resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ10 Mart 2016 Perşembe

Sayfamızda Cuma Gününe özel Bir birbirinden güzel Resimli Cuma Mesajları, Resimli Cuma Mesajları (Sözleri) 2018 Yeni Resimli Cuma Mesajları, Resimli Cuma Mesajları anlamlı sözler bulunmaktadır.

Resimli Cuma Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018 Resimli Cuma Mesajları

Allah’ım!  Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Bizlere sağlık sıhhat, hastalara şifa nasip eyle amin. Tüm dostlara Hayırlı bereketli cumalar.


* * * * *


Ya Rab ! Sen merhametlilerin en merhametlisi, biz ise senin aciz kulunuz. Bize merhamet et. Günlerimizi hayırlı eyle...Ya Rab! Limiti olan bir dünyada yaşıyoruz. Bize bu dünyada en güzel bir şekilde amel etmeyi, cennetle şereflenen kullardan olmayı ve senin cemalini seyretmeyi nasip eyle....


* * * * *


Gününüz hayırlı, ömrünüz bereketli olsun. 
Allah’ın selamı üzerinize olsun. 
Hayırlı Cumalar.resimli cuma mesajları


Resimli Cuma Mesajları, Resimli Cuma Günü Mesajları

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem  diyen sevgilinin (s.a.v.) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim. Allah’ın Selamı, Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun. Günümüz Aydın, Cumanız Mübarek Olsun. Hayırlı Cumalar, Mutlu, Huzurlu Yarınlar.


* * * * *


Ey Rabb’im! Bizlere seni hatırlatan haller, seni anlatan diller, sevginle dolup taşan aydınlık kalpler nasip eyle. Cumanız mübarek olsun.


* * * * *

Rabb’im elimizi Kuran’sız, gönlümüzü imansız, kulağımızı ezansız, dilimizi tevhidsiz, alnımızı secdesiz bırakmasın.
Cumanız mübarek olsun...resimli cuma mesajlarıAllah'ım, hamd sanadır. Mülk senindir. Hayat verende alanda sensin. Senin her şeye gücün yeter. Bize Müslüman olarak yaşamayı, Müslüman olarak ölmeyi nasip et. Amin. Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Ya Rab! Bizleri İslamın yolundan ayırma. Bizi senden başkasına muhtaç etme. Amin, Hayırlı cumalar


Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.resimli cuma mesajlarıResimli Cuma Mesajları, Resimli Cuma Mesajları indir, paylaş


Allah'ım, aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Cumanız mübarek olsun, amin!


* * * * *


ALLAH'ım bizi şikayet eden değil, Şükredenlerden eyle. (Amin) Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Cuma günü günah işlemeden selâmetle geçerse, diğer günler de selâmetle geçer. Allah Cumanız mübarek ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah!


* * * * *


Allah'ım senden bildiğim bilmediğim tüm iyilikleri istiyorum. Bildiğim ve bilmediğim tüm kötülüklerden sana sığınıyorum. Bizi bağışla, bize merhamet et, sen kerimsin, her şeyin en iyisini bilensin... Amin. Hayırlı Cumalar...cuma mesajlarıResimli Cuma Mesajları


Ya Rabbi! Bize yaptığımız işlerde başarı nasip et, 
Kötü yolda gidenleri gittikleri yoldan geri çevir. 
Evlerimize mutluluk nasip eyle. 
Taşıyamayacağımız yükle bizi imtihan etme. 
Günlerimizi Bereketli eyle. Amin.


* * * * *Ya Rab' Kabrimizde rahatlık , sıratta selamet, son nefesimizde kelime-i şehadet nasip eyle.


* * * * *


Rabb’im seni bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eylesin. Ya Rabbi, cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar…resimli Cuma mesajlarıDuaların geri çevrilmeyeceği bugünde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam. 

Resimli Cuma Mesajları

Cuma günleri, duanın kabul olacağı bir an vardır. Cuma'nın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cuma günümüzü mübarek ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah. Amin hayırlı cumalar.


* * * * *


Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.resimli cuma mesajlarıYa Rab!
Bizlere, faydalı ilim, 
senden korkan bir kalp, 
seni işiten bir kulak,  
seni zikreden bir dil, 
senle doyan bir nefis nasip et. 
Bizi kabir azabından, 
hayatın ve ölümün 
fitnesinden koru. Amin. 


* * * * *


Melekler duacınız olsun. Yüreğiniz huzur, gönlünüz sevgiyle dolsun. Efendimiz ahirette komşumuz olsun. Cumanız mübarek olsun.


* * * * *


Allah öyle güzel kader yazsın ki ; dünyanız da ahiretiniz de cennet olsun. Elinizi kaldırıp Yaradan'dan istediğiniz her hayırlı dua kabul olsun. Ömrünüz hayırlı, sağlıklı, mutlu olsun.resimli cuma mesajlarıYa Rabbi, Hayrı ve şerri ayırt edebilmeyi, 
Dünya imtihanını başarıyla geçebilmeyi, 
Göstermiş olduğun yolda yürümeyi, 
Senin yolundan  gitmeyi, 
Senin sevenlerden olmayı 
Bizlere ve sevdiklerimize nasip eyle…. 
Hayırlı Cumalar...


