resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ14 Haziran 2016 Salı

En güzel günaydın mesajları sizler için bu sayfada. İnsanlar aklını en iyi kullanan canlıdır. Teknolojinin dev adımlarla ilerlemesi koca Dünya’yı küçücük hale getirdi. Masallardaki gibi uzaklar yakın oldu. Ama yakınımızdakilerle de ancak telefon ile iletişim kurabiliyor olduk. Sabah uyandığımızda ilk aklımıza gelen kelimeyi günaydın mesajları olarak değer verdiğimiz insanlara göndermek çoğu zaman ilk işimizdir. Anlamlı günaydın mesajlarını, sevgiliye günaydın mesajlarını siz değerli dostlarımız için hazırladık. İlk uyandığımızda nasıl ki hatırlanmak güzel bir duygu ise sevdiğiniz, değer verdiğiniz insana günaydın mesajı göndermek, iyi dileklerde bulunmak, sevdiğimiz kişiye duygusal anlar yaşatacaktır. Özenle hazırladığımız Arkadaşa günaydın mesajları göndererek güzel insanların gülümsemesine vesile olabiliriz.

Düşünsenize bir çok insan ilk uyanırken yastık, yorgan derdinde iken onlara selam vermek ne kadarda önemli değil mi? Aşk ile... Günaydın.

Günaydın Mesajları

Gül yüzlü biriciğim sabah kahvaltısı gönderiyorum; Sıcacık umut, tatlı bir öpücük, yürekten sevgi ve koyu bir hasret çayı. Seni Seviyorum. Aşkım. GÜNAYDIN.


* * * * *


Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim seni rüyamda görmek ve bu gecenin sabahında seni gördüm rüyamda. Biricik AŞK ÇİÇEĞİM günaydın...


* * * * *


Sol yanım sen yanımda olmadığında sanki ben tam olarak kendimde değilmişim gibi geliyor bana canımın içi sevgi ile... Günaydın.Rüyalarımın sahibi tatlı aşkım, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu günaydın mesajı yolluyorum sana Günaydın hayatımın anlamı.


* * * * *


O kadar seviyorum ki seni, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum o tatlı gözlerinde, günaydın sevgilim , günümüz aydın olur birlikte...


* * * * *


G ünaydın
Ü zgün olma 
N eşeli ol 
A şkı yaşa 
Y aşamı sev 
D ünü unut 
I şığını yansıt 
N e olursa olsun.

Gülümsemeyi UnuTma…günaydın mesajlarıGünaydın Mesajları Sevgiliye

Gönlü Güzel İnsan, neşen yerinde olsun, günün de Güzel Olsun;)
Her Yeni Gün Senin için yeni bir umut olsun...


* * * * *


Çok sevgili, sevgililerin sevgilisi miniğim.  Seni milyonlarca kez öpüyorum... aşk ile... Hayırlı Sabahlar...


* * * * *


Mutluluk nerede?
Gülen gözlerde,
Tatlı sözlerde,
Nurlu yüzlerde,
Bazen gündüzlerde,
Bazen gecelerde,
Ama; en güzeli,
Sevgi dolu yüreklerde.
Günaydınlar, Hayırlı Sabahlar
Sabahınız nurlu,
Gönlünüz huzurlu olsun.
Sevgi ile...günaydın mesajları


Günaydın Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018 Sevgiliye


Sabahın kor Güneşi vursun güzel yüzüne, öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım hayalinde ben olayım odanın her yerinde Günaydın sevgilim.


* * * * *


Dünyada yok bir eşin,
sensin benim güneşim,
günaydın sevgili eşim...


* * * * *


Dünyada birinci, kalbimde bir inci, yok böyle bir sevgi, günaydın gönlümün çiçeği...günaydın mesajları sevgiliyeSevgi olup sadece ve sadece o güzel yüreğine dokunmak istiyorum. Yüreğimdeki tüm boşlukları dolduran aşk dolu sevgi çemberim. Günaydın Aşkım.


