resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ19 Ağustos 2016 Cuma

Sayfamızda EN GÜZEL SABAH DUALARI, EN GÜZEL SABAH DUA MESAJLARI, RESİMLİ SABAH DUALARI GÖRSEL SABAH DUALARI FACEBOOK, SABAH DUALARI Resimli ve kısa  sms PAYLAŞ yer almaktadır.


SABAH DUALARI

SABAH DUASI
Rabbim ...!!!
Maddi ve manavi bütün hayır kapılarını açsın...
Bizleri faslından ve kereminden
İstifade eden kullarından eylesin...
Hiç bir kuluna rızık endişesi vermesin
Herkesin bahtı, yolu ve nasibi acık olsun...
Hayırlı Sabahlar...


* * * * *


Güzel SABAH DUASI

ALLAH'ım başlayacağımız yeni günde, Senden hayır diliyoruz ve bugünün içinde şerlerden sana sığınıyoruz bizleri doğru yolundan ayırma.

Bugün kimsenin bizi üzmeyeceği, Hayır ile dolu bir gün olsun inşAllah.


* * * * *


Allah'ım nefsimi sana teslim ettim
Yüzümü sana çevirdim..
Tüm işlerimi sana havale ettim...
Senden başka sığınacak kimsem; yok.
Beni ve sevdiklerimi koru
Sabah'a sağ salim uyanmayı nasip eyle.
Günümüzü hayr eyle. Amin.sabah dualarıSabah Duası Kısa Sabah Duası, Resimli Sabah Duaları

Bir adam uykusundan uyanır da elhamdü lillhahillezi baseni salimen seviyen eşhedü ennallahe yuhyil mevta vehüve  ala külli şey in kadir.
Beni sağ salim hayata döndüren Allah’a hamdolsun. Şehadet ederim ki Allah ölüleri diriltecektir. Onun her şeye gücü yeter derse, mutlaka Alla’u Teala kulum doğru söyledi der.


* * * * *


Efendimiz şöyle buyurmuştur, biriniz uykusundan uyandığı zaman şöyle dua ederdi:
Elhamdü lillahillezi redde aleyye ruhi ve afani  ficesedi  ve ezine li bizikrihi.
Ruhumu bana iade eden, vücuduma sağlık veren ve kendisini zikretmeme müsaade eden Allah’a hamd olsun.


sabah duası


Sabah duaları resimli En güzel sabah duaları


Efendimiz şöyle buyurmuştur
Kim uykusundan uyandıgı zaman
Lailahe illallahü vahdehu laşerike leh lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey in kadir.
Allah’tan başka ilah yoktur. Birdir ortağı yoktur. Mülk de hamd da ona aittir. O her şeye kadirdir derse, Alla’u Teala Onun günahlarını affeder, isterse günahları denizin köpüğü kadar olsun....resimli sabah dualarSabah Duaları, Sabah Duası, Resimli Duası

Yâ Rabbe’l-Âlemin! Bizleri İslâm’ın ve Kur’an’ın yolundan ayırma! Kur’an’ı; kalplerimizin gıdası, ruhlarımızın şifası, kabirlerimizin ziyası, maddî ve manevî dertlerimizin devası eyle Allah’ım! Amin.


* * * * *


Dua ibadetin özüdür bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bereketli olsun, cümleten hayırlı sabahlar..


* * * * *


Ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle günaydın dostlarım...sabah duaları resimliResimli sabah duaları- sabah duası resimli 


Güzel bir gün hayır duaları ile başlar... Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun inşallah...


* * * * *


sabah duası yazili


Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günler dilerim.


* * * * *


Yeni günün Size huzur getirmesi dileğiyle, hayırlı sabahlar.


* * * * *

resimli sabah duası


Kalbinizdeki tüm güzellikler duanız olsun dostlar. Hayırlı günler.


* * * * *


Mutlulukların peşinizi bırakmadığı, üzüntülerin size yaklaşamadığı güzel bir gün dilerim. Günaydın.


