resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ3 Ekim 2016 Pazartesi

Sayfamızda birbirinden Güzel Resimli Günaydın Mesajları- Dini Günaydın Mesajları, Günaydın Msj, Kısa, uzun, resimli, Dini Günaydın Sözleri İndir, Paylaş 2017 En Güzel Dini Günaydın Smslerini bulabilirsiniz.

Her sabaha ALLAH'u Teala'nın adıyla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi... Rabbim bizleri kendisini hatırlayan kullarından eylesin. Amin. Hayırlı sabahlar...


* * * * *


Umut dolsun yüreğine, mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun. Hayırlı günler, iyi sabahlar.
Dua ibadetin özüdür bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bereketli olsun, yüzünden gülümseme, cebinden para eksik olmasın. Hasleten hayırlı sabahlar...


* * * * *


Her sabaha ALLAH'u Teala'nın adıyla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi... Rabbim bizleri kendisini hatırlayan kullarından eylesin. Amin. Hayırlı sabahlar...* * * * *


Sabahınız hayırlı, umutlarınız daim olsun. GÜNAYDIN.Dini Günaydın mesajlarıSelam ve dua ile başlayalım güne, hep birlikte kavuşalım Rabbimizin rahmetine, günaydınlar hepimize.


* * * * *


Yâ Rabbe’l-Âlemin!
Bizleri İslâm’ın ve Kur’an’ın yolundan ayırma! Kur’an’ı; kalplerimizin gıdası, ruhlarımızın şifası, kabirlerimizin ziyası, maddî ve manevî dertlerimizin devası eyle Allah’ım! Amin. HAYIRLI SABAHLAR.


* * * * *


Yaşadığımız her anın kıymetini bilen, bildiği ile amel eden, salihler zümresinden olmak dileği ile... Günaydın, hayırlı sabahlar.


Dini günaydın mesajları


Yüreğine mutluluk dolsun. Melekler duacınız olsun, günümüz aydın sabahımız hayırlı olsun


* * * * *


Hayır dileyelim yüce mevladan, günümüz uzak olsun her türlü beladan, hayırlı ve güzel sabahlar.


* * * * *


Herkese nasip olmayan mutluluk duygusu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı Sabahlar...dini günaydın mesajlarıSABAH DUASI
Rabbim ...!!!
Maddi ve manavi bütün hayır kapılarını açsın...
Bizleri faslından ve kereminden
İstifade eden kullarından eylesin...
Hiç bir kuluna rızık endişesi vermesin
Herkesin bahtı, yolu ve nasibi açık olsun...
Hayırlı Sabahlar... 


Dini günaydın mesajları kısa-uzun-resimli msj


SABAH DUASI
ALLAH'ım başlayacağımız yeni günde,
Senden hayır diliyoruz
Ve bugünün içinde
Şerlerden sana sığınırız
Bizleri doğru yolundan ayırma. AMİN.Günaydın mesajlarıAllah'ım nefsimi sana teslim ettim
Yüzümü sana çevirdim..
Tüm işlerimi sana havale ettim...
Senden başka sığınacak kimsem; yok.
Beni ve sevdiklerimi koru
Sabah'a sağ salim uyanmayı nasip eyle.
Günümüzü bereketli eyle. Amin
HAYIRLI SABAHLAR... Günaydın...Hayırlı sabahlar mesajlarıMutlulukların peşinizi bırakmadığı, hayalini bile kuramadığın güzel bir güne  mutlu bir şekilde uyanmak dileği ile... Günaydın.


* * * * *


Uyku küçük ölüm derler, yeni bir güne Bismillah. Bütün güzellikler senin olsun, Günaydın hayırlı günler.günaydın duasıBir adam uykusundan uyanır da elhamdü lillhahillezi baseni salimen seviyen eşhedü ennallahe yuhyil mevta vehüve  ala külli şey in kadir, derse; mutlaka Alla’u Teala kulum doğru söyledi der.
Anlamı: Beni sağ salim hayata döndüren Allah’a hamdolsun. Şehadet ederim ki Allah ölüleri diriltecektir. Onun her şeye gücü yeter derse, mutlaka Alla’u Teala kulum doğru söyledi der.


* * * * *


Aslında mutluluk, gülen gözlerde, tatlı sözlerde ama en güzeli... Sevgi dolu yüreklerde... Günaydınlar...


* * * * *


Selamunaleyküm, Herkese hayırlı sabahlar diliyorum...  Güne Huzurlu ve mutlu bir bir şekilde başlamanız dileğiyle günaydın...Dini günaydın mesajları resimliEfendimiz şöyle buyurmuştur, biriniz uykusundan uyandığı zaman şöyle dua ederdi:
Elhamdü lillahillezi redde aleyye ruhi ve afani  ficesedi  ve ezine li bizikrihi.
Anlamı: Ruhumu bana iade eden, vücuduma sağlık veren ve kendisini zikretmeme müsaade eden Allah’a hamd olsun.


* * * * *
Dini Günaydın Mesajları Resimli

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.


* * * * *


Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun. Bir uykunun daha sonuna geldik. Alayımıza hayırlı sabahlar...Günaydın mesajı diniUykunun vazgeçilmezleri yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar...


* * * * *


Mutluluk yüzüne aksetsin,cebin para ile dolsun, evginiz aşkınız yüreğinizde olsun günaydın herkese..* * * * *


Efendimiz şöyle buyurmuştur;
Kim uykusundan uyandığı zaman;
Lailahe illallahü vahdehu laşerike leh lehül mülkü velehül hamdü vehüve ala külli şey in kadir.
Anlam: Allah’tan başka ilah yoktur. Birdir ortağı yoktur. Mülk de hamd da ona aittir. O her şeye kadirdir derse, Alla’u Teala Onun günahlarını affeder, isterse günahları denizin köpüğü kadar olsun.dini günaydın mesajıDua ibadetin özüdür bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancınız bereketli olsun, cümleten hayırlı sabahlar..


* * * * *
Dini Resimli Günaydın Mesajları 


Yâ Rabbe’l-Âlemin! Bizleri İslâm’ın ve Kur’an’ın yolundan ayırma! Kur’an’ı; kalplerimizin gıdası, ruhlarımızın şifası, kabirlerimizin ziyası, maddî ve manevî dertlerimizin devası eyle Allah’ım! Amin. GÜNAYDIN, HAYIRLI SABAHLAR.Dini günaydın mesajı kısaHayat dostlar ile geceler onların dualarıyla güzel oluyor. Umudumuz dostların duası, duamızsa sizlerin sevgisi. Günaydın, hayırlı sabahlar


* * * * *


Allah'ım; Eğer bizi bağışlamaz ve bize acımazsan mutlaka ziyana uğrayanlardan oluruz. Engin rahmetinle bizlere merhamet et. Amin. Günaydın.


* * * * *


Allah'ım, beni yaratan ve bana doğru yolu gösterensin. Beni yediren ve içirensin. Hastalandığımda da bana şifayı verensin. Ve yine benim canımı alacak ve sonra diriltecek olansın. Hesap gününde, hatalarımı bağışlayacağını umduğum sensin. Rabbim! Bana hikmet ver ve beni sâlihlerin arasına kat Amin.Dini günaydın mesajıAllahım! Seni anıp zikretmek, nimetine şükretmek, sana en güzel şekilde kulluk etmek için bana yardım eyle! Amin


* * * * *


Allah’ım bizleri sana şükreden bir kul ve bildiği ile amel eden salih kullardan olmayı nasip eyle.  Amin


* * * * *
Günaydın Mesajları Resimli


Mademki ölüm var, ahiret var, hesap var, mizan var, sırat var, cennet var, cehennem var; Ya rab!bizleri ölüme, ahirete ve hesaba hazır olan, Hesaba çekilmeden önce kendini hesaba çeken, Hayatı manasına göre yaşayanlardan eyle. AminDini günaydın mesajları arkadaşaAllah’ım senden seni sevmeyi, seni seven kişiyi sevmeyi, senin sevgine ulaştıran ameli yapmayı isterim. Allah’ım senin sevgini bana kendimden, ailemden daha sevimli eyle...Amin


* * * * *Dini günaydın mesaji-sözleri-Facebok kısa ve uzun


Rabbimiz! Birbirimize karşı rahmet, merhamet, şefkat ve muhabbetle muamele etmeyi nasip eyle! Allahım! Bizleri, bütün insanlığın özlemi olan barış ve huzur ortamını tesis edenlerden eyle! Amin.


* * * * *


Rabbim! Beni sana çokça şükreden, seni çokça zikreden, senin azabından çekinen, sana hakkıyla itaat eden, sadece senin için eğilen, daima sana yalvarıp yönelen bir kişi eyle! Amin... Hayırlı Sabahlar...Dini günaydın sözleriİslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet, Hz. Muhammed komşun olsun. Günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun, günün aydın, ömrün bereketli olsun. Günaydın Dostum.


* * * * *


Ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle hayırlı sabahlar...


* * * * *


Sabah şerifleriniz hayırlı, yüreğiniz huzurla dolsun...Dini günaydın sözleriGüzel bir gün hayır duaları ile başlar... Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun inşallah...Sabah Şerifleriniz aydın olsun, yüreğiniz huzurla dolsun. hayırlı Sabahlar Efendim!


Hayırlı Sabahlar


Günümüz hayırla başlayan hayırla biten bir gün olsun İnşallah!


* * * * *


Bizi uykudan uyandıran, açken doyuran, güçsüzken dayandıran Rabbime şükürler olsun. 
Sabah şerifleriniz hayırlı, yüreğiniz nurla  dolsun. Hayırlı Sabahlar..Resimli günaydın mesajlarıGünaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günler dilerim.


* * * * *


Allah'ım ben her halimi sana bıraktım.
sen beni kulların eline  bırakma.
Ben senin eşssiz merhemetine sığındım.
Sen beni kullarının insafına bırakma. Amin...


* * * * *


Yeni günün Sana huzur getirmesi dileğiyle, Hayırlı sabahlar...

“Size iki emanet bırakıyorum, onlara sımsıkı sarıldığınız sürece yolunuzu şaşırmayacaksınız. Bunlar, Allah’ın Kitabı ve Peygamberinin sünnetidir.” Efendimizden bize kalan emanete sahip çıkabilmek duası ile... Hayırlı Sabahlar...


* * * * *


“Rabbiniz buyurdu ki: Bana dua edin, duanızı kabul edeyim. Bana dua (ibadet) etmeğe tenezzül etmeyenler, aşağılık olarak cehenneme gireceklerdir.” (Mü’min, 40/60).

* * * * *
* * * * *Dini günaydın mesajları, Dini günaydın mesajları kısa, Dini günaydın mesajları uzun, Dini günaydın mesajları resimli, Dini günaydın mesajları arkadaşa, Dini günaydın mesajları facebook, Dini günaydın mesajları sevgiliye, Dini günaydın mesajları 2016-2017,Dini günaydın mesajları paylaş, Dini günaydın mesajları indir

0 yorum:

Yorum Gönder