* * * * *


Gün gelir de mutsuz olursan, gönlüne bir hüzün çökerse, bir dosta ihtiyaç duyarsan, hiç düşünme beni ara. Her zaman yanındayım. İyi Sabahlar dostum.


* * * * *


Selam ve dua ile başlayalım güne,
Huzur dolu nice güzel günlere,
Hep birlikte dua ile,
kavuşalım, rahmetine,
Herkese iyi sabahlar...günaydın mesajları


Günaydın Mesajları

Bende hayat seninle başlar, seninle biter, bir mesaj gönder de canlansın bu beden,  GÜNAYDIN bir tanem.


* * * * *


Sevgilim sen
asla uyanmak istemediğim bir rüya gibisin.
Hep yanımda kal bu rüya bitmesin.
Günaydın rüyalarımın prensesi.


* * * * *


Güne gülümseyerek başla, pozitif düşün.Güzel bir kahvaltı hazırla ,masaya küçük bir çiçek yerleştir ve en sevdiğin şarkıyı aç. Bir kahve yap, keyfine bak. Bırak bütün işler seni beklesin. Bir iyilik yap kendine, güne gülümseyerek başla. İyi Sabahlar mutlu yarınların olsun inşallah.


* * * * *


Güneşi gökyüzünde arama,
Üstte değil, güneş ışığı senin içinde.
Nerede, nasıl diye sorma,
Aydınlık günler kapında.
Yaşamak istiyorsan mutlulukla,
Dokun iyilikle başka hayatlara
Işıl ışıl bir tebessüm yerleştir dudaklarına
Neylersin, sen gülersen dünya da güler sana.sevgiliye günaydın mesajlarıHayatı sevmekten daha çok seviyorum. Çünkü sen hayatsın, sen benim için yeni bir günsün bebeğim GÜNAYDIN her şeyim benim...


* * * * *


Sebepsiz gülüşler yerleştir dudaklarına. Sen Dünya'ya gülersen; Dünya güler sana.Kocaman bir gülümsemeyle Günaydınlar yolluyorum sana. :))


* * * * *


Güzel gözlü tatlı meleğim, günaydın gönül hırsızım, tende canım, aşkı anlamlı kılan gülüm geçmişteki en güzel anım, bugünüm deki neşe kaynağım, gelecekte umudum günaydın, sımsıcak öpüyorum.Resimli Günaydın mesajlarıBu sabah bir gül bıraktım başucuna. Kokusu sen, güzelliği sen. Ne olur sen de bana bir gülüversen... Günaydın Gülüm...


* * * * *
Resimli Günaydın mesajları 2018


Gönlüme bakışınla kaçakca sızdın, ansızın.
Gönlüme sesinle resimler çizdin,
Bense; Gönlüme adını kanımla yazdım,
İşte ben seni işte böyle sevdim... Sevgilim.günaydın mesajlarıDumanı tüten sıcak bir bardak çay, yanında  çıtır simit ve karşımda sen. Bir sabah bunları bulsam karşımda daha ne isterim. Dünyanın en mutlu insanı benim derim. Günaydın göz bebeğim.


* * * * *


Günaydın sevgilim. Yanında değilim ama sımsıcak sevgilerimi gönderiyorum sana. Bir günaydın mesajı, bir tebessüm. Seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Sabah uyandığımda ilk seni görüp, güne seninle başlamanın özlemi içerisindeyim.günaydın mesajları


Günaydın Mesajları

Gönlümün sultanı, narin  kelebeğim. Kelebeğin ömrü az olur ama sen benim hiç bitmeyecek ölümsüz aşkımsın. Güneş olup doğ sabahıma, umut ol yarınıma, ellerini ellerimden ayırma. Günaydın sevgilim!


