resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ3 Ekim 2016 Pazartesi

Sayfamızda Dini günaydın mesajı, Dini günaydın mesajları Resimli, Dini günaydın mesajları Resimli arkadaşa, kısa, Dini resimli günaydın mesajları uzun 2017 yeni, Dini Günaydın Mesajları Resimli sözleri bulabilirsiniz.

Dini Günaydın Mesajları Resimli

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin, yüzünden tebessüm hiç eksilmesin. Hayırlı sabahlar.

* * * * *

Sabahınız hayırlı, umutlarınız daim, yüreğiniz huzurla dolsun. GÜNAYDIN. HAYIRLI SABAHLAR.

* * * * *

Selam ve dua ile başlayalım yeni güne, hep birlikte kavuşalım Allah'ın rahmetine, günaydınlar hepimize.Umut dolsun yüreğine, huzur dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun. Hayırlı günler, iyi sabahlar.


* * * * *


Dua ibadetin özüdür bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bereketli olsun, yüzünden gülümseme cebinden para eksik olmasın. Hasleten hayırlı sabahlar...Dini günaydın mesajları resimliDini Günaydın Mesajları Resimli
Güzel bir gün hayır duaları ile başlar... Sabahınız hayırlı, gününüz bereketli olsun inşallah...* * * * *


Mutlulukların peşinizi bırakmadığı, hayalini bile kurmadığın güzel bir güne  mutlu bir şekilde uyanmak dileği ile... Günaydın.


* * * * *


Uyku küçük ölüm derler, yeni bir güne Bismillah. Bütün güzellikler senin olsun, Günaydın hayırlı günler, Mutlu Sabahlar...Dini günaydın mesajlarıGünaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günler dilerim.


* * * * *


Yeni günün Size huzur getirmesi dileğiyle, hayırlı sabahlar.


Dini günaydın mesajları resimli


Her sabaha ALLAH'u Teala'nın adıyla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi... Rabbim bizleri kendisini hatırlayan kullarından eylesin. Amin. Hayırlı sabahlar...dini günaydın mesajlarıYaşadığımız her anın kıymetini bilen, bildiği ile amel eden, salihler zümresinden olmak dileği ile... Günaydın, hayırlı sabahlar.


* * * * *


Herkese nasip olmayan mutluluk duygusu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı Sabahlar...


* * * * *


Aslında mutluluk, gülen gözlerde, tatlı sözlerde ama en güzeli... Sevgi dolu yüreklerde... Günaydınlar... Sabah duasıGünaydın Mesajları Resimli, Sabah Duası, Dini Günaydın Mesajları Resimli Dini Günaydın Mesajları Resimli


Selamunaleyküm, Herkese hayırlı sabahlar diliyorum...  Güne Huzurlu ve mutlu bir bir şekilde başlamanız dileğiyle günaydın...


* * * * *


Dostlarla birlikte en güzel sabahlar sizlerin olsun.


* * * * *
dini günaydın mesajları kısa


Gecenin karanlığından, gündüzün aydınlığına çıkaran Rabbimize hamdolsun.
Bu yeni başlayan günde, Mevlam, her türlü bela, musibet ve fitneden bizleri korusun.
Hayırlı sabahlar.Dini günaydın mesajı arkadaşaDini Günaydın Mesajları Resimli


Hayır diliyorum Mevladan, günümüz ve gecemiz uzak olsun beladan. Hayırlı sabahlar


* * * * *


Bedeniniz sıhhatli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, haneniz huzurlu, işleriniz yolunda, gününüz aydın olsun. Hayırlı Sabahlar.


* * * * *


Gününüz aydın, yuvanız şen olsun. Günaydın dostlar.


* * * * *


Bizi uykudan uyandıran, açken doyuran, güçsüzken dayandıran Rabbime şükürler olsun. 
Sabah şerifleriniz hayırlı, yüreğiniz nurla  dolsun. Hayırlı Sabahlar..Dini günaydın sözleri
Resimli dini günaydın mesajları


Belki bir deniz kenarında, belki bir dağ başında, Ya da bir şehirde  pencere arkasında. Güneşin ilk ışıkları nerede vuruyorsa işte, bütün evrenle birlikte geceleriniz kavuşsun sabaha,Dönüşsün karanlıklar bir bir aydınlığa. Hayırlı Sabahlar.


* * * * *Allahü Teala, bizlere, her günü, dua ile başlayıp, şükür ile bitirmeyi nasip etsin (amin). Hayırlı Sabahlar.


* * * * *


İnsan gibi insan olan, güzel yürekli dostlara selam olsun. Sabahınız hayrolsun. Günaydın.Resimli dini günaydın mesajı


En Güzel Dini Günaydın Mesajları Resimli

“ Evet –başkası ile değil- Allah’ın zikri ile ancak kalpler mutmain olur (sükun bulur, yatışır).” Ra’d Suresi Ayet 28


* * * * *


Allah’ım, kalbimizi Sen’in ve Resulünün muhabbeti ile öyle bir doldur ki, dünya üzüntülerinden kurtulalım. Dünyadan yüz çevirip, ebediyet yurdu olan ahirete yönelelim. Hayırlı Sabahlar.


* * * * *


Yüreği Allah Sevgisiyle dolu gönül dostum; Allah'u teala'nın Rahmeti, Bereketi üzerine olsun. Hayırlı günler.


GünaydınGünaydın Hayırlı Sabahlar mesajı resimli indir


Allahü Teala, sizleri, ömrü uzun ve ameli güzel olanlardan eylesin.
Makamınız cennet olsun, kabriniz nur dolsun İNŞALLAH … Hayırlı Sabahlar


* * * * *


Yüce Allah'ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasib etsin hayırlı günler.


* * * * *


Ya Rab! gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığın gibi, günümüzü de hayırlı kıl..


* * * * *


“Allah’ım, bozgunculuktan, nifaktan ve kötü ahlaktan sana sığınıyoruz.” Ömrümüzü hayırlı, günümüzü bereketli eyle... Amin. HAYIRLI SABAHLAR.


* * * * *


Bizim pınarlarımızdan çok su akmaz ama, yolda giderken dudağımız susuz da kalmaz. Sevdiklerimiz her zaman yanımızda olamaz ama kalbimizden ve dualarımızdan hiç çıkmaz. Hayırlı sabahlar."Allah'ım! Benimle günahlarımın arasını, doğu ile batının arasını ayırdığın gibi ayır. Allah'ım! Beni hatalardan beyaz elbisenin kirden temizlendiği gibi temizle."
 Buhari, Ezan,89; Müslim,  Mesacid,147


* * * * *


"Allah'ım! Sen'den bildiğim bilmediğim şu anda lütfedilen, ileride lütfedilecek bütün hayırları istiyorum. Allah'ım bildiğim bilmediğim şu anda gelip çatan, ileride başa gelecek olan bütün şerlerden Sana sığınırım."    Müsned, 6/147
* * * * *
* * * * *Dini günaydın mesajları, Dini günaydın mesajları kısa, Dini günaydın mesajları uzun, Dini günaydın mesajları resimli, Dini günaydın mesajları arkadaşa, Dini günaydın mesajları facebook, Dini günaydın mesajları sevgiliye, Dini günaydın mesajları 2016-2017, Dini günaydın mesajları paylaş, Dini günaydın mesajları indir,

0 yorum:

Yorum Gönder