resimli güzel sözler, dualar, dini sözler, günaydın mesajları, gece mesajları, akşam mesajları, cuma mesajları, aşk sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler,resimli cuma mesajları, dua

GÜNAYDIN MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ1 Ocak 2016 Cuma

Yılbaşı Mesajları, Yılbaşı Sözleri  indir- Resimli Yeni Yıl Mesajları İndir


Barış, mutluluk ve beraberlik dolu yeni bir yıl için en içten selamlar gönderiyorum sana yeni yılın kutlu ve mutlu olsun.


* * * * *


Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve huzurlu yıllar!


Yıl başı mesajlarıYeni yıl insanlığa huzur, mutluluk, sevgi ve barışı getirsin.Yeni yılınız kutlu olsun, yüreğiniz umutla dolsun. Mutlu yıllar...

resimli Yılbaşı Mesajları sevgiliye


Yeni yılınız huzur, mutluluk kardeşlik getirsin deriz ama... Ne kadar samimiyiz bilinmez.
Ama ben en içten dileklerimle kutluyorum.


* * * * *


Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni yılda huzurlu bir gelecek sunar bize... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!


* * * * *


Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… Güzel günler mutlu yarınlar dilerim.


* * * * *


2017 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun. İyi Seneler diliyorum.


* * * * *


2017 Senesi Hepimize Sana Ve Sevdiklerine Sağlık, Mutluluk, Huzur getirsin. Yeni Yılı Sevdiklerinle Sevdiğin şekilde geçirmen dileği ile Hayırlı Olsun.


* * * * *
Yılbaşı 2017 mesajları


Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimi sunuyor, sevgi, barış ve esenlikler diliyorum.


* * * * *


Başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı güzel bir yıl dileğiyle.


* * * * *


2017 yılı size ve ailenize huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle mutlu seneler diliyorum.


* * * * *


Her yeni yılda huzur, mutluluk umut ediyoruz.içimizi tatlı bir heyecan kaplıyor.Heyecanımız coşkuyla birleşip sonsuz huzur ile birleşiyor. Huzurlu, mutlu nice yıllara... Yeni yılın kutlu olsun...


Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!


* * * * *


Bembeyaz yağan kar, örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun! Mutlu yıllar...

* * * * *
* * * * *
yılbaşı mesajları, ilginç yılbaşı mesajları, yılbaşı mesajları 2017, resimli yılbaşı mesajları sevgiliye, yeni yılbaşı mesajları, kısa yılbaşı mesajları, resimli yılbaşı mesajları, m, yeni yıl mesajları, yeni yıl mesajları, kısa yılbaşı mesajları
Next
Sonraki Kayıt
Önceki Yayın
This is the last post.

0 yorum:

Yorum Gönder