* * * * *


Bırak Güneş başkaları için doğsun.
Benim Güneş'im de Ay'ım da sensin.
Güzel gözlerine bakınca ruhum aydınlanır,
saçlarını savurunca tatlı bir meltem eser.
Ya ellerimi tutunca...
Onu hiç sorma işte,
sıcak yaz güneşi gibi kavurur ellerin,
baştan ayağa titrer bedenim.
Mutlu Sabahlar.günaydın mesajlarıYağmurunda ıslanacağım, güneşinde ısınacağım ılık bir bahar günü gibisin. Rüzgar kır çiçeklerinin kokusunu getirir. Dağlarında kar, yamaçlarında çiçeklenmiş dallar, gülüşün hayat verir bana. Baharım... Çiçeğim... Aşkım.


* * * * *


Sabah tutmasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de şirin ve güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma sakın bu kelimelerimi, günaydın gül yüzlü sevgilim.günaydın mesajları

Günaydın Mesajı, Günaydın Mesajları Sözleri Resimli, Güzel, Anlamlı, Kısa, Uzun, 20

Hayallerimde sen, rüyalarımda sen, dualarımda sen. Sabahları güzel yüzünü görerek uyanmak istediğim sen. Günaydın sevdiğim, sevdiceğim, seni bir ömür boyu seveceğim.


* * * * *


Gündüz aydınlık güneşim, gece karanlığa ışık tutan kutup yıldızım;
Hep sen ol yanımda, ben senin sol yanında. Günaydın hayat arkadaşım.


* * * * *


Gece gördüğüm rüya, gündüz kurduğum düşümde; Kalbimde, ruhumda, kısaca baktığım her yer yerde sen varsın. Seni seviyorum, beni sensiz bırakma aşkım.


* * * * *


Güneşin neşesini gönlüne, mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca sana bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim.sevgiliye günaydın mesajlarıGüzel İnsan İyi ve güzel bir gün geçirmen dileklerimle, hayırlı sabahlar, mutlu huzurlu yarınlar diliyorum.


* * * * *


En güzel sabahlar gülümsemeyle başlar. Rabbim her güne gülümseme ile başlamayı nasip etsin. Günaydın

* * * * *


Hayatıma güzellik katan güzellik, kadınım Hayırlı sabahlar...günaydın mesajlarıGünaydın Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2018

Günün güzel olsun, mutluluk, huzur yüreğinden eksik olmasın. Günaydın kıymetli arkadaşım günaydın.* * * * *

Hayırla başlayan, hayırla biten bir gün olsun. Günaydın gönlü güzel, kendi güzel insan. Allah gönlüne göre versin. Günün güzelliklerle dolu olsun.Günaydın mesajları kısaGünaydın Mesajları Resimli
Günün mutlu, gönlün huzurla dolsun, yeni başlayan gün sana ummadığın güzellikler getirsin. Günaydın...


* * * * *


Uzaklarda arama, kalbimde tahtın kurulu.Canımın cananı, ne zaman istersen gel diye, benim kapım sana hep aralı. Cananım...günaydın mesajlarıSabah şerifleriniz hayırlı olsun İNŞALLAH. Mutlu, neşeli, güzel bir gün geçirmenizi temenni ediyorum. Sevgilerimi gönderiyorum, selamlar.


* * * * *


Güneşi gökyüzünde arama,
Üstte değil, güneş ışığı senin içinde.
Nerede, nasıl diye sorma,
Aydınlık günler kapında.
Yaşamak istiyorsan mutlulukla,
Dokun iyilikle başka hayatlara
Işıl ışıl bir tebessüm yerleştir dudaklarına
Neylersin, sen gülersen dünya da güler sana.sevgiliye günaydın mesajlarıBu Güzel güne dua ile başla, neşe ile bitir İNŞALLAH. Hayırlı ve mutlu günler dilerim.


* * * * *


Güzel bir gün, hayır duaları ile başlar... Hayırlı ve mutlu sabahlar diliyorum...


* * * * *


Sabahınız hayırlı olsun, bir ömür mutluluk dolu bir yaşam diliyorum.günaydın mesajlarıHayır diliyorum mevladan, günümüz uzak olsun beladan, Güzel İnsan hayırlı ve güzel sabahlar diliyorum.


Günaydın Mesajları, Sevgiliye günaydın mesajları 2018


Kıymetli dostumun iyi ve güzel bir gün geçirmesi dileğimle, hayırlı sabahlar diliyorum.

   ^  ^
 ( 0 l 0 )
       

* * * * *


Yüreğine huzur dolsun,
Hayallerin gerçek olsun,
Duaların kabul olsun.
Hayırlı sabahlar...resimli günaydın mesajlarıGüneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek

Günaydın Mesajları (sözleri) Yeni

Dua ibadetin özüdür,
Bol dualı bir gün geçirmek dileğiyle
Günümüz aydın, kazancımız bereketli olsun,
Değerli arkadaşıma hayırlı sabahlar..


* * * * *


Ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle...


* * * * *


Günümüzü aydınlatan Allah'a (c.c) şükürler olsun. Cümleten hayırlı sabahlar diliyorum.


* * * * *


Bu mübarek günün hürmetine dualarınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız affolsun, hayırlı günler...


* * * * *


Günaydın! Evinizden bereket,dilinizden dua, kalbinizden iman eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günler dilerim.


* * * * *


Yeni günün size huzur getirmesi dileğiyle, Sabah şerifleriniz Hayırlı, Gününüz aydın olsun.


* * * * *


Ya Rab! bizi yaşadığımız her anın kıymetini bilenlerden eyle. Günaydın, hayırlı sabahlar.


* * * * *


Hadi tut ellerimi! benimle yan, benimle meydan oku her çaresizliğe! Günaydınlar Aşkım


* * * * *


Sana yürekten hayırlı sabahlar diliyorum.
Günün güzel, ömrün bereketli, cebin  parayla dolsun.


Günaydın Mesajları


Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Hayırlı günler.


* * * * *


Günün en güzel anı olan sabahın erken vaktinde herkese nasip olmayan mutluluk duygusu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı sabahlar dilerim.


* * * * *


Herkese mutlu sabahlar diliyorum... hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle...


* * * * *


Allah'ın selamı üzerimize olsun, sabahımız nurla dolsun, günümüz aydın olsun. Hayırlı sabahlar...


* * * * *


Ya Rab! gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığın gibi, günümüzüde hayırlı kıl..günaydın mesajları facebook


Her sabaha senin adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi tatlı aşkım, bir tanem. Günaydın.

En Güzel Günaydın Mesajları, Günaydın Mesajları Aşk


Her sabah uyandığımda aklıma ilk gelen tek gerçeksin. Günaydın tatlım.


* * * * *


Allah’ım! Davranışlarımızı ”İnancımızla” bütünleştir; Sözümüzü de ”Özümüzle” birleştir. Günümüzü hayırlı eyle. Tüm dostlarıma Hayırlı sabahlar...


* * * * *

Hayatımın anlamı, günaydın içimin sönmeyen kor ateşi günaydın başımın tacı. Günaydın güzeller güzelim, gerçeğim benim.


* * * * *


Gülümse, gülen insandan zarar gelmez. Birde sevmekten,gülmekten ve dua etmekten asla vazgeçme. Sevgi ile Günaydın:)


* * * * *


Vallahi kızamayacağım; Yeter ki Öyle bir sevki beni, ben bile kıskanayım kendimi Gül yüzlü meleğim.


* * * * *


Gözüm ufuklarda Çünkü benim bedenim olduğum yerde değil, yüreğimin olduğu yerde.Yaşam Kaynağım Seni seviyorum.


* * * * *


Gözümün nuru,kalbimin baharı, aklımın güneşi, sessiz gecelerimin neşesi, gül yüzlü meleğim, günaydın aşkım.


* * * * *


Bu güzel günde ilk duymak istediğim günaydın sözcüğü duymaktı. Galiba erken kalktım. Şimdi sana ben yazıyorum sevgili: günaydın dünyanın en güzel gerçeği.


* * * * *


Aklımı Alana Gönlüm Bedava. Gönlüm Senin işte.


* * * * *


Dünyada birçok insan var, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere layık biri var oda şuan mesajımı okuyor, can içim hayırlı sabahlar.

* * * * *


Karanlık gecelerden sıyrılıp sana kavuşmak için  sabahları iple çekiyorum... Tatlı dillim, güler yüzlüm gönlümün güneşi iyi sabahlar sevdiğim.


* * * * *


Güneşin doğuşunu da, batışını da bir ömür boyu seninle, el ele, omuz omuza birlikte izlemek dileğiyle günaydın sevgilim.


günaydın resmi


Günaydın Mesajları

He yeni gün yaşamıma renk katan , her gece sabahı bana özleten biricik aşkım Günaydın.


* * * * *


Bu Sabah tutamasam da Elini, Sabahın Erken Saatlerinde Göremesem de Güzel Gözlerini, Seviyorum Seni Sensiz Olmaz Unutma Bu Kelimelerimi, MUTLU GÜNLER  Sevgilim.


* * * * *


Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın.


* * * * *

Sen gönlümü aydınlatan, hayallerimin süsü, içimi ısıtan tek varlıksın, bebeğim Günaydın Sana ve Hayata...


* * * * *

Günaydın aşkım sen bana Allah'ın lütfusun. Rabbime şükürler olsun.


* * * * *


Sevgi emek, dostluk yürek cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.


* * * * *


Seni çok seviyorum esmer meleğim hayatımın anlamı yaşam sebebim ALLAH’ımın bana lütfettiği en değerli hazinem ve tek varlığımsın iyi ki benimsin iyi ki hayatımdasın seni çok değil çoklarınların ötesi kadar seviyorum.


* * * * *


Günaydın. Gülümsemelerin kadar parlak ve ruhun kadar güzel bir günün olsun.


* * * * *


Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun. Günaydın.


* * * * *

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor? Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla. Ama hep güzel şeyler olsun. Çünkü her insan ölecek yaşta… Şems-i Tebrizi


Şu kısacık hayatta insan. Ne çok şeyi dert eder kendine. Oysa bir gece uyuyup da uyanamamak, Sabah kalkıp, akşamı görememek var. Ömür denilen sermayeyi, akıllıca kullanmak gerek.Elindekinin kıymetini bilerek, en çok da severek ve sevilerek.Sevgiyi yaşadığınız ve yaşattığınız bir gün olsun Gününüz aydın ve huzurlu olsun.


* * * * *


Seni Seviyorum, Çünkü; Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın. Fakat seni sevmek için binlerce nedenim var.GÜNAYDIN....GÜN IŞIGIM


* * * * *


Canımın cananı, gözümün bebeği, Kördüğüm gibi severim seni, Günaydın sevgili eşim.


* * * * *


Günaydın mesajı göndererek kişinin günün aydın geçmesi temennisinde bulunarak kalbindeki yerimizi sağlamlaştırabiliriz. Günaydın mesajlarının bu kadar etkili bir yöntem olduğu düşünülürse sevdiklerimize günaydın mesajlarını göndermeyi alışkanlık haline getirmeliyiz. Özellikle whatsapp, facebookta paylaşabileceğiniz sms, kısa, ,uzun günaydın mesajları 2018. Size özel.

Aşağıda yorumlar kısmına sizlerde günaydın mesajları yazabilirsiniz. Her zaman mutlu olun, sevgi ile kalın, aşk ile Günaydın sözlerini dilediğinize yollayın...

1 yorum: