resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ



1 Ocak 2016 Cuma

Sayfamızda Yılbaşı Mesajları, Yılbaşı Sözleri  Resimli, Yılbaşı Mesajları Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2020 indir- Resimli Yeni Yıl Mesajları yer almaktadır.

Yılbaşı Mesajları Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2020 Yılbaşı Mesajları


Barış, mutluluk ve beraberlik dolu yeni bir yıl için en içten selamlar gönderiyorum sana yeni yılın kutlu ve mutlu olsun.


* * * * *


Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve huzurlu yıllar!



Yıl başı mesajları


Yılbaşı Mesajları,

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.


* * * * *

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..


* * * * *


Yeni yıl insanlığa huzur, mutluluk, sevgi ve barışı getirsin.Yeni yılınız kutlu olsun, yüreğiniz umutla dolsun. Mutlu yıllar...





resimli Yılbaşı Mesajları sevgiliye


Yeni yılınız huzur, mutluluk kardeşlik getirsin deriz ama... Ne kadar samimiyiz bilinmez.
Ama ben en içten dileklerimle kutluyorum.


* * * * *


Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni yılda huzurlu bir gelecek sunar bize... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!


* * * * *


Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2020 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… Güzel günler mutlu yarınlar dilerim.


* * * * *


2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun. İyi Seneler diliyorum.


* * * * *
Yılbaşı Mesajları, Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Yeni, 2020

2020 Senesi Hepimize Sana Ve Sevdiklerine Sağlık, Mutluluk, Huzur getirsin. Yeni Yılı Sevdiklerinle Sevdiğin şekilde geçirmen dileği ile Hayırlı Olsun.


* * * * *
Yılbaşı 2020 mesajları, Resimli, Anlamlı, Kısa, Uzun, Eğlenceli Yılbaşı Mesajları 2020


Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimi sunuyor, sevgi, barış ve esenlikler diliyorum.


* * * * *


Başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı güzel bir yıl dileğiyle.


* * * * *


2020 yılı size ve ailenize huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle mutlu seneler diliyorum.


* * * * *


Her yeni yılda huzur, mutluluk umut ediyoruz.içimizi tatlı bir heyecan kaplıyor.Heyecanımız coşkuyla birleşip sonsuz huzur ile birleşiyor. Huzurlu, mutlu nice yıllara... Yeni yılın kutlu olsun...






Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!


* * * * *


Bembeyaz yağan kar, örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun! Mutlu yıllar...

* * * * *
* * * * *
yılbaşı mesajları, ilginç 2018, resimli sevgiliye, yeni yılbaşı mesajları, kısa resimli yılbaşı mesajları, m, yeni yıl mesajları, yeni yıl mesajları, kısa yılbaşı mesajları
Next
Sonraki Kayıt
Önceki Yayın
This is the last post.

0 yorum:

Yorum Gönder