* * * * *


Ya Rabbi; sana açılan ellerimizi, sana yönelen gönüllerimizi, sana bükülen boyunlarımızı, sana yalvaran dillerimizi, ne olur boş çevirme. Hayırlı cumalar...


* * * * *


Tadımlık dünyadan, 
Doyumluluk tat bekliyoruz 
Ya Rab! Nefsimizi ıslah eyle,
Bizi kendine kul kabul eyle.
Göz kapanıncaya kadar,
Bizi nefsimizle baş başa bırakma,
Amin...resimli cuma mesajları


Resimli Cuma Mesajları

Rabbim, yarar getirmeyen bilgiden, korkmayan kalpten, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, açlıktan ki o kötü bir arkadaştır hıyanetten ki o ne kötü sırdaştır tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kocamaktan, ezel-i ömre döndürülmekten, deccal fitnesinden kötülüğünden, kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden Sana sığınırım.


* * * *


Ya Rab! Bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et. Amin. Hayırlı nurlu cumalar.


* * * * *


Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip et.Resimli cuma mesajıResimli Cuma Mesajları Anlamlı, Kısa, Uzun, Cuma Mesajları İndir, Paylaş


Bazı müminler cennete hasret yaşar. Bazı müminler de vardır ki cennet onları hasretle bekler. Cennetin hasrete beklediği müminlerden olmak duasıyla, hayırlı cumalar.


* * * * *


Tadımlık dünyadan, Doyumluluk tat bekliyoruz Ya Rab! Nefsimizi ıslah eyle, Bizi kendine kul kabul eyle. Göz kapanıncaya kadar, Bizi nefsimizle baş başa bırakma Amin...


* * * * *


Güzel insan, dualarda buluşmak dileğiyle Hayırlı Cumalar Dilerim.


* * * * *


Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın cumanız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Allah’ım. Bizleri cennetinle cemalinle müşerref eylediğin kulların arasına ilhak eyle Allah’ım. Dualarımızı kabul eyle Allah’ım.


* * * * *


Ömrüne ömür katılsın, gönlüne meltem saçılsın ve bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın. Derdine derman, gönlüne iman dolsun! Hayırlı Cumalar…


* * * * *


Önce yollar uzanır Hakk’a yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sen de dua et Allah için. Cumanız Mübarek Olsun.


* * * * *


Ya Rabbi! Gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin. Hayırlı Nurlu Cumalar. 


* * * * *


Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar. Ya Rabbi bu mübarek cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç. Amin. Hayırlı Nurlu Cumalar.


* * * * *


Allah'ım bizi affet, kendine kul kabul et. Şefaatini bizden mahrum etme, sen her şeye Kadirsin...


* * * * *


Ya ilahi! bizlerden rahmetini, şefkatini, hidayetini, bağışlayıcılığını esirgeme..


* * * * *


Ezelden ebede her şeyi bilen Rabbimiz, bizi nefsimizle baş başa bırakma...


* * * * *


Sayısız nimetlerle bizi doyuran Rabbimiz, bizi cehennem ateşinden koru...


* * * * *


Yeni güne bismillah Cuma‘ya kavuşturana Rabbime şükürler olsun... HAYIRLI CUMALAR...


* * * * *


Resimli cuma mesajları-resimli cuma sözleri indir, paylaş, cebe, telefona, ücretsiz, bedava


Senden başka ilah yoktur, eman diliyoruz senden, koru bizi cehennemden...


* * * * *


Allah'ım geçmiş gelecek günahlarımızı affet, bizi dosdoğru bir yola ilet...


* * * * *


Allah'ım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere Merhamet et. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.


* * * * *


Rabbim, bizi şükredenlerden eyle. Amin Hayırlı Cumalar.


* * * * *


Biriniz bir yere girmek istediğinde 3 defa izin istesin. Müsaade edilmezse, geri dönsün. Hadis (Müsned).


* * * * *


Allah'ım unutur ve hataya düşersek onunla bizi hesaba çekme...


* * * * *


Yer yüzündeki her şeyi hikmetle yaratan Allah'ım İlmimizi, nurumuzu artır.


* * * * *


Efendimiz (s.a.s.), Hz. Ali"ye şöyle buyurmuştur;Cuma gecesi olduğu zaman gecenin son üçte birinde kalkabilirsen (kalk ve dua et). Çünkü o vakit, meleklerin şahit olduğu bir zaman dilimidir. Bu vakitte yapılan dua kabul olur.” (Ebû Davûd, Dua, 115)
Efendimiz (s.a.s.) şöyle buyurmuştur;'En faziletli günlerden biri de Cuma günüdür” bu günde kendisine çok salât ü selâm getirilmesini istemiştir. (İbn Hıbbân, Ed'ıye, No: 910).


* * * * *

 "Allah'ın adıyla, Allah Resulune salat ve selam olsun. Allah'ım , Senden fazl-u (ihsanını) diliyorum. Allahım, beni rahmetinden uzaklaştırılmış şeytanın şerrinden koru."  (Buhari, teheccüd: 25)hayırlı cumalar


* * * * *


Ya Rab! Bize dünyada ve ahirette güzellikler nasip et. Ömrümüzü hayırlı eyle. Cuma günümüzü bereketli kıl...

* * * * *
resimli cuma mesajları, resimli cuma mesajı sözleri, indir, resimli cuma mesajları yayınımıza sizlerde yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder