimde değilmişim gibi geliyor bana Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel ömürler diliyorum.


* * * * *


Çok sevgili, sevgililerin sevgilisi kocaman abim. Doğum günün kutlu olsun. Seni milyonlarca kez öpüyorum...Nice huzurlu, mutlu yıllar diliyorum...


* * * * *
Abiye Doğum Günü Mesajı, Resimli Abiye Doğum Günü Mesajı


En güzel ve ebedi sevgilerimle, aşkın ve sana olan hasretimle, sevgi dolu hislerimle doğum günün kutlu olsun.


* * * * *

Canımın içi, Hayatımın anlamı, vazgeçilmezim biricik abim... doğum günün kutlu olsun. Nice Mutlu yaşlara...


* * * * *


Yakışıklı, güçlü abim; Yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşa, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırman, yüzün hep gülsün, neşen hiç bitmesin. Sevgi dolu kalman ve ömür boyu mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!


* * * * *


Abiye Kardeşe doğum günü mesajları uzun-kısa


Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana kos kocaman mutlu bir yıl dilerim!  Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle.. Mutlu yıllar.


* * * * *


Dileğim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşaman,başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanman Yüzün hep gülsün, neşen hiç eksilmesin. İyi ki doğdun.


* * * * *


Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir.  Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara...


* * * * *


Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...


* * * * *


Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmek dileğiyle... Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.


Abiye Doğum Günü Mesajı, abime doğum günü mesajları resimli

Canım Abim Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derinsin bu günü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara.


* * * * *


Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!


* * * * *


Biliyorum uzaktasın ama Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, Aklında hayallerin, hayallerin gerçek olsun. doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..


Kardeşe, abiye anlamlı doğum günü mesajları


Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.


* * * * 


Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakârlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.


* * * * *


Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim,
Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım...
Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler.
Seni çok seven aşkın.


* * * * *


İnsanı hayatta tutan, hayalleridir.
Hayallerinin gerçekleşeceği güzel bir ömür geçirmen dileği ile...
Doğum günün kutlu olsun...
* * * * *
* * * * *Resimli Abiye Doğum Günü Mesajı tumblr, Abiye Doğum Günü Mesajları resimli, Abiye Doğum Günü mektubu, Abiye Doğum Günü Mesajı resimli, doğum günü mesajları, abime doğum günü mesajı tumblr, 

0 yorum:

Yorum Gönder