EN GÜZEL BAYRAM MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ

resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ28 Haziran 2016 Salı

Sayfamızda bulunan birbirinden güzel Mübarek Arefe Günü Sözleri Mesajları, Arefe Günü Sözleri, Arefe Günü İle İlgili Kutlama ve Tebrik Sözleri 2017 indirip facebook, whatsapp, tumblr ve twitterda paylaşabilirsiniz.

Arefe Günü Sözleri

Bayramı müjdeleyen, Allah katında mübarek bir gün olan Arefe Gününüzü kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim.


* * * * *


Arefe gününüzün en güzel bayramları sizlere ulaştırması duasıyla. Gününüz mübarek olsun.arefe sözleriBugün kulların bayram sabahına günahsız ve temiz olarak çıkacaklarını müjdeledikleri bir gündür. Hayırlı olsun.


* * * * *


Dostlukların ve kardeşliğin pekiştiği bayramı müjdeleyen, Arefe gününüz mübarek olsun.
Her gününüzün bayramı muştulayan Arefe Günü gibi olması Duasıyla.resimli arefe sözleri“Arefe gününe hürmet edin! Arefe, Alla hu Te âlânın kıymet verdiği bir gündür.” Deylemi Rabbim bizleri Arefe gününün kıymetini bilenlerden etsin.arefe mesajlarıBu mübarek günde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Arefe gününüz mübarek olsun.


* * * * *


Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Arefe Gününüz Kutlu Olsun.arefe günü kutlama mesajlarıKim ki Arefe gününde bin kere İhlas Süresi'ni okursa, Allah'u teala ona istediğini verecektir. Münavi, Feyzül Kadir.
Arefeniz Kutlu Olsun.


en güzel arefe günü mesajları 2017, arefe gunu mesajlari, arife günü resimleri yeni


“Şeytan, Arefe gününden başka bir günde daha zelil, rezil, hakir ve kinli görülmez.” İ. Malik


* * * * *


Rabbim Arefe gününü ihya eden halis kullarından olabilmemiz dileği ile...Arefe Gününüz Kutlu Olsun!resimli arefe günü mesajlarıHeyecanla bayramı gözlediğimiz arefe gününde tuttuğumuz oruçlar kabul, bayramımız hayırlara vesile olsun, Arefe Gününüz Kutlu Olsun.


* * * * *


Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir bayram yaşamanız dileklerimle. Arefe gününüzü kutlar, Bayramın hayırlara vesile olmasını temenni ederim.
2017 arefe günü resimli mesaj


* * * * *
Arefe Günü Sözleri 2017

“Arefe günü, kulağına, gözüne ve diline sahip olan mağfiret olur.” Taberani
Arefe gününü ihya edenlerden olabilmek  dileği ile ...


* * * * *


“Duanın faziletlisi, Arefe günü yapılanıdır.” Beyheki
Arefe Gününüz Kutlu olsun.

Arefe gecesi ibadet eden, Cehennemden azat olur.” S. Ebediyye. Rabbim bizi ihlas ile ibadet edenlerden etsin. Arefe Gününüz Kutlu Olsun.


* * * * *


Arefe gününüzü tebrik eder, hep birlikte en güzel bayramlar dilerim...
* * * * *
* * * * *Arefe Günü Sözleri resimlisözleri, arefe günü mesajları,kutlama mesajları, arefe mesajları sözleri, arefe günü kutlama sözü, arefe günü tebrik mesajları, resimli arefe günü mesajları, arefe günü ile ilgili güzel sözler ve mesajlar, 2017

0 yorum:

Yorum Gönder