* * * * *


RIZIK DUASI 
Ey kapıları açan yüce Mevlam! Bize hayır kapılarını aç! Rahman isminin hürmetine, Habibim dediğin Efendimiz(s.a.v) hürmetine, bize bol ve helal rızık ver. Dosta düşmana karşı utandırıp, açlıkla imtihan etme... Yücelerin yücesi ALLAH'IM. (Amin) Hayırlı Sabahlar...


* * * * *


ALLAH'IM
Kaldırmakta zorluk çektiğim imtihanlardan sana sığınırım... Beni ve sevdiklerimi Dertlerin en zoruyla imtihan etme. Amin


* * * * *


Yüce Allah'ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasib etsin hayırlı günler.


* * * * *


Sabah duası, sabah okunacak dualar


Allah'ım herkesin içinde saklı bir derdi var; Kimi eşiyle, kimi evladıyla, kimi anne babasıyla, kimi komşusuyla, kimi arkadaşıyla... Ya rabbi kalbimizde saklı derdimizi  yalnız sen biliyorsun Sen dertli kullarına yardım eyle. Allah'ım derdi olanlara deva, hasta olanlara şifa, borcu olana eda, sıkıntılı olana ferahlık ver. Bizleri sevdiklerimizle imtihan etme.


* * * * *

sabah duaları


Efendimiz  (s.a.v) buyurmuştur: Bir adam uykusundan uyanır da elhamdü lillhahillezi baseni salimen seviyen eşhedü ennallahe yuhyil mevta vehüve  ala külli şey in kadir. Beni sağ salim hayata döndüren Allah’a hamdolsun. Şehadet ederim ki Allah ölüleri diriltecektir. Onun her şeye gücü yeter derse, mutlaka Alla’u Teala kulum doğru söyledi der.


* * * * *


Efendimiz (s.a.v) şöyle buyurmuştur, biriniz uykusundan uyandığı zaman şöyle dua ederdi: Elhamdü lillahillezi redde aleyye ruhi ve afani  ficesedi  ve ezine li bizikrihi. Ruhumu bana iade eden, vücuduma sağlık veren ve kendisini zikretmeme müsaade eden Allah’a hamd olsun.


* * * * *


Efendimiz  (s.a.v) şöyle buyurmuştur; Kim uykusundan uyandıgı zaman Lailahe illallahü vahdehu laşerike leh lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey in kadir. Allah’tan başka ilah yoktur. Birdir ortağı yoktur. Mülk de hamd da ona aittir. O her şeye kadirdir derse, Allah’u Teala Onun günahlarını affeder, isterse günahları denizin köpüğü kadar olsun.


* * * * *

Allah Sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları Allah'u teala'nın Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun inşallah Hayırlı günler.


* * * * *


"Ey ümmetim! Sabahları kalkarken şu duayı okuyun: Sübhanallahi ve bi-hamdihi, sübhanallahil' azim. " Hadis-i şerif.* * * * *


Rabbim, en sevdiğini en sevdiğimiz eyle; ve değmesin sana yaklaşmayacak sevgi yüreğime... Hayırlı Sabahlar.

ALLAH ım! Bize dünyada iyilik ve güzellik, ahirette de İyilik ve Güzellik ver, bizi Cehennem Azabından koru. Amin. Hayırlı Sabahlar...


* * * * *


Ya Rab Bizi uçsuz bucaksız kuyulara düşürme, bizi karanlıklarda koyma. Eğer düşmüşsek o sonsuz karanlığa, sen bizi aydınlat ve bizi o kuyudan Hz. Yusuf gibi dimdik çıkar. Amin. Hayırlı Sabahlar...


* * * * *


Sen sevdirmezsen sevemeyiz; Kalbimizi cemâline ve kemâline hayran eyle Allah'ım. Kulluğunun kapısından ayırma Ey Rabbim.!


* * * * *


Anlamı: "(Allahım!) Senin mağfiretini dilerim. Benden eza veren şeyleri gideren ve bana afiyet veren Allah'a hamdolsun."  (İbni Mace, taharet:10)


* * * * *En Güzel sabah duası, , resimli sabah duaları,facebook, sabah okunacak dualar, sabah duaları resimli,görsel, sabah dualari resimli, dualar, sabah duasi yazili

0 yorum:

Yorum Gönder